Ked si uz siel tadial,preco si miesto trate: hadviga-rudno-budis-dubove-sklene NEZVOLIL TRAT: hadviga-vysehrad-certova dolina-ziare-4chotare-sklene??? je to krajsie a ziaden asfalt akurat pretinas asfalt na vysehrade cez cestu tot vsjo...predpokladam ze z rudna si slapal asfaltom i ked su tam moznosti po poli ale nic moc priroda... :roll:

povodne na plane bolo ist z budisa na 4 chotare, ale netrafil som odbocku, tak som siel cez sklene...

povodna trat mala byt budis-4chotare-okolo nedozery brezany-remata-sklene-turcek-kremnicke bane, ale neboj pojdem to niekedy zase skusit :wink:

inac sikla by sa mi aj mapka tej tvojej trasy, aby som vedel presne kadial nabuduce ist. skus prosim ta nejaku vykuzlit, bol by som ti povdacny...
16.10.2008 - 19:25:27
00
S budisa na chotare ides rovno od plnicky...uplne na konci dediny na lavo je plnicka a na pravo cesta na chotare...
Tak ja som na mapky trochu antitalent,,,nerad by som ti tam pokreslil cestu do pekiel :shock:
sak dakedy nemat problem ta tam previest...bywam jenom kousek od tamty chatky cos jel kolem nííí :wink:
16.10.2008 - 19:41:52
00
Ešte upresním, že Charlie sa mohol seknúť, keďže v okolí Budiša sú až 3 odbočky (1.pri závode, 2.hneď za dedinou a 3.ešte o pár stoviek metrov ďalej, t. j. tam kde je odbočka z hlavného ťahu na Martin do Budiša - táto posledná je myslím si najlepšia, o asfalte nie je ani reči)
16.10.2008 - 20:08:28
00
S budisa na chotare ides rovno od plnicky...uplne na konci dediny na lavo je plnicka a na pravo cesta na chotare...
Tak ja som na mapky trochu antitalent,,,nerad by som ti tam pokreslil cestu do pekiel :shock:
sak dakedy nemat problem ta tam previest...bywam jenom kousek od tamty chatky cos jel kolem nííí :wink:

ja som mal na mysli ale trasu hadviga-vysehrad-certova dolina-ziare-4chotare-sklene...
16.10.2008 - 20:13:58
00
ano vlastne su tam tri odbocky,,,este pred dedinou cez jasensku dolinu,,potom krizovatka budiz-jasenovo,,,tou chodim najracej dolu...bomba zjazd!!!takties s jasenova je dalsia cesta a spusta chodnickov...

od plnicky mas asfalt az na chotare,,,jasenskou dolinou je asfalt takties az po rozvodku 4chotare-vysehradske sedlo...najlepsie je ist tou od tej krizovatky...ale este lepsie od vysehradu
16.10.2008 - 20:15:52
00
ja som mal na mysli ale trasu hadviga-vysehrad-certova dolina-ziare-4chotare-sklene...



Ano viem,,,ale aj tak kreslit mapky nieje moje hoby,,,a ked sa to tak vezme,od tej chaty nad briestim ides stale po cervenej do hadvigy-vysehrad atd...
16.10.2008 - 20:19:59
00
Prípadne je tu ešte 4. alternatíva, ísť po asfalte za Jasenovo až k vysielaču, stade na Vyšehrad a potom sa napojiť na 3. trasu....šialenstvo, však? :wink:
No ja by som osobne z Vyšehradu išiel do Vyšehradného, parádny zjazd lesom a lúkou :)
16.10.2008 - 20:24:01
00
Nie to neni sialenstvo,,,preste tu trasu som mal na mysli je to pekna trasa smerom k salasu a na certovu dolinu az sa napojis na tu cestu co ide od tej krizovatky,,,ziare,,,a vlastne ked sa ide s hadvigy tak vylezes na luke nad vysielacom...takze by bola blbost ist po hlavnej do jasenova a zasa slapat do toho kopca na chotare... :wink:
16.10.2008 - 20:32:38
00
No jasne mi je to. Nakoniec to nepoznam od Briestia do Hadvigy. Hento som uz isiel, paradna traska. Inac keby pokracujes stale po ceste od Polerieky dostanes sa na ostru zakruttu nad Vrickom tam kde je ten kriz.
17.10.2008 - 19:03:34
00
No jasne mi je to. Nakoniec to nepoznam od Briestia do Hadvigy. Hento som uz isiel, paradna traska. Inac keby pokracujes stale po ceste od Polerieky dostanes sa na ostru zakruttu nad Vrickom tam kde je ten kriz.

jj. viem o tejto alternative a uz mi dlho lezi v krku. tak ak bude lepsie pocko, tak to tam pojdem posondovat :wink:
17.10.2008 - 19:26:07
00
Tak dnes sa konalo 3. kolo Slovenskeho pohara v cyklokrose vo Vricku:..........., krasne pocasie, trat v pohodicke zo vsetkeho cosi:asfalt, trava, polna a lesna cesta :D , foto dodam po spracovani........Gebula skoda, ze si neprisiel a na zaver celkom sa zadarilo na bedni som si vychutnavala tretie miesto jupiiiii :P :!:
18.10.2008 - 17:33:26
00
na bedni som si vychutnavala tretie miesto jupiiiii :P :!:
gratulujem!! :P
18.10.2008 - 18:06:35
00
Tak dnes sa konalo 3. kolo Slovenskeho pohara v cyklokrose vo Vricku:..........., krasne pocasie, trat v pohodicke zo vsetkeho cosi:asfalt, trava, polna a lesna cesta :D , foto dodam po spracovani........Gebula skoda, ze si neprisiel a na zaver celkom sa zadarilo na bedni som si vychutnavala tretie miesto jupiiiii :P :!:

kolko vas tam bolo v tvojej kategorii???
18.10.2008 - 18:53:20
00
traja :lol:
.........ale nie, gratulacia :!:

My sme s kamossom Jokerom na poslednu chvilu zmenili ciel a o 13stej sme isli na Maguru.
Mne sa v polke stupania ozvala vcerajsia klobasa, ktoru som "zozral" o desiatel vecer, tak to bolo o
grc.....y a s velkym sebazaprenim :shock:
Na chate horcovica a ine mediciny /inak na vyslapoch nepijem, ale toto bol fakt horor/ a nejako to
preslo. Po ceste som aj nieco pofotil. Zitra to snad bude na Lysci OK.
Pekny zvysok vikendu!

Prílohy:

Komentár súboru: JOKER a JA
Joker a ja.JPG
Joker a ja.JPG 130.44 KiB thumb_up0thumb_down

18.10.2008 - 20:55:28
00
...

Prílohy:

Komentár súboru: Joker s medicinou /jemu zle nebolo, ale prevencia je prevencia/
JOKER5.JPG
JOKER5.JPG 58.17 KiB thumb_up0thumb_down

18.10.2008 - 20:57:28
00
keyboard_arrow_up