tak to idem pobajkovat sak pekne dnes bude..tak 15 40 pred gaborikom.... :mrgreen:
onnee ludia a co zez vykend mate niekto nejaky plan tak na 3-4hodky 8) :idea:
31.10.2008 - 09:56:52
00
ja vyrazam pre 11tpu, ked vidim ako je vonku tak je hriech byt zavrety :)..
podla pocasia zajtra chcem ist s teom a mozno i marcelom na trip, predpoklad od 10 do 15, smer zlatniky alebo smer puchov, v nedelu detto, posledny vikend co som v TN tak nech si to pamatam :)
31.10.2008 - 10:26:34
00
ja idem dnes uz o 3tej-a do tmy nech trosku powerledku prevetram :twisted: ..za svetla lesy a potom asi oblubena zavada vysielac...
...a snad ta nedela by sla uz aj jano skorec sa pytal,tak by sme cosi mohli spachat na3-4hodky..ak pocasie dovoli-ja by som rad taku asfaltovu pohodu-na vrsatec a potom cervena alebo zelena dole..alebo zadajte cosi..
31.10.2008 - 13:20:55
00
Nemate niekto chut v nedelu spachat taketo nieco?? :shock: Odchod z TN tak okolo 9-pol10.....Moze sa to aj upravit(ako trasa)

Prílohy:

IMG_NEDELA (1).jpg
IMG_NEDELA (1).jpg 406.63 KiB thumb_up0thumb_down

31.10.2008 - 15:00:04
00
Nemate niekto chut v nedelu spachat taketo nieco?? :shock: Odchod z TN tak okolo 9-pol10.....Moze sa to aj upravit(ako trasa)


zaujimava trasa,siel by som keby neprsalo,:) kolko to ma km ? cca
uz si siel tu trasu celu ? poznas ju celu,je prejazdna ? ..
31.10.2008 - 18:14:55
00
duri mna hlavne zuajima ci sa to da stihnut v 3-max.4hodinovom limite?
fakt nedelu dlhsie ako do 14:00 nemozem-musim respectovat trochu zakony rodiny! :wink:

..inak dnes som si riadne dal-potom ako ste ma opustili nad opatovou som to pekne stihol s poslednymi lumenmi az do teplej 8) ..ale uz som nestihal vysielac nad zavadou,tak som to svihol do neznama-na zvaznicu dolava v zavade-dedine -myslel som ,ze to ide do suce..ale neslo..tak som len dufal,ze mi nedojdu baterky a valil po neznamom,ale krasnom terene az som sa dostal do klucoveho!..super nocna jazda.ale musim este vychytat celovku -len predne svetlo poriadne nestaci-treba cosik na prilbu!! :twisted:
31.10.2008 - 22:54:55
00
duri mna hlavne zuajima ci sa to da stihnut v 3-max.4hodinovom limite?
fakt nedelu dlhsie ako do 14:00 nemozem-musim respectovat trochu zakony rodiny! :wink:

..inak dnes som si riadne dal-potom ako ste ma opustili nad opatovou som to pekne stihol s poslednymi lumenmi az do teplej 8) ..ale uz som nestihal vysielac nad zavadou,tak som to svihol do neznama-na zvaznicu dolava v zavade-dedine -myslel som ,ze to ide do suce..ale neslo..tak som len dufal,ze mi nedojdu baterky a valil po neznamom,ale krasnom terene az som sa dostal do klucoveho!..super nocna jazda.ale musim este vychytat celovku -len predne svetlo poriadne nestaci-treba cosik na prilbu!! :twisted:


To si sa este fajn previezol :D .My sme v Opatovej dali po 2 piva a spokojne sme dosli domov.Co sa tyka nedele ,do 14tej sa to asi nebude dat stihnut....Ratam ze tak do15-16 by to slo,predsa nejaky km to ma.Myslim ze tak 65 to bude isto...ale v najhorsom to mozeme zmenit.moznosti je vela :idea:
31.10.2008 - 23:32:05
00
Tak keby sa zajtra chcel niekto pridat,9:15 odchadzame od Gaborikoveho zimaku.Pocasie ma byt vcelku OK....zatial sme styria :mrgreen:
01.11.2008 - 17:12:24
00
ok cas vyhovuje. 9:15 som tam
01.11.2008 - 17:51:04
00
so yo...musim teda asi solo.
urcite musim byt o tej druhej doma. :|
ale neva ,ak by predsalen ktosi cosi-greedy,jano skorec...chcel ist tak sa ozvite-ja by som vyrazil o 10tej-asi na vrsatec a potom zelena alebo cervena znacka=asfalt,...aj tak v noci a nad ranom vcera poprsalo-bude v lese slizko-dnes to totiz tazko preschlo...
tak dajte vediet.-do 23-24.00 som na nete-alebo potom ranny call. :wink:
01.11.2008 - 19:43:37
00
hshickmo je sucho, az ma to v lese prekvapilo, opat mambikeviac zapraseny nez zablateny a to nie je z domaceho vazania cez tyzden :-). mam sa dohodnut s marcelom a teom o zajtrajsom vyjazde na myjavu, ale to do 14tej neotocime zial, ak by nesli a ja by som rano nevstal na 9.15 ku zaborikovi, volam ti :-)
01.11.2008 - 19:59:30
00
tak sme sa napokon dohodli, ideme o 9tej od hotela grand, transfer do myjavy autom, tam mame sprievodcu - marcela. slapania odkadujem tak na 4-5hod, potom navrat. ak ma niekto z rychlejsich sa pridat, mame 1 miesto :-)
01.11.2008 - 20:33:29
00
so yo...musim teda asi solo.
urcite musim byt o tej druhej doma. :|
ale neva ,ak by predsalen ktosi cosi-greedy,jano skorec...chcel ist tak sa ozvite-ja by som vyrazil o 10tej-asi na vrsatec a potom zelena alebo cervena znacka=asfalt,...aj tak v noci a nad ranom vcera poprsalo-bude v lese slizko-dnes to totiz tazko preschlo...
tak dajte vediet.-do 23-24.00 som na nete-alebo potom ranny call. :wink:

Ja chcem byť tiež do 14-tej doma, ale Vršatec ma moc neláka. Skôr Inovec od Selca príp. Baske, uvidím ráno (a asi tiež na Messnera)
01.11.2008 - 23:47:59
00
koncom týždňa idem objednávať z www.actionsports.de ak by niekto niečo odtadiaľ chcel, môže sa pridať za symbolický poplatok za poštovné 100,- SK (3,32 éčiek) môžete ma kontaktovať mailom alebo na skype: enrico-xtr
02.11.2008 - 20:45:45
00
ja som si dal teda dnes solo po dlhej dobe-a poriadne,aby som to aj citil..a veru aj...-klasika po staru zeleznicku-potom chata pod ost.vrchom-dalej cervenou hrebenovkou -ciernachov..mnich.lehota(nechapem preco tadial nikto nechodi-okrem sialenych motorkarov..-jedna z najkrajsich-ale aj najtazsich hrebenoviek v okoli-podla mna)...kopec listia a pod nim kamene a haluze...trosku prirodnej zataze naviac... :arrow: dalej na inovec novou cestou-(tadial co ste chceli ist minule vy-greedy aj s danou a palom..-inak to je ina strecha a kopec korenov a inych prekazok...brrrr) a potom klasika po zelenej,bez prestavky na kotu a na paluch....zjazd zjazdovkou bola skoro sebevrazda :shock: mokro,slizko a prudko-idealna nekontrolovatelna situacia-ale ustal som to ani neviem ako... :roll: ..zjazd dalej po cervenej vam doporucujem ak chcete zlepsit svoju techniku-kopec listia v tych lavoroch...aj som sa v nom vykupal...a raz sa az po kolena zaboril(som si spomenul na krejza-ale tam to bol vodny bazen.. :lol: ),...druha drzka bola uz horsia-stale ju citim,vytkol som si totiz jemne kotnik(nic vazne to nevyzera byt-hybem,chodim,ani moc neopuchlo :| ) a narazil zasa ram...v zjazde nad mnich.lehotou-z druhej strany smerom na zvaznicu do soblahova(pri takej studnicke-som tade minule isiel s konnkym...moj oblubeny zjazdik to byval-bez listia...nuz ale co uz,aj tak to bol krasny den a vyjazd s kopou prevysenia...spokojne mozem ist spat :)
Príloha:
Komentár súboru: prva drzka-ta prijemnejsia-kupel v listi pod inovcom
DSC08944.JPG
DSC08944.JPG 396.77 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
DSC08935.JPG
DSC08935.JPG 473.44 KiB thumb_up0thumb_down

Prílohy:

Komentár súboru: kudy vede cesta..
DSC08934.JPG
DSC08934.JPG 434.7 KiB thumb_up0thumb_down

DSC08936.JPG
DSC08936.JPG 384.83 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: vyhlady z ciernachova
DSC08937.JPG
DSC08937.JPG 398.67 KiB thumb_up0thumb_down

02.11.2008 - 21:17:35
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up