a takto pokracuje moja noha :( :(
najhorsie je to "biele" nad modrinou ... modriny su prec po 2 tyzdnoch, henta opuchlina/pohmozdenina nie a nie ... este stale nespim na pravom boku :(


ja tez este furt nespim na pravom boku po dubnici ..
LAVY BOK RULES!!!
18.09.2008 - 12:18:55
00
ja tez este furt nespim na pravom boku po dubnici ..
LAVY BOK RULES!!!

:D :D :D :twisted: :twisted:
LAVY BOK RULEZ !!
18.09.2008 - 12:32:35
00
No pjekne jelito na nohe pjekne...to sa stava.Na to je dobry wobenzym.
18.09.2008 - 15:52:50
00
No,naživo by to bolo asi krajšie... :wink: Vidíš,ani si nám to neukázala,dokelu..no,máš liečebný týždeň,neboj,bude to dobré a len lepčie a lepčie a lepčie... :P
Asi to bolo varovanie zhora"dievča,sklidni hormón" :mrgreen:
18.09.2008 - 17:15:24
00
Z hora...??? :shock:
ako sa do hora volá tak sa z hora ozýva...bueheheee :lol: :lol: :lol:
18.09.2008 - 17:32:23
00
a takto pokracuje moja noha :( :(
najhorsie je to "biele" nad modrinou ... modriny su prec po 2 tyzdnoch, henta opuchlina/pohmozdenina nie a nie ... este stale nespim na pravom boku :(


existuje taky "prístroj" sa to volá lymfodrenáž :-)
to by mohlo celkom pomôct k rýchlejšiemu uzdraveniu,
inak je to celkom dobré aj po tažšej jazde na rýchljšie "odbúranie" svalovky :-)
skús sa okolo seba popozerat
19.09.2008 - 16:51:00
00
hele co mi dneska doslo.... :shock:

"Dear Dana,
Grand Raid is working with Datasport for the timerace . The have sent us a list with all the microchip missing. It seems that after the arrival of the course at Grimentz, you did not return your microchip. We must ask you to return it as quick as possible at the following address :
Grand Raid – Rte d’Italie – CH-1958 Uvrier
Otherwise we would be obliged to invoice you the sum of CHF 60.—
Thank you for your understanding.
With our best greetings"
.
kks som v prdeli, bo som ten cip stratila v jednej zakrute v zjazde :|
20.11.2008 - 12:37:00
00
a ciel sa nezaznamenaval na zaklade cipu?
20.11.2008 - 12:43:08
00
a ciel sa nezaznamenaval na zaklade cipu?

nie len ciel, ale vsetky kontroly.
tie som nahlasovala osobne = vzdy som sa prihlasila ze tu som a dozrela aby ma skutocne zapisali do zoznamu, ktory o.i. mali nachystany prave na tieto situacie (uz tam boli nejaki).
stratu som potom v cieli nahlasila, takze teraz netusim co haluzia ....
btw. - podpisovali sme nejaku zodpovednost?
20.11.2008 - 12:53:33
00
my sme boli oboznameni s pokutou za nevratenie cipu..
20.11.2008 - 12:54:42
00
my sme boli oboznameni s pokutou za nevratenie cipu..

vy ste ale nemali problem ho vratit :wink: "zmurk"
20.11.2008 - 13:03:08
00
V propoziciach kazdeho maratonu je vzdy stanovene, ci je cip v cene abo ho treba po dojazde vratit a co to bude stat, ak ho nevratis. Co je prekvapujuce na tom, ze chcu peniaze za nieco, co si mala vratit a nevratila si?
20.11.2008 - 13:08:16
00
aj keby sme startovali, startovali by sme s tym rizikom, ze pri strate /neodovzdani po preteku/ budeme musiet zaplatit pokutu..
20.11.2008 - 13:08:28
00
bez tych nadavok, ako som sa uz mimo vyjadril - vratila si im predsa celu kontrukciu na ktorom mal chip drzat, stratila si len cast hoci tu podstatnu.. myslim ze slusnou komunikaciou z nich vymlatis odvolanie vyzvy a pripadnu omluvu za predchadzajucu vyzvu.. je mi jasne ze usporiadatel si chce zabranit vzniknutej skode a tuto preniest an zodpovedneho, ale v tomto pripade by som ocakaval od nich pozitivny pristup.
bol som jazdit na motokarach, kolega sa nepekne vysypal pri prejazde mokrou zakrutou a rozbil im plasty.. okamzite to chceli k uhrade, ved sme podpisali zodpovednost, ale po kratkom dohovore mi dali za pravdu ze toto nebolo umyslene a pri odchode nas srdecne zvali na opatovu navstevu.. a vies co? pojdeme tam :)
20.11.2008 - 14:01:38
00
konecne kreativna pomoc :wink: , dakujem
vyskusam co to povie, plus musim si nastudovat pravidla detailne :| . absolutne verim, ze sa dohodneme na rieseni. ten mail je podla mna tzv. random solving of the tabular data problem. :wink:
.
btw. chcela som nieco co neviem, alebo co by mohlo pomoct. vseobecne pravdy o pravidlach, ktore necitali su mi na dve veci. a mam pravo zastavit prud myslienok, ktory nespeje k rieseniu problemu, ale iba k opisovaniu vseobecnych zasad. :idea:
edit: zaroven sa ospravedlnujem za sposob akym som urobila prietrz prilevu nie velmi uzitocnych informacii... aspon viete co ma vie nahnevat :oops:
20.11.2008 - 14:20:29
00
keyboard_arrow_up