A preco pises v tretej osobe mnozneho cisla? Hadam si chel pisat v prvej osobe mnozneho cisla nie? :)
24.11.2008 - 16:35:59
00
cize zacnete v piatok v kristine a skoncite v nedelu na kamziku?

pripadne aj dlhsie, ale dporucam poslat kapra kurierom domov... (zo zivota: chlapik sedi/spi na zastavke elektricky, v ruke igelitka s kaprom, vedla pohodeny stromcek - totalne ozraty a pise sa 26ty december... :cry: )
24.11.2008 - 16:36:27
00
zase kristian? nie ze by bolo nutne oslavit vyrocie stretiek v Kristiane prave v Kristiane, ale preco to nespravit inde? :roll: ... po pravde, mne ten Kristian vobec nie je sympaticky... je tam malo miesta, ked sa chces bavit s niekym na opacnej strane, mas smolu, aby tam clovek potom postaval a presuval sa, ked chce ist na zachod tak da do pozoru vsetkych na svojej strane, pripadne cast druhej strany....
vymyslime lepsie miesto! pliiiiis :oops:
24.11.2008 - 17:17:05
00
holubička správne si to pochopil :mrgreen:
24.11.2008 - 17:19:54
00
Danka, a kde inde by sme to mali spravit? Vsak bud konkretnejsia. Ak vies zabezpecit rezervaciu pre 20 ludi niekde v centre (aby to mal kazdy zhruba rovnako daleko) a bude väcsina za, tak mozeme pokojne skusit aj ine miesto. Ja sa nebranim ziadnej alternative a nie som nejaky extra znalec podnikov, takze rad spoznam nejake dalsie sympaticke miesto.

P.S. Mne osobne sa zda Kristian celkom sympaticky - nereve tam hudba tak, ze by som nepocul suseda a ma aj dobru vzduchotechniku, takze ak si niekto 2 metre odo mna zapali, tak s tym nemam problem a to je tiez dolezite. Ano, mozno sa treba obcas presunut medzi ludmi k inej skupinke debatujucich, ale obavam sa, ze ziadny iny podnik tuto Tvoju nespokojnost nevyriesi - ja som este nevidel usadenie skupiny 15-20 ludi v lubovolne velkom priestore tak, aby sa naraz dokazali spolu bavit (to podla mna ani nejde, vzdy sa budu ludia pri pocte nad 6-7 skupinkovat). Pls. skus potom pri navrhu ineho miesta zohladnit tu hlasitost hudby a vzduchotechniku, aby sme nesli do horsieho.
24.11.2008 - 18:25:35
00
Nechcem sa vam do toho montovat, ale trhy na Hlavnom budu v plnom prude. A ked bude zima jak ma byt, neni ina moznost na zohriatie, iba logat(caj...) . Aj curat sa tam da ist hocakym smerom.Aj vzdochotechnika tam zatial byvala fit. A aj na podiu si mozte zaspievat nejaku bajkersku...A mozno sa k vam priznaju nezname tvare z fora. Meri krismas!!
24.11.2008 - 18:43:47
00
No kedze som prave dnes prisiel o pracu :evil: :evil: :evil: tak neviem slubit ze sa zucastnim. :roll: :roll:
Ale budem sa snazit aby som dosiel :mrgreen: ...v cervenej jeziskovskej capici a aj s kopou darcekou. :twisted:
24.11.2008 - 18:51:44
00
Speedy, ako ti mozme dorucit zoznam darcekov (ktore si zelame)???
24.11.2008 - 22:37:06
00
Danka, a kde inde by sme to mali spravit? Vsak bud konkretnejsia. Ak vies zabezpecit rezervaciu pre 20 ludi niekde v centre (aby to mal kazdy zhruba rovnako daleko) a bude väcsina za, tak mozeme pokojne skusit aj ine miesto. Ja sa nebranim ziadnej alternative a nie som nejaky extra znalec podnikov, takze rad spoznam nejake dalsie sympaticke miesto.

P.S. Mne osobne sa zda Kristian celkom sympaticky - nereve tam hudba tak, ze by som nepocul suseda a ma aj dobru vzduchotechniku, takze ak si niekto 2 metre odo mna zapali, tak s tym nemam problem a to je tiez dolezite. Ano, mozno sa treba obcas presunut medzi ludmi k inej skupinke debatujucich, ale obavam sa, ze ziadny iny podnik tuto Tvoju nespokojnost nevyriesi - ja som este nevidel usadenie skupiny 15-20 ludi v lubovolne velkom priestore tak, aby sa naraz dokazali spolu bavit (to podla mna ani nejde, vzdy sa budu ludia pri pocte nad 6-7 skupinkovat). Pls. skus potom pri navrhu ineho miesta zohladnit tu hlasitost hudby a vzduchotechniku, aby sme nesli do horsieho.


Padesát korunové pivo a tebe je ten šenk sympatický???
Poznám iks podnikov z lacnejším chlastom a prijemnejším prostredím...Aj také kde si možeš objednať pre 30 ludí...
Jezus ty si teda ježiš... 8)
24.11.2008 - 23:28:27
00
tak tu netrep pizdoviny furt a napis dake!
24.11.2008 - 23:38:55
00
Poznam take tiez, ale nie v centre....

http://www.kamnapivo.sk/pivodb/ruzinov/6927/

tiez tam maju Plzen......ale je to Ruzinov..... :roll:
25.11.2008 - 10:32:26
00
jj, u Deda poznam, btw. lagondov oblubeny podnik :wink:
byva tam dost ludi, ale ked sa vybavi rezervacka isto nebude problem - a je to obrovske
.
napada ma:
bastion - isteho casu som tam chodila castejsie, potom som akosi prestala. ale je to veliky podnik a obsluha bola vzdy celkom ok. a capuju staropramen. vacsina mojich znamych tam tiez chodi, a odporucaju. http://www.bastion.sk/pub.html
25.11.2008 - 13:21:24
00
bastion je v pohode
25.11.2008 - 13:22:59
00
jj, u Deda poznam, btw. lagondov oblubeny podnik :wink:
byva tam dost ludi, ale ked sa vybavi rezervacka isto nebude problem - a je to obrovske
.
napada ma:
bastion - isteho casu som tam chodila castejsie, potom som akosi prestala. ale je to veliky podnik a obsluha bola vzdy celkom ok. a capuju staropramen. vacsina mojich znamych tam tiez chodi, a odporucaju. http://www.bastion.sk/pub.html



Noooo, to budem mat velmi blizko domov, len tak na skok, ked to bude Bastion. Ak ale BAstion, odporucam dopredu zistit, ci nebude prave vtedy koncert - 19.12. je piatok, v piatok tam hravaju zive kapely a to potom nepocujes ani suseda, ktory popija svoje pivko vedla teba.
25.11.2008 - 13:31:30
00
Kaska ma predbehla. :)

Bastion poznam a stoly su tam velke co je + a vzduchotechnika sa ako tak da prezit. Dost zasadny problem ale je live hudobna produkcia od 20h - co si pamätam, tak rozpravat sa tam nedalo ani nahodou a na mna to bolo tak hlasne, ze bolo neprijemne tam vobec sediet. Oni totiz nerobia hudbu ako podmaz ale ako hlavny bod vecera - koncert. Inak povedane, nebyt tej hudby, tak som OK.
25.11.2008 - 13:35:05
00
keyboard_arrow_up