matt co tym chces povedat :twisted:
24.11.2008 - 20:44:16
00
zdravim .... no takze asi takto. niesom nejaky odbornik, ale zas ani mlade neskusene ucho. poprve: niektore nazory a rady ma fak dostali, ma to tu nizku uroven :? . O tom, ze jednocapy sa krivia, som este nikde nikdy nepocul, ale asi to bude blbost, pokial s tym bajkom budes jazdit to, na co bol stvoreny. Predpokladam, ze chces jazdit full xc, pripadne velmi jemny AM. Rozpocet 20-25 je dosti malo na slusny stroj.
Doporucujem bazar, ale zas ked sa nevyznas v bikoch, tiez to nieje moc stastna volba. Kellys urcite nie, je to zdrap. Najviac ma dorazila RST gila a zadny tlmic. Neviem ci mam :cry: alebo :D jednoducho :shock: HAI je v pohode, dobra vybava ale ta geometria ramu vyzera tragicky. Merida za tu cenu tiez ujde, skoda ze vpredu nema TORU. Ja na tvojom mieste s tvojim rozpoctom by som radsej volil HT vozitko. porozmyslaj
25.11.2008 - 19:15:44
00
Inak este bacha, ak ma v 15 rokoch 190cm, tak to bud chlapec sype, alebo ma byt po kom vysoky a ked zacne rast v 16-17tich, na konci vysokej to dorazi na 210 a potom bude aj tak kupovat novy stroj, lebo mu tento bude maly (teda nie ze by som mu to zelal, ale my vysoki mame svoje skusenosti... :lol: ). Haibike je v tomto pripade volba.
26.11.2008 - 00:05:45
00
keyboard_arrow_up