Pravidla fora MTBIKER: viewtopic.php?f=9&t=11356

Kedze mam momentalne do konca roka nejak vela casu, tak by som ho chcel vyuzit okrem obcasneho pisania nezmyslov aj trosku konstruktivnejsie a tak by som bol rad, keby ste k vyssie linknutym pravidlam fora dali nejake svoje postrehy, co vam v pravidlach chyba a mohlo by sa doplnit a pod.

Zacnem s tym, co by som uvital ja:
1. Doplnenie pravidla, ze posledny prispevok sa necituje (zbytocne zneprehladnovanie a zväcsovanie stran).
2. Doplnenie pravidla, ze ak ziadam foristov o vyjadrenie k nejakemu produktu/sluzbe, tak uvediem aj funkcny a relevantny link, nech sa netrapi hladanim na webe dalsich x ludi, ktori mi bud chcu poradit, pripadne si to tiez chcu nastudovat.
3. Doplnenie pravidla, ze ak ide o absolutne OT prispevok v serioznej teme alebo nebodaj je zalozena absolutne OT cela tema v serioznej sekcii, tiez by mal byt prispevok resp. tema odstranena.
4. Upresnenie pravidla "Témy, ktoré sa budú stále vracať do popredia, len preto, že ich niekto chce zviditeľniť budú uzamknuté. Ak nemáte nič nové/informatívne čo by ste dodali k danej téme, neprispievajte do témy nezmyslami, len aby bola téma označená ako aktuálna." tym sposobom, ze tema nebude uzamknuta, ale prispevok toho, kto temu nezmyselne ozivil, bude vymazany.
10.12.2008 - 16:34:30
00
1. Doplnenie pravidla, ze posledny prispevok sa necituje (zbytocne zneprehladnovanie a zväcsovanie stran).

toto som si v poslednom case moc nevsimol
2. Doplnenie pravidla, ze ak ziadam foristov o vyjadrenie k nejakemu produktu/sluzbe, tak uvediem aj funkcny a relevantny link, nech sa netrapi hladanim na webe dalsich x ludi, ktori mi bud chcu poradit, pripadne si to tiez chcu nastudovat.

ano
3. Doplnenie pravidla, ze ak ide o absolutne OT prispevok v serioznej teme alebo nebodaj je zalozena absolutne OT cela tema v serioznej sekcii, tiez by mal byt prispevok resp. tema odstranena.

toto je v plnom prude :twisted:
4. Upresnenie pravidla "Témy, ktoré sa budú stále vracať do popredia, len preto, že ich niekto chce zviditeľniť budú uzamknuté. Ak nemáte nič nové/informatívne čo by ste dodali k danej téme, neprispievajte do témy nezmyslami, len aby bola téma označená ako aktuálna." tym sposobom, ze tema nebude uzamknuta, ale prispevok toho, kto temu nezmyselne ozivil, bude vymazany.


toto funguje tak ako navrhujes
10.12.2008 - 16:38:56
00
1. V poslednom case si to praveze zacinam vsimat - nejak podozrivo sa to rozmaha.
3. Ano, len by to mohlo byt aj v oficialnych pravidlach.
4. Ano, len by to mohlo byt aj v oficialnych pravidlach.
10.12.2008 - 16:44:36
00
1. hmm
3. ano
4. ano
10.12.2008 - 16:48:04
00
pomohlo by keby tych 7 bodov v of.pravidlach vycapite niekde ked sa odosiela prispevok tak aby to bolo na ociach hned :]
10.12.2008 - 19:00:16
00
5. Mazať príspevky, ktoré sú nečitateľné a nezrozumiteľné, či už z dôvodu neznalosti klávesnice alebo neschopnosti naformulovať zmysluplný text.
10.12.2008 - 21:37:15
00
keyboard_arrow_up