http://www.youtube.com/watch?v=LIv4J4c9m7g&feature=related


toto patrí do thredu extrémne športové výkony. Nenormálne fasa. Sa mi prsty spotili za 3 sekundy. Nekecám a klobúk dolu. :shock: .
22.12.2008 - 22:09:03
00
Greenhorn si chce na Divokém západě koupit koně. Zajde k obchodníkovi, jestli nemá nějakého levného.
Prodavač vrtí hlavou, ale pak si vzpomene: "Jo, mám tady jednoho, ale kdysi patřil faráři, takže je takovej divnej. Když chcete, aby jel jako vítr, řeknete Zaplať Pán Bůh. A když chcete, aby zastavil, řeknete Amen."
Greenhorn si to opakuje, pak zaplatí a koně si vezme.
Jede na něm krajinou, a řekne si, že ho vyzkouší. Řekne tedy "Zaplať Pán Bůh" a kůň se rozletí krajinou, letí jako vítr, země ubíhá pod nohama.
Náhle se před nimi objeví propast. Greenhorn si najednou nemůže vzpomenout, jak koně zarazit. Propast se blíží, 100 metrů, 50 metrů, 10 metrů, 5 metrů. Náhle si vzpomene a vykřikne "Amen!" Kůň se zastaví na kraji propasti. Greenhorn vytáhne kapesník, otře zpocené čelo a řekne: "Zaplať Pán Bůh".

de indián s člověkem po poušti už dost dlouho. Najednou říká člověk indiánovi:"Vystřel, možná nás někdo uslyší." Indián vystřelí. Jdou dál a asi po půl dni opět říká člověk: "Vystřel možná nás už někdo zaslechne." Indián opět vystřelí. Už se schylovalo k večeru, a člověk opět přesvědčuje indiána aby vystřelil. Indián mu na to povídá: "Nemůžu, už nemám šípy."



Naši vojáci se připravují na humanitární misi do Iráku. Velitel vyhlásí poplach a za několik minut je celá jednotka nastoupena v plné zbroji. Jen vojín Novák chybí. Přijde po dobré půlhodině.
Velitel řve: "Novák, všichni naši chlapci jsou dávno připraveni natrhnout prdel tomu Saddámovi a ty jdeš pozdě!"
"Víte veliteli," ospravedlňuje se Novák, "dostal jsem signál o poplachu když jsem byl v posteli. Vyskočil jsem, rychle jsem si oblékl maskáče, nasadil přilbu a nabarvil si tváře maskovacími barvami. Opásal jsem se řemenem, na něj dozadu připevnil granáty, vlevo zavěsil tesák a napravo pistoli. Navlékl jsem si neprůstřelnou vestu a nasadil ochranné brýle. Do kapsiček u vesty jsem si nacpal náhradní zásobníky s náboji, do podpažních pouzder zasunul finský nůž a beretu a na záda přehodil batoh s minami. Na pravé rameno jsem si pověsil samopal a na levé bazuku. Na levé předloktí upevnil minivysílačku, na pravé škrtící strunu a bombičku s paralyzujícím plynem .Do zubů jsem vzal dýku,do pravé ruky M-16, do levé kulomet. Už jsem byl na odchodu, když jsem se náhodou uviděl v zrcadle. Tak jsem se lek, až jsem se posral a musel začít znova.

Kolik uživatelů diskusního fóra je potřeba k výměně žárovky?

Asi 176

1 uživatel k výměně žárovky a k tomu, aby napsal příspěvek o tom, že vyměnil žárovku.
14 uživatelů na to, aby napsali o podobných zkušenostech o výměně žárovky a o tom, jak různě mohou být žárovky vyměňovány.
7 uživatelů k upozornění na to, jak nebezpečné může vyměňování žárovky být.
1 uživatel k tomu, aby přesunul téma do sekce "Světlo".
2 uživatelé na obhajobu toho, že téma mělo být přesunuto do sekce "Elektrické spotřebiče".
7 uživatelů, aby poukázali na gramatické chyby v příspěvcích, týkajících se předchozích příspěvků o výměně žárovky.
5 uživatelů na flame s těmi, kdo poukazují na gramatické chyby v předchozích příspěvcích.
3 uživatele na nápravu flamů ohledně gramatiky.
5 uživatelů na to, aby se dohadovali, jestli se má říkat "žárovka" nebo "výbojka".
2 uživatele "průmyslové profesionály", kteří budou všechny informovat o tom, že správný termín je "světlo".
15 uživatelů tzv. "vševědů", kteří o sobě budou prohlašovat, že jsou také odborníci z průmyslu a že výraz "žárovka" je naprosto správný.
19 uživatelů na to, aby všechny ostatní informovali o tom, že tohle fórum není o žárovkách a ať ostatní laskavě pokračují v diskuzi ve fóru o žárovkách.
11 uživatelů k obraně příspěvků tohoto fóra, kteří budou říkat že všichni používáme žárovky a proto jsou ty příspěvky vlastně relevantní.
36 uživatelů na diskuzi o tom, která z metod výměny žárovky je nejlepší, kde nakoupit nejlepší žárovky, která značka žárovek funguje nejlépe pro jakou techniku výměny a která značka žárovek je nejchybovější.
7 uživatelů ke vkládání příspěvků s odkazy, kde mohou ostatní uživatelé vidět různé druhy žárovek.
4 uživatele, kteří napíšou příspěvky se správnými odkazy.
13 uživatelů, kteří budou odkazovat na všechny příspěvky napsané do současnosti, kompletně je citovat a to včetně všech hlaviček a podpisů, a nakonec svého příspěvku přidají "Já taky".
5 uživatelů, kteří budou psát skupině uživatelů, která dlouho nepsala, že nepíšou, protože nemůžou oponovat jejich názorům.
4 uživatelé, kteří budou říkat "A neřešilo se tady tohle před chvílí?".
13 uživatelů, kteří budou říkat "nejdřív hledej, než se tady budeš ptát na něco o žárovkách".
1 uživatel, který se zeptá, jak vyměnit kolo u auta.
1 uživatel, který byl doposud skrytý a bude reagovat na prapůvodní první příspěvek, který byl napsán před půl rokem, takže všechen ten cirkus se bude opakovat.
22.12.2008 - 22:10:45
00
a este cierny humor
Letadlo, katastrofická situace bez východiska. Naděje na přežití žádná. Každou chvílí to spadne. Piloti posílají letušku k pasažerům, ať je na ten nevyhnutelný konec nějak připraví... Letuška (vesele s širokým úsměvem na tváři): "Tak teď si všichni vytáhněte cestovní pasy a zvedněte je vysoko nad hlavu... Výýýborně, skvelé! Každý máte cestovní pas - nechybí někomu, že ne?!" chvíli se prochází a kontroluje: "Tááák a teď si každý svůj pas otevře na stránku s fotografií.... Máme to všichni?! tak počkáme tady na paní... Dobře. Máme. Tááák a teď si každý tu stránku odtrhněte, pečlivě srolujte do kornoutku a zasuňte si ji do zadku." Jeden z cestujících: "No dovolte! To už je snad trochu moc, ne?!" Letuška zas na mikrofón: "Vysvětluju to tady pánovi a možná by to ostatní taky zajímalo - záchranářům se jinak hrozně blbě identifikují mrtvoly."

Muž zabije svoji nevěrnou ženu a zakopá ji na zahradě. Jeho čin je však velmi brzo odhalen, protože na zahradě čouhá ze země obnažený zadek zavražděné.
Při vyšetřování se detektiv diví: "Poslechněte, to nepochopím, proč jste svou ženu nezakopal hlouběji? Vždyť to jste musel vědět, že ji takhle snadno najdeme."
Muž pokrčí rameny: "Když víte, mně se v tom tak dobře parkovalo kolo..."
22.12.2008 - 22:21:37
00
Veru neviem, ci by som sa na ceste dokazal touto znackou riadit bez vysvetlenia. :)

Prílohy:

dopravna_znacka_pre_alkoholikov.jpg
dopravna_znacka_pre_alkoholikov.jpg 16.12 KiB thumb_up0thumb_down

23.12.2008 - 01:30:07
00
:mrgreen:
23.12.2008 - 08:50:24
00
toto patrí do thredu extrémne športové výkony. Nenormálne fasa. Sa mi prsty spotili za 3 sekundy. Nekecám a klobúk dolu. :shock: .
myslim ze pre Jesusa
by to nemal byt problem ked si spominam na Porac
23.12.2008 - 10:48:28
00
Jasne, to by pre mna nebol problem. Ale len preto, ze by som taku somarinu ani neskusal. ;) Ale teraz ako na to pozeram mi napadlo, ze predsa len jedno blaznovstvo (aj ked zdaleka nie take) som skusal. Najväcsi problem bol v tom, ze nohy boli zapnute v SPD a to sa potom na poslednu chvilu fakt ze zle vystupuje... :)

Prílohy:

abc.jpg
abc.jpg 26.94 KiB thumb_up0thumb_down

23.12.2008 - 12:12:32
00
Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Webmaster vyplňuje dotazník:

Věk: 25
Výška: 185
Barva očí: #4040FF

V Libanonu je mužům dovoleno mít sex se zvířaty, ale ta zvířata musí být samičky. Sex se zvířetem mužského pohlaví může být trestán i smrtí. (Jako kdyby TOHLE dávalo smysl.)

V Bahrainu je lékaři-muži dovoleno vyšetřovat ženské genitálie, ale nesmí na ně hledět přímo. Je mu dovoleno sledovat pouze jejich odraz v zrcadle.

Muslimové se nesmí přímo dívat na genitálie mrtvoly. To se také vztahuje na zaměstnance pohřební služby; pohlavní orgány zemřelého musí být neustále zakryty cihlou nebo kusem dřeva. (Cihlou??)

Trest za masturbaci v Indonésii je stětí hlavy. (Jenom si tak říkám které "hlavy"?)

V Guamu jsou muži se zvláštním povoláním - objíždějí venkov a deflorují mladé panny, které jim za svůj první sexuální zážitek dokonce platí. Důvod: podle guamských zákonů se panny nesmějí vdávat. (Nechte mě chvíli přemýšlet - existuje někde na světě povolání, které by se alespoň přiblížilo k tomuto?)

V Hong Kongu může podvedená žena zabít svého cizoložnického manžela, musí to ale udělat holýma rukama. Oproti tomu jeho milenka může být zabita jakýmkoli způsobem. (A! Spravedlnost!)

V anglickém Liverpoolu je prodavačkám dovoleno chodit nahoře bez, ale pouze v obchodech s tropickými rybičkami. (Ale samozřejmě!)

V Kolumbijském Cali je ženě dovoleno mít sex pouze se svým mužem a když je to poprvé, musí být v pokoji přítomná její matka jako svědek celého aktu. (Začínám se třást jenom na to pomyslím.)

Ne = Ano
Možná = Ne
Promiň = Budeš litovat
Potřebujeme = Chci
Rozhodnutí je na tobě. = Správné rozhodnutí už by mělo být jasné i tobě.
Dělej jak myslíš. = Později za to budeš platit.
Musíme si promluvit. = Chci si postěžovat.
Jistě, udělej to. = Nechci, abys to dělal.
Nejsem naštvaná. = Samozřejmě, že jsem naštvaná, ty troubo!
Jsi tak mužný. = Potřebuješ se oholit a páchneš potem.
Jsi dnes večer tak pozorný = To opravdu myslíš pořád jenom na sex?
Buď romantický a zhasni. = Mám špeky.
Ta kuchyň se sem nehodí. = Chci nový dům.
Chci nové záclony = a koberce a nábytek a tapety.
Pověs ten obraz sem = NE! Pověs ho tamhle!
Slyšel jsi to? = Měla jsem pocit že už jsi usnul.
Miluješ mě? = Budu chtít něco drahého.
Jak moc mě miluješ? = Udělala jsem něco, co se ti opravdu nebude líbit.
Za minutku budu připravená = Klidně si zase zuj boty a zapni si televizi.
Nemám tlustý zadek? = Řekni, že jsem krásná.
Musíš se naučit komunikovat. = Musíš se naučit se mnou souhlasit.
Posloucháš mě? = Pozdě, už jsi mrtvý.
Já nekřičím! = Samozřejmě, že křičím, protože to je důležité!
Odpověď na otázku "Co se děje":
- Pořád to samé = Nic
- Nic = Všechno
- Všechno = Mám předmenstruační krizi
- Nic, opravdu = Jenom to, že jsi kretén!


Význam mužské mluvy

Mám hlad! = Mám hlad!
Jsem unavený. = Jsem unavený.
Chce se mi spát. = Chce se mi spát.
Nechceš jít do kina? = Případně bych se s tebou rád vyspal.
Můžu tě vzít na večeři? = Případně bych se s tebou rád vyspal.
Můžu ti někdy zavolat? = Případně bych se s tebou rád vyspal.
Smím prosit? = Případně bych se s tebou rád vyspal.
Nechceš si mailovat? = Případně bych se s tebou rád vyspal.
Hezké šaty. = Pěkný výstřih.
Vypadáš napjatě. Já tě namasíruju. = Chci tě osahávat.
Co se děje? = Nevím, proč z toho děláš takovou vědu.
Co se děje? = Jaké bezvýznamné samosžírající psychické trauma na tebe zase přišlo?
Co se děje? = Myslím, že dnes ze sexu asi nic nebude.
Nudim se. = Nechceš se raději milovat?
Miluji tě. = Chci se s tebou vyspat teď hned.
Taky tě miluju. = No, tak jsem to řekl, tak už se snad můžeme věnovat sexu.
Ano, líbí se mi tvůj nový účes. = Je to stejné, jako dřív.
Ano, líbí se mi tvůj nový účes. = Stálo to 500,- a není vidět žádný rozdíl.
Promluvme si. = Snažím se tě ohromit tím, jak jsem hluboce vnímavý a možná se potom se mnou vyspíš.
Vezmeš si mě? = Chci, abys už nemohla legálně spát s jinýma.

- Chuck je vegan. Přesněji řečeno, nikdy nejí zvířecí maso, dokud svými pěstmi neuvede zvíře do vegetativního stavu.
- Chuck nevlastní troubu ani mikrovlnku, jelikož odplata je nejlepší za syrova.
- Navzdory všeobecně rozšířenému názoru není Amerika demokracie, ale Chuckodiktatura.
- Chuck nikdy nevyhrál cenu akademie za herectví, protože on to nehraje.
- Chuck nevlastní dům. Náhodně vstupuje do domů a lidé se stěhují.
- Chuck je ten pravý důvod, proč se Usáma schovává.
- Po "Walker, texas ranger" nejsou titulky. Jsou to seznamy úmrtí přihodivších se během epizody.
- Chuck se jednou musel utkat s jednorukým ninjou. Shledajíc šance nerovnými, urval si nejen obě ruce, ale i jednu nohu a pak ninju na místě zabil kopem do hlavy a přivázal si ruce i nohu pomocí drátu a rezavého kolíku ke stanu.
- Když říkal Terminátor "Já se vrátím" tak tím myslel, že požádá Chucka o pomoc.
- Chuck Norris vynalezl lžíci. Zabíjet lidi nožem bylo moc jednoduché.

Jak si užít návštěvu u McDonalda?

* Přečtěte si nápisy na jmenovkách, všem tykejte a komolte jejich jména.
* Na manažera vyzývavě vycentě zuby.
* Vylijte na stůl nápoj a chtějte nový, dostanete ho zdarma.
* Vraťte salát a stěžujte si, že už je zelený.
* Přineste si sebou vidličku, nůž, ubrousky, kupte si Big Mac menu a provokujte všechny ostatní tím, jak jíte kulturně.
* Opatřete si na boty pořádnou dávku bahna a usaďte se u stolku.
- Stopujte za jak dlouho se objeví pracovník s mopem.
- Nebude-li tam do minuty ihned zavolejte vedoucího směny.
* Zkoušejte obsluhu ze znalosti jejich práce.
* Pokládejte hlavně otázky na správné teploty výrobku.
* Nebudou-li vědět, odebírejte jim hvězdičky.
* Oblečte se jako manažer! Vezměte si pruhovanou kosili a kravatu/šátek a začněte buzerovat personál.
* Nechutná-li vám sortiment McDonalds, přineste si bagetu!
* Chyťte si žížalu, přineste ji k pultu a hodně křičte: "Takové svinstvo v mém hamburgeru, chci vrátit peníze a rande s támhletou manažerkou."
* Obojího se vám dostane - McDonalds si chrání svoji pověst.
* Kupte si sáček s kečupem a nenápadně si ho označte.
* Nechte ho na stolečku a přesedněte si.
* Sledujte zda se kečup vrátil do oběhu.
* Pracovnici nesměji přijímat spropitné.
* Nechte obsluze dvacetník dýško, pokud ho přijme ihned žalujte vedoucímu.
* Sabotujte provoz! Zakecejte se s pracovníkem - uklízečem, flirtujte s hosteskou, pracovníkovi na pokladně přimačkávejte položky.
* Sloupněte na dveřích nálepku informující o zákazu vstupu psů.
* Opatřete si vlčí smečku.
* Pozvěte si všechny své kamarády a všichni požádejte manažera o osobní dotazníky nástupu do zaměstnání.
* Vyrobte si z nich vlaštovky a házejte je po sobě.
* Dělejte blbého. Objednejte si půlku kuřete a rohlík.
* Bude-li pracovník tvrdit, že rohlíky nemají, obviňte ho ze lži a ukažte mu plný stojan v kuchyni.
* Další den si přineste tašku s lahvemi a začněte je vyrovnávat na pult.
* Pokud za lahve nedostanete peníze umluvte to alespoň na polévku.
* Prodávejte před vchodem párky v rohlíku!
* Pokud jedete k McDrive (autem rovnou k okénku) hlasitě trubte a křičte.
* Pokud vás někdo požádá, abyste jeli na parkoviště, předstírejte hluchotu.
* Požadujte balónky, nejsou-li balónky, požadujte hostesku.
* Přineste si kamínky a zkuste házet žabky do fritézy.
* Objednejte si do Chessburgeru deset okurek.
* Pak ho vraťte, protože je moc kyselý!
* Kupte si hranolky, pokud vám pracovník nenabídne tatarku, hrozně ho seřvěte. Jděte si koupit další hranolky.
* Jděte si koupit další hranolky. Pracovník vám nyní určitě tatarku nabídne.
* Seřvěte ho, že nic takového nechcete, ať neotravuje.

Test

Představte si následující situaci:
Stojíte v bytě a stane se pět věcí naráz:
1. zvoní telefon
2. pláče dítě
3. teče voda z kohoutku a za chvíli asi přeteče
4. máte pověšené prádlo a začíná pršet
5. někdo zvoní, nebo klepe na dveře

Zadání:
Napište si postupně za sebou pořadí, v jakém by jste tyto situace řešili a to za předpokladu, že ke všem těmto "událostem" máte stejně daleko.
Až to budete mít, tak se podívejte na konec tohoto testu - dřív to nemá smysl.

Vyhodnocení:
Napisem ked ked sem napisete v akom poradi by ste to spravili... :twisted: asi dnes okolo 22:00 :)
23.12.2008 - 12:22:45
00
Vyhodnocení:

Každá situace označuje určitou prioritu ve Vašem životě a Vy jste si tímto vlastně napsali svůj žebříček hodnot:


telefon = práce

dítě = rodina

přetékající voda = láska

prádlo = peníze

někdo za dveřmi = přátelé


MIMOCHODEM, JE MEZI VÁMI NĚKDO, KDO NEZAVŘEL VODU JAKO PRVNÍ?
23.12.2008 - 13:55:47
00
Inak nemusel si to sem pisat...ja som napisal ze vyhodnotenia dam potom ale nevadi
23.12.2008 - 14:10:53
00
vodu zastavím prvú , predsa nebudem mať mokro v byte, potom spravím niečo s deckom,otvorím dvere, potom to prádlo , šak sa suši , tak je tam toho , že bude dlhšie mokré a ako posledné vybavím telefón , šak može zavolať hocikedy no nie?
Neviem prečo by to mali byť priority???
23.12.2008 - 14:31:28
00
Da sa na to pozriet z viacerych stran. Napr. ak uz si dieta nechal plakat 30 minut, tak 2 minuty kym vybavis ostatne hadam vydrzi. :lol: Alebo ta bielizen - ak Ti zvoni pevna linka a nemas display a teda nevies dodatocne zistit kto Ti volal pricom cakas dolezity telefonat, tak kaslat na bielizen, radsej zdvihnes telefon, ze? :)
23.12.2008 - 19:16:16
00
dieta dáš do vane aby neplakalo (škoda nevyužiť ked je už plná) .... bude púšťať bublinky ....
pustíš "niekoho" spoza dverí aby zvesil prádlo ... predsa nebudeš v mokrom.
.... a v klude zdvihneš telefon .... v ktorom sa ozve .... prepáčte to je omyl

všetko je otázka priority :lol:
23.12.2008 - 19:22:29
00
Alebo ti vola sused ktory stoji pred dverami :)
23.12.2008 - 19:49:51
00
Velká skupina Talibanských vojáků jde po silnici, když vtom se zpoza písečné duny ozve: "Jeden Texaský voják je lepší než deset Talibanských!"
Velitel vyšle za dunu rychle deset svých nejlepších vojáků. Ozve se prudká střelba, která po několika minutách utichne a zase se ozve: "Jeden Texaský voják je lepší než sto Talibanských."
Rozzlobený velitel vyšle za dunu sto svých dalších nejlepších vojáků a opět propukne ohromná střelba, která po desíti minutách utichne a ozve se: "Jeden Texaský voják je lepší než tisíc Talibanských."
Nepříčetný velitel shromáždí tisíc vojáků a vyšle je za dunu. Rozeřvou se děla, granáty a kulomety, které po půl hodině ztichnou. Po chvilce se zpoza duny připlazí smrtelně raněný Talibanec a ještě před smrtí varuje velitele: "Už tam nikoho neposílej. Je to léčka. Jsou tam dva."

Šestnáctka přijde domů a že je v jiným stavu. Máma začne dělat dusno, až z ní vypáčí, že je to s nějakým vojákem. Matka, žena činu, vezme dceru, dotáhne ji do kasáren, nechá si nastoupit všechny kluky a táhne holku před nima, aby ukázala na otce. Holka chodí a jen si mumlá: "Tenhle to nebyl, tenhle asi taky ne, tenhle ne, tenhle ne. Hele, mami, když tě řízne cirgulárka, řekni mi, kterej zub to udělal."

Výroky George Bushe

"Skrze mne promlouvá Bůh. Jinak bych nemohl dělat svou práci."
"Naši nepřátelé jsou neustále ve střehu a vymýšlejí nové způsoby, jak poškodit Ameriku a její lid. My také."
"Kdo může za vraždy? Mohou za ně vrazi."
"Pokud neuspějeme, hrozí nám riziko neúspěchu."
"Nízká volební účast je znamením toho, že k volbám přichází méně lidí."
"Jsme nejvzdělanějším americkým národem na světě."
"Velká část amerického importu pochází z ciziny."
"Vím, že lidské bytosti a ryby spolu mohou žít v míru."
"Musíme zrušit teriéry!" (na mysli měl obchodní bariéry)
"Úžasnou věcí na knihách je, že jsou v nich občas fantastické obrázky."
"Máte u vás taky černochy?" (v rozhovoru s brazilským prezidentem)
23.12.2008 - 21:46:14
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up