...a vsade len sama biela pitcha...
04.01.2009 - 16:48:22
00
nieje umenie jazdiť so zasunutou sedlovkou, ale naopak s plne vysunutou!!! :-D :lol: :P :D :mrgreen: 8)

dovtedy sa chodi s vysunutou sedlovkou, kym sa vajcia nerozbijuu
04.01.2009 - 18:27:57
00
slúbené fotky zo štiavnických tajchov:
komorovské jazero
i44.tinypic.com
Klinger
i43.tinypic.com
Jazda po lade - Klinger
i41.tinypic.com
Evičkino jazero
i44.tinypic.com
Vindšachtovské jazero
i44.tinypic.com
Vindšachta 2
i40.tinypic.com
Bakomi
i39.tinypic.com
Richňava
i43.tinypic.com
Počuvadlo
i40.tinypic.com
sice nie na jazere, ale tiež na lade
i43.tinypic.com
04.01.2009 - 18:32:10
00
nieje umenie jazdiť so zasunutou sedlovkou, ale naopak s plne vysunutou!!! :-D :lol: :P :D :mrgreen: 8)

Umenie je kúpiť si adekvátnu veľkosť rámu :mrgreen:
04.01.2009 - 18:38:24
00
to sa tu už riešilo skús pohladať...
a okrem iného - nie každý má nohy ako jazvečík...
04.01.2009 - 18:52:56
00
Fotky pekne, aj sa nam dobre jazdilo :) Esce musime mat v zbierke ostatne tajchy, mozno o tyzden :?:
04.01.2009 - 19:00:33
00
No ja neviem. Ako pozeram, tak pozeram, vsetky fotky na jedno kopyto - zamrznuta voda a nej stojaci bikeri. Stacila aj jedna za vsetky. Nova doba? Bikeri uz nejazdia a len postavaju? :)

A este pridavam moje zo vcera z Devinskej Kobyly - fak uplne iny svet nez mesto okolo a v kombinacii so slnkom jednoducho uzasny...
Príloha:
Kobyla_3.jpg
Kobyla_3.jpg 9.53 KiB thumb_up0thumb_down


Príloha:
Kobyla_2.jpg
Kobyla_2.jpg 48.71 KiB thumb_up0thumb_down


Príloha:
Kobyla_1.jpg
Kobyla_1.jpg 76.47 KiB thumb_up0thumb_down

04.01.2009 - 19:26:30
00
nepostavajú - však bolo treba čosik aj pojazdiť, aby sme sa mohli odfotiť an všetkých tých tajchoch...
04.01.2009 - 20:23:10
00
jaaaj pani pozor na vodnych plochach, bajk neni cln hehe...
hanzi by vedel o tom vypravat ako sa na bajku prelomil pod lad na kejde za pezinkom... za liter sa da ale vzdy zohnat ochotny potapac co si vyseka dieru a bajk dodatocne na druhy den vytiahne hehe...
cateye tomo tachac to vydrzal, keby niekto zhanal kvalitu na meranie udajov na dne jazier hehe
04.01.2009 - 20:33:22
00
jezus: dnes som tam bol ja s kamošom, ten singel po červenej popri ceste sme si dali dvakrát (smerom dolu samozrejme), fajnové pojazdeníčko, bol som prekvapený, že to na tom zasneženom chodníku výborne držalo, nie ako včera v karpatoch na listoch. fotiť sa mi nechcelo... stretli sme aj lapalomu, ale len sme tak frnkli okolo neho, on sa trápil dokopca :mrgreen:
04.01.2009 - 20:34:26
00
[quote=""]No ja neviem. Ako pozeram, tak pozeram, vsetky fotky na jedno kopyto - zamrznuta voda a nej stojaci bikeri. Stacila aj jedna za vsetky. Nova doba? Bikeri uz nejazdia a len postavaju? :)

To mal byt len dokaz, ze sme tam boli, nie umelecke fotky. Dnes mal som na tachometri viac ako 37km, takze dost sme postavali 8) .Okrem nas ziadnych cyklistov v okoli.Nikomu sa teraz nie chce, aspon u nas :( Na buduce spravime viac dynamicke zabery.
04.01.2009 - 20:49:26
00
Ved ja len rýpem co sa tyka toho postávania, nepochybujem ze jazdite. :) Chcel som tym hlavne naznačiť, ze netreba davat 5 rovnakých fotiek do témy, chce to trochu invencie pri foteni. ;)
04.01.2009 - 22:59:21
00
naozaj velmi pekne fotky
mam pocit, ze niektore fotky su krajsie ako dana skutocnost
ja fotak nenosim, nevidim zmysel fotit sa, prip. bajk :roll: no ked idem s niekym, beriem ho so sebou :wink:
no teraz v zime som rada, ze nestojim dlho na mieste..
04.01.2009 - 23:10:11
00
Ved ja len rýpem co sa tyka toho postávania, nepochybujem ze jazdite. :) Chcel som tym hlavne naznačiť, ze netreba davat 5 rovnakých fotiek do témy, chce to trochu invencie pri foteni. ;)

Však jasné - ale ked ked zamrznuté tajchy sú jeden ako druhý :-D
Ešte nám zopár chýba do zbierky, ale neviem neviem kedy to zvládneme, lebo do rana tu napadlo 10 cm a stále ssa sype... asi vytiahneme yže a bajky pôjdu zazimovať :-)
05.01.2009 - 08:14:57
00
To iste aj v BA - v podstate snad prvy raz za tuto zimu napadlo trochu snehu aj v meste a vyzera to tak, ze zajtra tu ani nahodou sucho na cestach nebude a tie presuny po nasolenych komunikaciach rad zrovna nemam. :? Ale inak je BA nastastie cyklisticke mesto - mensie mrazy a minimum snehu oproti zvysku SK, takze jazdeniachtivy v zime by mali pouvazovat o prestahovani sa. :D

jezus: dnes som tam bol ja s kamošom, ten singel po červenej popri ceste sme si dali dvakrát (smerom dolu samozrejme), fajnové pojazdeníčko, bol som prekvapený, že to na tom zasneženom chodníku výborne držalo, nie ako včera v karpatoch na listoch. fotiť sa mi nechcelo... stretli sme aj lapalomu, ale len sme tak frnkli okolo neho, on sa trápil dokopca :mrgreen:

Ja nechapem hosi (plati aj pre lapalomu), preco nechodite bikovat podla predpovede pocasia. V sobotu mal byt a bol krasny den ako stvoreny pre bike, v nedelu malo byt a bolo skaredo. :) Btw. ten zjazd lesom som siel aj ja lebo som bol hore prilis neskoro na cestu smerom do Devina, ale za 2 minuty som mal pri tej rychlosti totalne odmrznute konceky prstov...
05.01.2009 - 08:20:44
00
keyboard_arrow_up