Toho roku to chcem absolvovať iščo raz......tak už sme dvaja... dodatočne upresním termín ...ale aby si zase niečo nemal.... :|

2Wilki tam si to už mal zrátané......... :roll:


Sia Bulo,daj vediet o hocijakej akcii na bezky a ja pojdem na 100% resp.na 99% :D ,inac nadherna akcia a aspon sa niektory jednotlivci presvedcili,ze nie je vsetko len o biku :roll: .Vsetko ma svoje caro. 8)
19.01.2009 - 14:17:14
00
Ako som už pred tým hovoril "pohyb" to je sloboda ....bike - bežky egal hlavne že sa presúvame z bodu A do bodu B :roll: keby bola v snehu vyfrézovaná 1/2 m stopa tak idem na biku :wink: ale preto že to neni techn. možné tak som volil alternatívu bežky a myslým bola to dobrá volba.... :D
2 Matel...berem ťa za slovo dúfam že počas vydržííí...
2enday...skoro si zhoj tie rany ...medzi tým zhanaj boty a ideme... :arrow: :arrow: :arrow:
2all...to platí aj pre ostatných :wink:
19.01.2009 - 17:45:53
00
Co sa týka akcii "Bežkami cez Poráčččč...", bola to veľmo dobrá skúsenosť.Všetci šli na bežkách, len ja som som sa odhodlal na skialpy.Trasu som zmákol, len som bol poväčšine na konci.
(ale ako sa vraví to najlepšie na konec.)Netreba sa čudovať, ak to zoberiem pomerom hmotnosti a vybavenia výstroje je to X-krát viac ako pre bežkovanie,a taktiež kondične som dostal statočne zabrať.Predsa len takáto výbava je ozaj určená na iné kopce,
a to si samozrejme vyžiadalo svoju obeť. Moje "píšťali" su depilované až do krvi + modriny okolo členka a zadnej časti lýtka.Stehna tiež boľavé, ale pravdu povediac...vôbec ma to nesere.
Bol som so skvelou partiou a určite si to zopakujem, len v pripade že si dovtedy zoženiem topánky na bežky. :-)

to Drotar:vďaka za odvoz na autobusku(vynahradím to tebe, ak nebude snami tvoja polovička.)Rukavičky nestáli za reč...hlavne že som ich mal v bágli :) aby sa použili

to kellyssiki: veľmo vdaka ze ten "krem" na moje "bežky".Pomohlo to aspoň ciastočne . Škoda že sa moje pásy už nechceli pred Závadkou nalepovať, ale ani sa im nečudujem, toľko krát prilepiť,
zalepiť + mráz sneh...no čo už.(idem ti energetický nápoj:-)..podľa vlastného výberu.

to wilkinson82:
vďaka za podporu....že som nebol sám na konci :-)

to majoBULL a Racho : ste ozaj super už sa teším na ďalší výjazd.

A na záver....Ako som spomenul Wilkimu....Na tých bežkách najviac chýbajú prevody a radenie .

A ešte maličkosť...ten kašel čo som si myslel že prestane po bežkovaní....sa asi presunul na priedušky.... :cry:
19.01.2009 - 19:55:34
00
Enday nie si mi nič dlžný chcel som len pomôcť :!:
Inak dnes som u Paťa kúpil vosk na bežky,má super cenu 79,- a je originál na stúpanie do kopca,Wilki neváhaj,uvidíš ako sa ti super bude šľapať.Spôsob aplikácie v prípade záujmu poskytnem. :)
19.01.2009 - 19:58:48
00
Sia Bulo,daj vediet o hocijakej akcii na bezky a ja pojdem na 100% resp.na 99% :D ,inac nadherna akcia a aspon sa niektory jednotlivci presvedcili,ze nie je vsetko len o biku :roll: .Vsetko ma svoje caro. 8)
Jednotlivcom sa to ratalo :lol: ale bike je bike :D Sobotnajsiu svalovku som rozdychaval v nedelu na korculiach a dnes na biku. To je ina pasia ked bola dnes tak teplucko. Takze sme s Matthusom nadupali 20 km aby sme na Čergove nečučali na sneh jak puk na travu :lol:

Prílohy:

Matthus.JPG
Matthus.JPG 71.06 KiB thumb_up0thumb_down

19.01.2009 - 20:33:07
00
[quote=""] "pohyb" to je sloboda ....bike - bežky
Nabudúce sa hlásim do partie ,dufam že mi to vyjde.
Keďže sa nikto neprihlásil na piatok-V.Knolu, tak som to absolvoval sám.Počasie nic moc ,ale podmienky dobré.Snehu asi ako na fotke a za pekneho počasia takýto výhľad.

Prílohy:

IMG_0047.jpg
IMG_0047.jpg 336.47 KiB thumb_up0thumb_down

20.01.2009 - 18:39:12
00
Nabudúce sa hlásim do partie ,dufam že mi to vyjde.
Keďže sa nikto neprihlásil na piatok-V.Knolu, tak som to absolvoval sám.Počasie nic moc ,ale podmienky dobré.Snehu asi ako na fotke a za pekneho počasia takýto výhľad



Pjekné... :D ale ono to je vlastne všade :roll: Tu som onehdá skonštoval že máme aspoň peknú prírodu..samozrejme aj baby... :wink:
2Majo už sa to postupne nabaluje takže odveta je viac ako reálna... :D
2Miki poznavaš :?: tvoj RED DEVIL :evil: viewtopic.php?f=7&t=18510&st=0&sk=t&sd=a&start=30
ozaj ako je to s Čergovom_?????
20.01.2009 - 18:51:16
00
cergovska stopa

cakame na dalsie informacie ci vobec sa bude nieco konat zatial datum celkom ujde
20.01.2009 - 18:54:28
00
ozaj ako je to s Čergovom_?????

Dnes som volal s domacim bikerom z Raslavic, takze Cergov bude 14.2.2009 ale nebude to pretek pretoze asi to nemal kto zorganizovat :roll: bude to stretnutie bikerov s vyjazdom na chatu Cergov, kde si urobime Silvestra :-) Oficialne stanovisko da zajtra na forum.
20.01.2009 - 20:29:15
00
A sneh sa nám topí a topí,asi v nedeľu vytiahnem bike,pridá sa niekto? :o
21.01.2009 - 16:25:38
00
A sneh sa nám topí a topí,asi v nedeľu vytiahnem bike,pridá sa niekto? :o


Áno ja určite nedeľa.....sobota možno ak sa nebude dať na bežky ... :cry: tak to vyzerá že zima je u konce trvavala závratných 14 dní :roll: takže bikovať to vyzera realnejšie :|
21.01.2009 - 18:08:52
00
A sneh sa nám topí a topí,asi v nedeľu vytiahnem bike,pridá sa niekto? :o

Nedeľa pracujem. :( V sobotu idem :P .Vladika asi naopak :mrgreen:
21.01.2009 - 18:28:00
00
Áno ja určite nedeľa.....sobota možno ak sa nebude dať na bežky ... :cry: tak to vyzerá že zima je u konce trvavala závratných 14 dní :roll: takže bikovať to vyzera realnejšie :|

sobotu strávim v práci :evil: .Týždeň sme sedely doma kôly plynu a teraz sa idú s toho posrať :x.Musíme odrobiť 5x sobotu,je to na posratie :!:
21.01.2009 - 18:30:22
00
A sneh sa nám topí a topí,asi v nedeľu vytiahnem bike,pridá sa niekto? :o
Ja som zaradeny do pracovneho procesu cely vikend :cry: ale v piatok mozem :wink:
21.01.2009 - 19:47:23
00
v piatok mozem aj ja
21.01.2009 - 19:47:55
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up