je skoda ked sa cosi take stane, ale stava sa a mozme/mali by sme sa z toho poucit...
hm skoro som od neho kupil zlte (vtedy uz odfarbene) rooxy, mal by som teraz divny pocit pri slapani.
17.01.2009 - 21:47:31
00
dalsi kandidat na Darwinovu cenu ??
taky clovek by uz hadam mal mat rozum..
17.01.2009 - 21:58:11
00
za každú blbosť ani na prvú blbosť čo urobíš sa zväčša neumiera, 99 % ľudí čo zařvú na blbosť si na to zarába opakovane, až to raz "nevyjde"
aj v horolezectve sa väčšinou ukáže, že všetky vážnejšie nehody nemali len jednu príčinu (a ja som raz urobil megablbosť, o ktorej som na druhej strane nemal ako vedieť, totiž zaštandoval som na OBROVSKOM voľnom bloku [pri poklepe nedunel!] a čo bol zač sa ukázalo až po páde spolulezkyne, keď šiel dolu... aj so štandom... kúsok aj so mnou... a aj tak som to napokon zadržal... ten deň tieklo na Brnčalke dosť vysokooktánového paliva :P)
čo mi na tom zasa raz vadí, je tá adrenalínová rétorika
18.01.2009 - 10:05:40
00
ked už som spomenul tie jazerá - ludia sa prechádzajú s kočíkmi krížom cez jazero a to je už nie hlúposť, ale... ani neviem ako to nazvať :(



Mal si vidieť včera..až zle mi bolo..kočík v strede jazera,pri ňom zrejme tatko,ktorý sa tak predvádzal na korčuliach,že Pľuščenko v tomto na neho nemá :roll: ..sem tam s ním potočil,zas ho odstavil a tak dokola...
:roll:
18.01.2009 - 14:44:59
00
aky je vtom rozdiel, cyklista korculiar ? proste to prdlo, tunel, svetlo, tma..... :( (mozno skusal nove oklincovane plaste, kto vie.... )
19.01.2009 - 17:15:32
00
Nech mu je zem ľahká. Ale v každom prípade to bol roduverný bajker. Podľa toho čo písali tuším na bikefore, on zmizol, ale bajk ostal na ľade.
19.01.2009 - 18:10:17
00
Tak mu treba :x



Ja to vôbec necítim tak, ako si napísal. Každý má právo na nejaký omyl, alebo chybu v živote a nik pri tom nepomyslí, že tá chvíľka môže mať tragické následky. Bol to moment nerozvážnosti a je mi ho moc ľúto. Keď som čítala tie reakcie českých fóristov, mala som hrču v krku.
Určite by si to nenapísal, keby to bol niekto z našich fóristov.
A na odľahčenie.... Turbi, už skonči s tým gorčuľovaním na Tvojom rybníku, lebo Ti pomaly začína rozmŕzať. Aby sme nenašli Tvoju hokejku trčať z rybníka. A keby predsa, napíš značku hokejky, kôli ľahšej identifikácii.

Dúfam, že sa to nikoho nedotklo.
19.01.2009 - 20:10:30
00
Šak jasné aj ja robím chyby. A určite ho napadlo , že bicyklovanie na zamrznutej rieke može mať tragické následky. Keď chcel trénovať aj cez zimu mal ísť do lesa a nie frajeriť na rieke. Samozrejme je to smutné ale može si zato sám.
19.01.2009 - 20:19:17
00
Tak mu treba :x

K tomu cos napsal přidám škodolibé přání až ty se někde v lese vysekáš na kole a budeš potřebovat pomoc, aby ti někdo řekl
" Tak ti třeba" a šel dál"
jinak Tadeáše - to je ten co skončil pod ledem je mě líto znal sem ho, ano je to jeho vina a bohužel zaplatil nejkrutější daň, ale označit to takhle ???
19.01.2009 - 20:54:58
00
K tomu cos napsal přidám škodolibé přání až ty se někde v lese vysekáš na kole a budeš potřebovat pomoc, aby ti někdo řekl
" Tak ti třeba" a šel dál"

V najbližšej dobe v Čechách nemienim bikovať :lol: :lol: :lol:
Ale nie , to bola prdel. Troška som to prehnal ale už dosť prosím
19.01.2009 - 21:01:10
00
Dobre vsetci dufame ze Mike7400 to napisal len ako prvotnu reakciu a dokaze sucitit aj s cudzimi ludmi :wink:
aj ked aj podla mna bola hento moc velka frajerina...neviem si predstavit preco by som siel jazdit na zamrznutu rieku a nie radsej do lesa :roll:
19.01.2009 - 21:03:40
00
zkrátit si třeba cestu domů?

@Mike7400
OK beru,ale prostě ta tvoje první reakce byla nepřiměřená.
19.01.2009 - 21:11:38
00
Ja som uz tiez dohovoral Mikovi za tu reakciu :wink:

to sa vazne jednalo o skratku?..ale aj tak..no je mi tazko povedat uvidim do akych situacii sa dostanem ja :wink:
Blbosti som uz tiez porobil kopec a za niektore bolo aj zaplatene :P
19.01.2009 - 21:15:32
00
bohužel byl sám, nikdo neví přesně co se stalo, uvedl sem to jako možný příklad, stalo se mu to cestou domů z vyjíždky :-(
19.01.2009 - 21:20:42
00
aky je vtom rozdiel, cyklista korculiar ? proste to prdlo, tunel, svetlo, tma..... :( (mozno skusal nove oklincovane plaste, kto vie.... )

presne tak, nie je to rozdiel, bol v nespravnom case na nespravnom mieste, to ci mal bicykel alebo by mal korcule alebo len slapky je asi jedno...
ja som uz videl na lade rybara aj so svojim stanom a dzipom a nic sa mu nestalo...
19.01.2009 - 21:55:10
00
keyboard_arrow_up