...Warzone-a momentalne uprimne nenavidim za ten jeho farebny navrh...

ja sa to posnazim nejak rozdychat :cry: :D :wink:
ps:dame hlasovat? :mrgreen:
23.01.2009 - 10:52:49
00
mnam fajneeeeeeeeee Cervo 1+ :D
23.01.2009 - 11:12:50
00
stotoznujem sa s nazorom jfab-ovym....popripade s jezusovym navrhom na ponechanie vyberu vzhladu (farby) fora na samotnom uzivatelovi (ak je to mozne)
23.01.2009 - 11:21:11
00
Nemusime hlasovat komu sa co paci viac, to je vec nazoru a zvyku. Nikomu neberiem ak sa mu nova farbenost paci - pokojne nech je to defaultne nastavenie pre vsetkych. Ja len chcem poprosit o moznost personalizacie tej farebnosti na povodnu modru verziu, lebo tato mi robi naozaj velke problemy. S tym, ze je sirka fora nastavena na 1024 pix. nemam problem a to, ze je jednotna hlavicka s hlavnou strankou sa mi velmi paci.
23.01.2009 - 11:21:25
00
ach jaj ... zvykneme si ;-]
23.01.2009 - 11:23:11
00
ja si nechcem zvyknúť, ja chcem inú farbu, táto mi ***** oči :twisted:
23.01.2009 - 11:44:03
00
Vyzera to jak pohrebne parte :roll: povodna verzia sa mi pacila viac.
23.01.2009 - 11:54:51
00
- spojenie s hlavnou strankou a tym padom danie do designu mtbikera bolo cielom relativne dlho a to nebudem menit
- ked som dal len hlavicku a paticku zo stranky a nechal povodne farby fora, vyzeralo to ako paskvil, kedze hlavicka a paticka su oranzove a stred bol modry.
- jedine, co som menil su farby odkazov, ktore su teraz totozne s hlavnou strankou a absolutne minimalne aj pozadie prispevkov (z jemnucko modrej na sedu). Viem si predstavit, ze na neskalibrovanych monitoroch to moze vyzerat inak, ale podla mna to radikalna zmena nie je.
- stale tu vadia modre tlacitka, ktore mozu vyvolavat kontrast s oranzovou - ak najdem iny set tlacitiek, tak mozem zmenit

lagonda: aky prehliadac a OS?
jfab, jezus: akym sposobom stratila stranka prehladnost? Absolutne nic sa nemenilo, co sa tyka navigacie, jedina zmena je farba odkazov, jemna zmena pozadia, zjemnenie okrajov a odstranenie loga z hlavicky fora (ktore by bolo duplicitne).
23.01.2009 - 12:45:02
00
Mne sa to tak ako to je teraz paci. Rozhodne to je lepsie ako pretym. Jedine co sa mi nepozdava je, ze ikonka Nové príspevky sa mi zda mala. Neviem ci to robi to zuzenie stranky alebo splynutie s okolitou farbou, ale pride mi proste mensia.

Prílohy:

tlacitko.jpg
tlacitko.jpg 71.37 KiB thumb_up0thumb_down

23.01.2009 - 13:05:56
00
Mne sa to tak ako to je teraz paci. Rozhodne to je lepsie ako pretym. Jedine co sa mi nepozdava je, ze ikonka Nové príspevky sa mi zda mala. Neviem ci to robi to zuzenie stranky alebo splynutie s okolitou farbou, ale pride mi proste mensia.


velkost sa nezmenila, bude to len tou farbou. Ale hned vedla toho vlavo mas jasne oranzovu ikonu siganlizujucu nive prispevky.
23.01.2009 - 13:49:55
00
jfab, jezus: akym sposobom stratila stranka prehladnost? Absolutne nic sa nemenilo, co sa tyka navigacie, jedina zmena je farba odkazov, jemna zmena pozadia, zjemnenie okrajov a odstranenie loga z hlavicky fora (ktore by bolo duplicitne).

Na fore sa orientujem tak, ze si pozeram, ktore temy maju nove prispevky (ikona pri teme je namiesto transparentnej oranzova). Ked boli nove temy oznacene oranzovou na modrom podklade fora, videl som na prvy pohlad co pribudlo a teraz vidim dokopy nic kedze sa to vsetko zlieva do jedneho farebneho tonu. A o ergonomii oranzovej farby pre oci ani nehovorim - Tadeas to zial vystihol najpresnejsie. Nevedel som, ze mam problemy s orientaciou pri tejto farbe vizualu, uz to viem. :(

P.S. Ako pisem, nech je to default oranzove, ale nemozem mat v nastaveni aj moznost modrej verzie? Mne by neladenie s hlavnym dizajnom vobec nevadilo, pre mna je dolezita ergonomia kedze cele dni pracujem ocami.
23.01.2009 - 13:58:13
00
Ked tak na to pozeram, tak ako dostatocne riesenie by mohlo byt, ak by som si mohol zmenit v nastaveni aspon farbu fontu na ciernu a problem s orientaciou by bol asi vyrieseny. :idea:
23.01.2009 - 14:02:36
00
Mne osobne by tiez pomohlo ak by farba fontu bola cierna... a potom nemam problem...
23.01.2009 - 14:24:41
00
vy ste vsetci slepi alebo co? si nastavte normalne jas a kontrast
23.01.2009 - 14:34:34
00
mne osobne vadi hlavne toto:
jemna zmena pozadia, zjemnenie okrajov
23.01.2009 - 14:52:16
00
keyboard_arrow_up