tak kde?
Varin (pri Ziline) 55% [ 53 ]
Tajov (pri B. Bystrici) 45% [ 44 ]
Celkový počet hlasov : 97
ano skalka je fajn ;-]
03.02.2009 - 07:20:24
00
1. máj iba pod tou podmienkou že v tábore sa budú prechádzať zdravoťáčky v minisukniach a predávať nanuky po 3 centy :lol: toto si ale asi už málokto pamätá :lol:


a kazdy bajker musi mat na rajdoch sovietsku a ceskoslovensku vlajocku 8)
03.02.2009 - 08:15:47
00
a co vravite na tu skalku?

Ked spominas Skalku tak predpokladam, ze trasy budu v Kremnickych Vrchoch, co je velmi pekna lokalita.
Skalka ma vyhodu, ze je tam kopec moznosti ubytovania, ale na druhej strane je to na kopci
a pristup autom je len od Kremnice. IMHO je lepsie, ked sa trasy daju zvolit tak, aby si na konci dna nemusel slapat x km do kopca, resp. aby sa dal pouzit vlak.
Hodilo by sa nieco nizsie a blizsie pri Kremnici alebo BB (spominany Tajov).
03.02.2009 - 08:30:41
00
ako ste zacali rozoberat ci Varin alebo nie, tak to ostane navzdy v tejto diskusii bez realizacie :(
chalani, ak chcete nieco skutocne zorganizovat, tak, je februar, je nacase dat presny datum, presne miesto - ber/neber. s tymto dohadovanim, co kto chce, co nechce sme sa mohli poucit z organizovania Varinu. to nikam nespeje.
za dalsie, kedze je uz februar, zacat zistovat miesto (kemp/ubytovna/hor.hotel) - max/min kapacita v danom ubytovacom zariadeni - lebo miesto ubytovania moze zmenit planovane trasy... ak tam chcete mat ludi ako vo Varine, miesto neobjednate den pred stretkom.
naplanovat aspon priblizne trasy, tazsie lahsie, dlzky, sirky, prevysenie, teren. aby si ludia pri rozhodovani ci pojdu alebo nie mohli spravit prehlad o tom, co sa tam da jazdit.
a k tym terminom: 02.05.2009 Author Šela Marathon, Lipník nad Bečvou - Helfštýn (CZE)
.
nechcete to radsej nechat znova vo Varine? ubytko je tam jasne, Lapierre da nove trasy - bude to mat premakane naplanovane...
03.02.2009 - 16:36:09
00
ja osobne proti varinu nemam nic a pokial to ma uz lapier vymyslene tak nevidim dovod to nespravi tam ale to sa musi papierko vyjadrit
03.02.2009 - 17:11:20
00
mne je v celku jedno ci je to bb alebo za...blizko to mam aj tam aj tam:)
03.02.2009 - 17:52:23
00
ťuknite na www.rsvadicov.sk :shock:
03.02.2009 - 18:06:17
00
No myslím, že toto by stálo za zváženie. Areál to je pekný. A minuloročný účastníci by mali byť aspoň trocha v obraze, lebo tadiaľ viedla aj trasa. A trasy sa dajú celkom fajn naplánovať po okolí.
03.02.2009 - 18:27:04
00
Danka mas recht. Co sa tyka ubytovania moj nazor je taky, ze na zaklade skusenosti z minuleho roka navrhujem, aby sa zverejnil kontakt na nejake ubytovacie zariadenie. Kazdy zaujemca si moze pokojne rezervovat ubytko na konkretny datum individualne. Odpadaju tak problemy a starosti osoby zodpovednej za organizaciu ubytovania.
03.02.2009 - 18:29:18
00
tiez nic nemam proti Varinu, ak to tam je uz omrknute a vie sa co a ako a kde tak podme do Varina
dana; ano mas pravdu musi sa to riesit cim skor, ja som tuto temu uz ozivoval 12.1.2009 aby sa nieco zacalo diat ale vela ludi ma asi ine priority (radsej tu riesite Porac ktory je az v auguste)
03.02.2009 - 18:31:31
00
inak mne sa ten vadicov paci :)
03.02.2009 - 18:32:31
00
Danka mas recht. Co sa tyka ubytovania moj nazor je taky, ze na zaklade skusenosti z minuleho roka navrhujem, aby sa zverejnil kontakt na nejake ubytovacie zariadenie. Kazdy zaujemca si moze pokojne rezervovat ubytko na konkretny datum individualne. Odpadaju tak problemy a starosti osoby zodpovednej za organizaciu ubytovania.

To je myslím dobrý nápad. A určite bude ten Vadičov na vyššej úrovni ako ATC Varín. Predsa len je to tam nové a problém s komunistickou obsluhou by mal byť eliminovaný :wink: Trasy by boli asi len variáciou tých z pred roka. Je to v tom istom pohorí, len z druhej strany. Akurát AMENaci to budú mať niekam na Polom či Martinky trocha ďaleko a neviem, či niečo vhodné je aj v okolí. A stravovanie určite nebude problém, okrem reštaurácie je blízko ešte pizzéria.
03.02.2009 - 18:46:02
00
Nam nevadi par km navyse. To len Dijck furt vymysla :mrgreen:
03.02.2009 - 19:07:36
00
!!!

takze rozpraval som s Lapierrom a zhodli sme sa na termine 24.-25.4.2009
cize by som vas chcel poprosit aby ste sem napisali ak je vtedy nejaka akcia aby ste to sem napisali (ja som popozeral nejake maratony ci sa nekryju terminy a nemali by sa ale je dost mozne, ze mi nieco uniklo)


dalej by som vas chcel poprosit aby ste sa vyjadrili ku miestu konania:
na vyber su 4 moznosti a to:
Varin
Vadicov ( www.rsvadicov.sk)
Skalka ( http://www.skalkaarena.sk )
Tajov

treba sa rozhodnut co najskor o tom mieste aby sa mohli robit pripravy takze kto ma k tomu co povedat nech sa vyňadri cim skor.

dakujem za pozornost :)

!!!


Naposledy upravil GaryFisher dňa 03.02.2009 - 20:54:41, celkovo upravené 1 krát.

03.02.2009 - 20:46:25
00
Doma budem aj keby ste náhodou našli organizátora. hehe
03.02.2009 - 20:54:07
00
keyboard_arrow_up