Pista, kazde argumenty stroskotaju. Nic sa tym nevyriesi.
No mozno jednoducho povedat, že jednozaberove riesenia maju sice na chvilu zmysel, ale su zranitelne, to sa prejavilo teraz naplno. Tu sa mal davno riešiť cestovnu ruch a podpora nie len zahranicnych investorov a ak, tak ich zaviazat na urcitu zamestnanost.
A je uplne na h...o, že žezlo prevzal ficko. Mal sa v tom vyhnojit ten vagabund. Jaj....ci uz by tu bol asi zazrak, to už by predali aj vzduch čo dýchame.
05.02.2009 - 15:54:37
00
Co by bolo keby ... je to zaujimava hra ale bez vysledku.
05.02.2009 - 17:03:39
00
Duves dýchaj, dýchaj z hlboka dýchaj a pracuj na svojom krajšom zajtrajšku. hehe
05.02.2009 - 17:04:11
00
jj, o krasnom zajtrajsku pocuvam už dost dlho. Len neviem prečo, ved krasny je už dnešok. Pre vybraných. :lol: :lol: :lol: :lol:
05.02.2009 - 17:20:38
00
Pre tých, ktorí si ešte nevšimli:
1 Euro = 28.2471321 Czech koruny
1 U.S. dollar = 22.018187 Czech koruny

+ http://ekonomika.sme.sk/c/4295068/meny-madarska-polska-a-ceska-su-v-akutnom-ohrozeni.html
05.02.2009 - 18:57:44
00
duves: skusim popisat ako si ta predstavujem... si byvaly veduci pionierskej skupiny s vidinou brutalnej kariery, revolucia ti prekazila plany a tak si sa zamestnal v statnej sprave a zatrpknuto pozeras na okolity rozvijajuci sa svet bez moznosti nieco zmenit (aj na sebe) lebo uz mas dost rokov... a tvoj najvacsi sen je cestovat po Severnej Korei a spoznat sameho najvyssieho... ten urcite nic nepokazil, nepredal, ma zlate sochy po uliciach a ludia v Korei kapu od hladu iba kvoli tej zlej kapitalistickej financnej krize... :cry:
06.02.2009 - 00:50:27
00
No comment:

http://www.facebook.com/ext/share.php?sid=49321048557&h=nKhE2&u=lIuTu
06.02.2009 - 06:22:24
00
Dudo: chcel som tiez reagovat, ale lepsie by som to asi nezvladol...
06.02.2009 - 08:33:12
00
duves: skusim popisat ako si ta predstavujem... si byvaly veduci pionierskej skupiny s vidinou brutalnej kariery, revolucia ti prekazila plany a tak si sa zamestnal v statnej sprave a zatrpknuto pozeras na okolity rozvijajuci sa svet bez moznosti nieco zmenit (aj na sebe) lebo uz mas dost rokov... a tvoj najvacsi sen je cestovat po Severnej Korei a spoznat sameho najvyssieho... ten urcite nic nepokazil, nepredal, ma zlate sochy po uliciach a ludia v Korei kapu od hladu iba kvoli tej zlej kapitalistickej financnej krize... :cry:

Prva veta chybna, druha tiež, s tymi rokmi to si si zistil z profilu, cestovat nie po korei ale na Kubu!
Tusim to tak vyzera, že väčšina styridsiatnikov su potencialny estebaci :lol:
viva chegevara!
tbn3.google.com
06.02.2009 - 19:59:59
00
Takto dajako funguju zahraničné investicie na slovensku:

1. Kedysi dávno v jednej dedinke v Indii jeden muž oznámil dedinčanom, že
kúpi opice, a to každú za $ 10.
2. Dedinčania vedeli, že v okolí je mnoho opíc; odišli do lesa a začali
ich chytať.
3, Muž kúpil tisíce opíc za sľúbenú cenu po $ 10. Ako sa znížil počet opíc
v prírode, dedinčania nepokračovali vo svojom úsilí. Na to muž oznámil, že bude
kupovať opice po $ 20. Toto znova vyburcovalo dedinčanov a opäť začali
chytať opice.
4. Čoskoro na to sa výskyt opíc ešte znížil a ľudia sa vrátili späť na
svoje farmy. Muž zvýšil ponuku na $ 25, ale aj tak bolo veľmi ťažké chytiť
opicu.
5. Teraz muž oznámil, že bude kupovať opice po $ 50 za kus, a keďže musí
odísť do mesta, bude ho zastupovať jeho asistent, ktorý bude v jeho mene
nakupovať opice.
6. Keďže muž nebol prítomný, asistent povedal dedinčanom: "Pozrite na
všetky tieto opice v klietkach, ktoré muž kúpil. Ja vám ich predám po $ 35 a
keď sa muž vráti z mesta, vy mu ich môžete predať späť po $ 50, ako včera
muž oznámil.
7, Dedinčania dali dokopy všetky svoje úspory a kúpili všetky opice.
8. Po tomto dedinčania už nikdy nestretli ani muža ani jeho asistenta, iba
opice boli všade okolo ako na začiatku.

Vitajte na Wall Street !
07.02.2009 - 08:32:18
00
2duves: tak k tomu len "idem na maliny, trepem koko_tiny." :roll:
Si nechaj podstatu tej poviedky niekým vysvetliť, kým napíšeš takú pridrbanú nesúvisiacu úvodnú vetu.
Na Slovensku je žiaľ veľká skupina ľudí so selektívnou pamäťou. Vrátane teba. Tak aby bolo jasno. Keby som si mal v živote ešte 5x voliť medzi "muftyho slovenskou" cestou rozvoja slovenskej kapitálotvornej vrstvy a medzi "dzurindovským zapredaním" republiky hnusným imperialistom, tak 5x bez váhania volím druhú možnosť.

Je tu ešte tretia možnosť. Morálne čistý politik, ktorý sa stane premierom v roku 1990, odolá tlaku vnútorných aj vonkajších záujmových skupín, privatizáciu udrží v rámci prísnych spravodlivých podmienok s uprednostnením slovenských spravodlivých hráčov. Nerozpredá strategické podniky do zahraničia, ale zabezpečí efektívne vedenie bez defraudácie. Fakt nekecám. A v tom som sa zobudil a ruka v nočníku, pán doktor.
07.02.2009 - 10:11:54
00
Tu koko_tinu si po sebe vytlač a potom ukaž generacii o 20 rokov, ci si obhajoval dneska. Budu hladat takych ako ty, spovedat sa.
Myslim si, že už sa nenajde ani jeden co by sa ta zastal, take male riťky budu mať.
07.02.2009 - 13:07:32
00
:cry: :cry:
07.02.2009 - 13:23:59
00
Tu koko_tinu si po sebe vytlač a potom ukaž generacii o 20 rokov, ci si obhajoval dneska. Budu hladat takych ako ty, spovedat sa.
Myslim si, že už sa nenajde ani jeden co by sa ta zastal, take male riťky budu mať.


Nemam teraz zrkadlo aby som si skontroloval rozmery svojej ritky ale na kazdy pad sa zastavam pisosipa.
07.02.2009 - 14:22:52
00
Ej veru aj táto téma je zrazu fajnovo korenená.
Piso na hrad! hehe
07.02.2009 - 16:07:06
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up