Danulik, ja viem ze si narazala na mna : ))

jasnacka :wink: :oops:
.
nooo, ako citam posledne prispevky - zacina sa zbiehat aka taka MTB obec. to sa mi paci, len tak dalej, este zopar ludi a bude to OK 8)
03.02.2009 - 15:23:02
00
Ja som nenapravitelny optimista :wink: a verim, ze 100 ucastnikov bude :lol:
03.02.2009 - 16:55:23
00
Fakt neviem kde budem v auguste: ) Ale ak budem moct tak pridem...
03.02.2009 - 17:00:47
00
Drótik
Nezabudni poslať plagáty aj na západ. Dúfam že ešte pamatáš čo som hovoril pred rokom. hehe
03.02.2009 - 20:55:33
00
priechodnost cesty na Plejsy je 100 %
zo Sloviniek ide na hrebeň - Tatarkov kríž - dobrá neznačena zvážnica, síce pre DH-čkarov trošku prudšie hore kopcom a bez vleku, :mrgreen: ale pre "cykloturistov" v pohode a odtiaľ je to po značke na vrchol Plejsov čo by (Fibingerová) kameňom dohodila.
03.02.2009 - 20:59:36
00
plagáty pôjdu aj na západ 8) samozrejme
03.02.2009 - 20:59:41
00
priechodnost cesty na Plejsy je 100 %
zo Sloviniek ide na hrebeň - Tatarkov kríž - dobrá neznačena zvážnica, síce pre DH-čkarov trošku prudšie hore kopcom a bez vleku, :mrgreen: ale pre "cykloturistov" v pohode a odtiaľ je to po značke na vrchol Plejsov čo by (Fibingerová) kameňom dohodila.

... a keď už sme na hrebeni, treba od chaty Gáborka zísť dole na Thurzov, aby ste si užili starých baníckych cestičiek, z Thurzova do Žakaroviec a až odtiaľ na Plejsy :D
To si užijú aj turisti, aj neturisti (a možno aj naturisti) :lol:
03.02.2009 - 21:52:29
00
Minuly rok sme skusali najst prechod hrebeňom z Bukovca na Plejsy ale výsledok bol 0 bodov. Smer sa vratili späť Lacemberskou dolinou do Sloviniek.

Prílohy:

Komentár súboru: Lakko maka na Bukovec
lakko.jpg
lakko.jpg 324.48 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Poráčska panoráma
porač.JPG
porač.JPG 62.52 KiB thumb_up0thumb_down

07.02.2009 - 19:04:13
00
Minuly rok sme skusali najst prechod hrebeňom z Bukovca na Plejsy ale výsledok bol 0 bodov. Smer sa vratili späť Lacemberskou dolinou do Sloviniek.


To môže byť zaujímavý výlet. :wink: A kde bol problém? Lebo po hrebeni ide z Bukovca až na Plejsi turistická značka. A spod sedla pod Bukovcom až do sedla Kríž ide popod hrebeň spevnená lesná cesta.
07.02.2009 - 23:27:50
00
Vyzera to tam chrumkavo
08.02.2009 - 10:39:32
00
To môže byť zaujímavý výlet. :wink: A kde bol problém? Lebo po hrebeni ide z Bukovca až na Plejsi turistická značka. A spod sedla pod Bukovcom až do sedla Kríž ide popod hrebeň spevnená lesná cesta.


problem bol tam ze kto nepozna tu spevnenu cestu popod hreben(ktoru som chcel najst aj ja) a pusti sa tym turistyckym chodnikom po hrebeni tak urobi chybu.ten chodnik je asi na 3 KM useku dost zanedbany a je problem ho prejst napeso a nie to na bajku,prave tam ho treba obijst tou cestou.ja som to presiel ale nikdy viac HROZA.
08.02.2009 - 10:44:02
00
tuto trasu som išiel ešte v minulom storoči.. v opačnom smere TK- Bukovec - Holý vrch - Zavadka ...ale už vtedy to bolo o blúdeni a tlačeni a ako som sa dočital vôbec sa to nepolepšilo aj ked trasa je to prevelice zaujimava, len by to chcelo bajkera - lesnika z namontovaným krovinorezom na prednom kolese :mrgreen:
08.02.2009 - 16:48:10
00
Mňa táto trasa z Poráča na Plejsi po hrebeni lákala už dávno a chcel som ju pripojiť do zbierky ďalších dvoch trás, ktoré jazdím cez Poráč. Poráč - Závadka - SNV a Poráč - Galmus - Spišské Vlachy. Tak som ju pred dvoma rokmi prešiel. Po Bukovec to bolo vcelku zjazdné aj keď boli úseky ,ktoré som musel potlačiť . Za Bukovcom ma prekvapil neskutočne strmý svah ,ktorý som mal problém zísť po vlastných a nieto na biku. Ďalej som aj trochu pojazdil ale prišli úseky ,ktoré by boli za normálnych podmienok zjazdné ale vtedy boli rozryté od lesnej techniky ,ktorá likvidovala polomy. Tieto úseky som musel bike nie len tlačiť ale aj prenášať. Samozrejme tur. značky polomom zmizli takže som mal problémy z orientáciou. Ale to najhoršie ma ešte len čakalo. Pri výstupe na Havraniu hlavu som v polome značku úplne stratil a tak s bikom na chrbte po pás v hustej tráve som sa trepal hore kopcom až kým som tesne pod vrcholom netrafil na tur. chodník. Zostup bol podobný takže som tlačil bike aj dolu . Ďalej som už pokračoval peknou lesnou cestou až na Plejsy. Takže táto trasa je len pre otrlých bikerov, aj keď vedie veľmi pekným hrebeňom. Ja chcem skúsiť šťastie a nájsť nejakú zjazdnú trasu z doliny za Slovinkami podľa mapy lesných ciest je tam pár sľubných zvažníc.
08.02.2009 - 17:20:04
00
Inak chcem niektoré trasy tlačiť tým smerom :arrow: :arrow: mám to zjadené z Vladikom a Lakkom z Bukovca do sedla pod Buk. je to fakt strme ale da sa :roll: smerom do Lacemberskej dol. smer Slovinky dalej tam okolie pejehame pred campom zdokumentujeme to hodime to na google map aby si každý mohol svoje trasy naplanonať vopred................ :arrow: :arrow:

2Racho zdravím ta a ak maš chuť tak to môzeme trasovať spolu daj vedieť :D a ešte minule so absolvoval z Drotarom jeden okroh na Uloži bižšie info na bic.na spiši ak
08.02.2009 - 17:45:17
00
Inak chcem niektoré trasy tlačiť tým smerom :arrow: :arrow: mám to zjadené z Vladikom a Lakkom z Bukovca do sedla pod Buk. je to fakt strme ale da sa :roll: smerom do Lacemberskej dol. smer Slovinky dalej tam okolie pejehame pred campom zdokumentujeme to hodime to na google map aby si každý mohol svoje trasy naplanonať vopred................ :arrow: :arrow:

2Racho zdravím ta a ak maš chuť tak to môzeme trasovať spolu daj vedieť :D a ešte minule so absolvoval z Drotarom jeden okroh na Uloži bižšie info na bic.na spiši ak


..daj vediet s mrazikom...sa pridáme...ti ukážeme naše skratky...je to predsa môj bývalí bike revír... :idea:
08.02.2009 - 18:08:02
00
keyboard_arrow_up