ok chlapci,drzime vam palce k zdarnemu vyrieseniu a dalsie veci si rieste inou cestou-zavana to uz trochu reklamou...
btw:tie fotky by zaujmali aj mna
10.02.2009 - 15:27:23
00
kde su tie fotky, uz ma unavuje v jednom kuse citat. :roll:
11.02.2009 - 01:16:19
00
téma vhodná na delete
11.02.2009 - 08:32:05
00
fotky budu poslane predajcovy na forum isto nie ..... a je to tak od zaciatku to bolo vhodne na delete , ale co uz ani cestary si nerobia svoju pracu poriadne tak co sa cudujem .....
11.02.2009 - 11:03:58
00
janosik, ak sem nedas tie fotky, tak budes za blbca a kedze sa najprv stazujes a potom vyhovaras, tak si aj tak myslim, ze vacsina ludi si to o tebe uz aj tak mysli.

aspon maju vsetci kecalovia poucenie, ze svoje tvrdenia treba vediet aj dokazat
11.02.2009 - 11:39:19
00
cha zaujmave, ze kto to vlastne zacal sa pomalicky vyparil do ustrania a ja som ta ryba co sa chytila do siete ,
pozri to ze realita nie je dokazana inym este neznamena ze neexistuje , tu som prezentoval svoj obciansky nazor na temu haibike ( resp iba jeho cast - ram ) a nemusim to nicim dokladovat, kedze som ani nevytvoril tento tread ......
11.02.2009 - 12:33:01
00
lepsie povedane: kecal si a bol si pristihnuty :)
11.02.2009 - 12:42:22
00
vlastne, ist hlavou proti muru sa asi neoplati , hej kecal som si spokojny ?
at maju deti vianoce....
11.02.2009 - 12:44:20
00
holt dôkazné bremeno je vždy na strane žaloby a Čierny Peter u teba... jediná fotka ťa očistí... it's on you...
11.02.2009 - 12:51:22
00
fotky budu poslane predajcovy na forum isto nie ..... a je to tak od zaciatku to bolo vhodne na delete , ale co uz ani cestary si nerobia svoju pracu poriadne tak co sa cudujem .....

Ked si sem hodil ten text, je tvojou moralnou povinnostou dodat sem aj tie fotky!
11.02.2009 - 12:56:07
00
hosi vy mi o moralke radsej nic nevykladajte bo polovica z vas ani nevie co to je ta moralka vlastne ale o to tu nejde

kde v prdeli sa flakaju moderatori ???
11.02.2009 - 17:24:57
00
Palo, pisat o moralke cloveku ktory ociernuje bez dokazov, utoci na druhych a nadava moderatorom? Strata casu. A presne, je najvyssi cas aby moderatori zasiahli. Ale prave voci tym, ktori sa nevedia slusne spravat...
11.02.2009 - 17:36:40
00
hosi vy mi o moralke radsej nic nevykladajte bo polovica z vas ani nevie co to je ta moralka vlastne

Tak to sa, *****, radi necháme poučiť!
11.02.2009 - 18:08:35
00
hosi vy mi o moralke radsej nic nevykladajte bo polovica z vas ani nevie co to je ta moralka vlastne ale o to tu nejde

kde v prdeli sa flakaju moderatori ???
Anonymita internetu dava niektorym ludom pocit neomylnosti a nepostihnutelnosti. Janosik ak si si precital pravidla tohto fora tak niekomu dlhujes ospravedlnenie za tvoje nicim nepodlozene obvinenia. Ak si to neuvedomujes tak sa coskoro zaradis medzi tych par ludi, ktory tu uz nie su a nikomu ani nechybaju. A ak modovia skutocne nie su v prdeli tak svoj cas travia TU a dohliadaju na to aby sa tu debatovalo o veciach prospesnych pre vsetkych bikerov a aby ich prispevky boli vzdy v ramci slusnej debaty. Takze ak si silou mocou koledujes o BAN tak nech ti ho udelia. Tak sa zamysli najskôr nad obsahom toho co do klavesnice natukas. :roll:
11.02.2009 - 18:21:11
00
2drotar : ale ja som sa ospravedlnil tomu koho som zbytocne zatiahol do problemov a to panovy Kubicovy alias veducemu (aspon dufam ze je to on )

co sa modov tyka , cakam kedy tomuto uz konecne spravia smytec ,sak to staci uzamknut nemusia to mazat a co sa tyka nejakych fotiek co po mne ziada niekto iny ako predajca nebudem ich tu postovat lebo uz vidim co tu budu skoro vsetci trieskat okolo toho..... pojdu len tam kde ist maju a aj tak neviem ako ich urobim lebo s mojim fotakom mam problem zaostrit na tie podla mna zkorodovane miesta , takze to bude este na dlhe trate , dneska som bike ( haibike ) rozobral a ostal uz iba ram , zajtra ho umyjem a pokusim sa to konecne zdokumentovat
ale nepokakam sa ak bude do mna na fore niekto bucat ze kde su tie fotky tak to zas nie .....

este raz ja som toto vlakno nezalozil ja som reagoval na to ze mam haia a nie som s nim spokojny a dokonca som napisal aj preco , a kto mi veri nech mi veri a kto nie jeho problem ......

2all : pokusim sa do tohoto vlakna uz neprispiet ani bodkou aby neboli zbytocne flamy zase .....
11.02.2009 - 18:37:38
00
keyboard_arrow_up