Najprv si mal mat dokumentaciu a potom tu verejne ukrizovat haibike...To mas jak na sude - najprv musis mat dokazy inak nikoho neobzalujes :roll:
11.02.2009 - 19:41:55
00
len taka otazka pomimo. nepada zaruka rozobratim biku? predsa len na jeho znovuzlozenie by mal clovek dodrziavat predpisane utahovacie momenty (aspon v teorii) aby to bolo kosher. som zvedavy, co mi na toto odpoviete, nakolko viem ako to je s elektronikou, ale nemam ani ponatia, ako je to s takym bikom.
11.02.2009 - 20:24:03
00
len taka otazka pomimo. nepada zaruka rozobratim biku? predsa len na jeho znovuzlozenie by mal clovek dodrziavat predpisane utahovacie momenty (aspon v teorii) aby to bolo kosher. som zvedavy, co mi na toto odpoviete, nakolko viem ako to je s elektronikou, ale nemam ani ponatia, ako je to s takym bikom.


ano maš pravdu bicykel by sa nemal rozobrat pokial nema suhlas predajcu a nema na tom niaku vadu pokial to urobi, tak zakaznik tym straca zaruku a tym aj pravo potom do zasahu aj reklamovat aku kolvek vadu ???? a je uz len na predajcovi ako sa ktomu postaví.


Naposledy upravil hydrosa14 dňa 12.02.2009 - 09:57:38, celkovo upravené 1 krát.

11.02.2009 - 22:21:44
00
hydrosa14, keby si si prispevok aspon 1x precital pred uverejnenim, tak mozno nejake gramaticke chyby opravis..
12.02.2009 - 09:38:26
00
už som sa opravil...... neskorá hodina.......
12.02.2009 - 09:59:09
00
mám ti tam aj po tej oprave vyznačiť hrubice?
12.02.2009 - 10:30:43
00
ale no tak...
12.02.2009 - 10:44:51
00
Trosku mimo misu:

omg, no tak toto forum je v definitivnych srackach...ked uz si niekto chce robit reklamu tak by mal mat aspon tolko slusnosti ze sa nauci gramatiku...
a co sa tyka stranky kubicu - prislo by mi maximalne korektne keby sa "technik" nechvalil uspechmi ktore nedosiahol - vid Hanusa a jeho tretie miesta na maratonoch...
12.02.2009 - 11:02:22
00
Trosku mimo misu:

omg, no tak toto forum je v definitivnych srackach...ked uz si niekto chce robit reklamu tak by mal mat aspon tolko slusnosti ze sa nauci gramatiku...
a co sa tyka stranky kubicu - prislo by mi maximalne korektne keby sa "technik" nechvalil uspechmi ktore nedosiahol - vid Hanusa a jeho tretie miesta na maratonoch...


to není chválenie ale nastala ale zle sme to tam napisaly ked sme to písali na začiatku a do teraz sme to neopravili ........... za pochopenie dakujem ,,,,,,,,, a ospravedlnujem sa za zle napísaní text na našej stránke nechcel som tím nič vyvolat ......... ani klamat ešte raz sa ospravedlnujem dakujem za pochopenie
12.02.2009 - 19:05:35
00
to není chválenie ale nastala ale zle sme to tam napisaly ked sme to písali na začiatku a do teraz sme to neopravili ........... za pochopenie dakujem ,,,,,,,,, a ospravedlnujem sa za zle napísaní text na našej stránke nechcel som tím nič vyvolat ......... ani klamat ešte raz sa ospravedlnujem dakujem za pochopenie


ty moj ***** kto ma toto citat...
12.02.2009 - 19:32:57
00
ty moj ***** kto ma toto citat...


ako si to myslel ?
12.02.2009 - 19:41:13
00
ako si to myslel ?



no ze mas asi zmysel pre nicenie gramatiky...
a upravit na stranke sa to da snad za 1 minutu:D:D:D
12.02.2009 - 19:49:04
00
no ze mas asi zmysel pre nicenie gramatiky...
a upravit na stranke sa to da snad za 1 minutu:D:D:D


áno dá sa máš pravdu ale ako si sme na to zabudli ........ priznávam je to blbé mam takéto chyby na stránke a preto som aj napísal že sa ospravedlnujem a bola to moja chyba že som to do teraz neopravil ........... priznávam preto sa posnažím tuto chybu čo najskor odstránit ešte raz dakujem za pochopenie
12.02.2009 - 20:07:30
00
Ty pejo, a načo si chodil do školy? Čo si tam robil, keď si sa nič nenaučil... To ťa vôbec neserie, že hŕba ľudí, možno aj tvoji rodičia, ale celkom určite ja, platia dane na ktoré musia zarobiť, aby si ty mohol zadarmo chodiť do školy? A ty si to odflákol?
Teraz sa neospravedlňuj, hanbi sa tíško v kúte a zahoď klávesnicu pekne ďaleko od seba!
12.02.2009 - 21:45:15
00
Ty pejo, a načo si chodil do školy? Čo si tam robil, keď si sa nič nenaučil... To ťa vôbec neserie, že hŕba ľudí, možno aj tvoji rodičia, ale celkom určite ja, platia dane na ktoré musia zarobiť, aby si ty mohol zadarmo chodiť do školy? A ty si to odflákol?
Teraz sa neospravedlňuj, hanbi sa tíško v kúte a zahoď klávesnicu pekne ďaleko od seba!


a čo šak som si chybu priznal tak čo viacej tu mám nápisa ť každí sa može pomiliť tak prečo
sa hned každý díva na druhých ........ každý máme svoje chyby ......... a chyby su nato aby sa odstraňovali treba si dívať nato že každí može biť v niečom dobrí a ten druhy nie ale to je jedno toto forúm je o tom že sme cyklisti a vymieňame si tu svoje názorý na ........... cyklistický svet a nie o tom kto ako píše áno máme pravdu ja tieš nerád čítam text s chybami .......... ale kašlime nato čo tím to vyriešime nič treba sa sto ho poučiť a ísť Ďalej tak je to najlepšie
12.02.2009 - 22:26:40
00
keyboard_arrow_up