velmi dobra hlaska. uz davno si chcem zaobstarat T-shirt, ale zatial som sa k tomu nedokopal. Uz sa tesim na blbe otazky v praci :)
13.02.2009 - 19:38:22
00
ked drevotrony su z dreva, elektrony su na elektrinu? :roll: :mrgreen:

No priznam sa, aj mna mätia nazov "eletrony". Nejaky všeumelec tam zakomponoval terminologiu zo zvárania hliníkom (tzv. zvaranie elektronovym lúčom -napr. koľajníc).
Elegantne ráfy pre autiaky nie su samosebou vyrabane z čisteho Al, ale zaiste z duralu.
13.02.2009 - 20:14:32
00
Gruaja kthimit në shtëpi nga një blerje të madhe dhe është e tronditur kur ata të gjejnë një burri në krevat me zonjat e tjerë të rinj. Hit çanta dhe ngarje te dera kur burri i saj dhe së fundi doběhne thotë se do të shpjegojë gjithçka. Stacionet dhe kështu duke i dhënë atij një shans. Ai thotë: "Darling, ishte si kjo ... Unë isha në shtëpi dhe kjo krijesë qëndroi në autostradë dhe shikohen deliriously zubožele, kështu që i ndaluan. Kam gjetur se nga e saj makinë dhe partnerin e saj ishte krejtësisht e lirë dhe të uritur. Kështu që unë solli ai në shtëpi dhe i dha ajo me mish derri, ju nedojedla dje, për darkë. prošlapané Ajo këpucë, kështu që i dha një sport që tashmë nenosíš sepse ata nuk janë në modë. Dhe ishte ftohtë jashtë, unë i dha asaj të triko ju mori vitin e kaluar ditëlindje dhe nenosíš atë shkak ata thanë se nuk është e ligjshme. Pastaj ai dha një tracksuit tuaj, në të cilat ata nuk do të. E pra, kur u largua, kështu që edhe unë pyeti: "A ka diçka tjetër që gruaja juaj nuk atë? "" E pra, kjo ishte ...... :lol:
13.02.2009 - 21:14:30
00
Nemáš slovenskú verziu??:D
13.02.2009 - 22:53:12
00
nevieš po albánsky či čo :roll:
13.02.2009 - 22:56:49
00
Gúgeľ translátor je zázrak...

Žena sa vracia domov z nákupu a hlavné je šokovaný, keď nájsť manžela v posteli s ďalšie mladé dámy. Hit vrecká a vodičských ku dverám, keď ju konečne doběhne manžel a hovorí, že sa všetko vysvetlí. Staníc a tým mu šancu. On hovorí: "Miláčku, ako to bolo ... bol som doma a to stvorenie stálo na diaľnici a vypadalo děsně zubožele, tak jsem zastavil. Zistil som, že zo svojho auta a jej partner bol úplne voľný a hlad, . Takže som ho domov a dal jej bravčové, ty nedojedla včera na večeru. Mala vyšliapané topánky, tak som dal šport, že už nenosíš, pretože nie sú v móde. A bolo to vonku studený, I Dal jej sveter máš minulý rok a narodeniny nenosíš ho, pretože jej povedal, že nie je legitímna. Potom dal jsi tepláky, v ktorých nebude. No, keď odišiel, tak som sa opýtal: "Existuje niečo iného, že vaša žena nie je to? "" No, bolo
13.02.2009 - 23:45:44
00
Aleph-0 bottles of beer on the wall,
Aleph-0 bottles of beer.
Take one down, pass it around,
Aleph-0 bottles of beer on the wall.
14.02.2009 - 00:00:04
00
Gruaja kthimit në shtëpi nga një blerje të madhe dhe është e tronditur kur ata të gjejnë një burri në krevat me zonjat e tjerë të rinj. Hit çanta dhe ngarje te dera kur burri i saj dhe së fundi doběhne thotë se do të shpjegojë gjithçka. Stacionet dhe kështu duke i dhënë atij një shans. Ai thotë: "Darling, ishte si kjo ... Unë isha në shtëpi dhe kjo krijesë qëndroi në autostradë dhe shikohen deliriously zubožele, kështu që i ndaluan. Kam gjetur se nga e saj makinë dhe partnerin e saj ishte krejtësisht e lirë dhe të uritur. Kështu që unë solli ai në shtëpi dhe i dha ajo me mish derri, ju nedojedla dje, për darkë. prošlapané Ajo këpucë, kështu që i dha një sport që tashmë nenosíš sepse ata nuk janë në modë. Dhe ishte ftohtë jashtë, unë i dha asaj të triko ju mori vitin e kaluar ditëlindje dhe nenosíš atë shkak ata thanë se nuk është e ligjshme. Pastaj ai dha një tracksuit tuaj, në të cilat ata nuk do të. E pra, kur u largua, kështu që edhe unë pyeti: "A ka diçka tjetër që gruaja juaj nuk atë? "" E pra, kjo ishte ...... :lol:


dobry vtip :lol:
14.02.2009 - 09:49:15
00
Hádají se 3 generálové, kdo má statečnější vojíny. První zavolá vojína a říká: "Vojíne, vylezte na ten sloup a skočte dolu na ten betonovej blok." Vojín: "Ano pane!" skočí, rozseká se. Druhý zavolá vojína a říká: "Vojíne, vylezte na ten sloup, skočte dolu a cestou udělejte salto." Vojín: "Ano pane!" skočí, rozseká se. Třetí zavolá vojína a říká: "Vojíne, vemte batoh cihel, vylezte na ten sloup, skočte dolu a cestou udělejte salto." Vojín: "Tak na to vám pane seru!" Generál: "Vidíte? Tak tomu říkám odvaha."
14.02.2009 - 13:19:21
00
New York? Nie, Žilina!
lh4.ggpht.com
15.02.2009 - 09:31:05
00
Na to by sa dalo baliť

Prílohy:

index33p.jpg
index33p.jpg 37.04 KiB thumb_up0thumb_down

15.02.2009 - 23:49:28
00
Hluchy bubenik sa pyta slepeho gitaristu:
"Uz hrame?"
Gitarista:"Ty k...t...uz tancuju?!
16.02.2009 - 08:01:09
00
vcera som danku vytiahol na zakusok ked uz bol ten valentin

Prílohy:

IMG_0382.jpg
IMG_0382.jpg 483.67 KiB thumb_up0thumb_down

16.02.2009 - 08:29:16
00
romantika jak svina :lol:
16.02.2009 - 11:15:06
00
photofile.ru
17.02.2009 - 19:34:52
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up