zdravicko :) ... chcel by som vediet nieco o ramoch od Satku.... kde ma svoju dielnu, resp predajnu, kde by som mohol pozret nejake ramy, resp. objednat? ... ake typy ramov robi a hlavne z coho? .. len ocel, alebo aj Alu ? ... rozmyslam nad nejakym cestakom od Satku.... a ak niekto taky ram jazdi, tak napiste, ako ste s nim spokojni .... ma Satka e-shop? ak ano, kde ho najdem?....

vdaka:)
05.07.2006 - 21:37:16
00
zdravicko :) ... chcel by som vediet nieco o ramoch od Satku.... kde ma svoju dielnu, resp predajnu, kde by som mohol pozret nejake ramy, resp. objednat? ... ake typy ramov robi a hlavne z coho? .. len ocel, alebo aj Alu ? ... rozmyslam nad nejakym cestakom od Satku.... a ak niekto taky ram jazdi, tak napiste, ako ste s nim spokojni .... ma Satka e-shop? ak ano, kde ho najdem?....

vdaka:)

predajna je v klobusiciax (cast ilavy)
05.07.2006 - 22:23:12
00
diki, a nevies, ci nema nejake modely aj na nete hodene? ... ake su ceny tych ramov?
05.07.2006 - 22:25:39
00
diki, a nevies, ci nema nejake modely aj na nete hodene? ... ake su ceny tych ramov?

www.slovkolex.sk tam si to pohladaj v cennikoch ale newim ake to je nezaujmalo ma to este
05.07.2006 - 22:32:33
00
no, cakal som palky jak svina, ale 20 000 za ram?! ... no, to by musel byt zo zlata.... heh, tak nic.... som myslel, ze robi aj cenovo dostupnejsie ramy, ako napr caprnka.... ten idesa mi zda ze uz od 3litrov v zakladnych ramoch... len skoda, ze nerobi cestu... alebo robi? :D
05.07.2006 - 22:53:42
00
a popozeral som to tam este raz, a nasiel som aj nejake tie lacnejsie ramy :).... takze pohodicka:).....

uz len chcem vediet vas nazor na ramy satka... hlavne ziletky... :).....
05.07.2006 - 23:05:08
00
Satku by som uz v zivote, opakujem v zivote nekupil aj keby ju robil z karbonovo-kevlarovych vlakien pretkanaych tym najfajnovejsim hodvabom a poliatymi cokoladovou polevou. Satka je neskutocny cu*ak, najma co sa tyka nejakych oprav atd. Ma tam na drate svoju zensku s ktorou sa dohodnes akurat tak na fukanej, ale nie na oprave ramu. Neviem ci sa zmenil, ale volakedy ofajaval na pajke a potom tie ramy aj tak drzali. A to viem z vlastnej skusenosti (povoleny zvar). Nejaky kvalitny ocelak kupis za rozumne prachy aj od renomovanejsich vyrobcov ako je satka. Radsej si priplat za kvalitu, lebo satka = nekvalita.
06.07.2006 - 10:39:44
00
giro: Aký ročník bol ten tvoj rám? Lebo ja mám na žiletke rám od šatku a okrem kvality farby som s tým rámom nemal najmenší problém. Ale ja som ho kupoval v roku 96 a medzičasom keď začal používať práškové farby, tak už ani s lakom problémy neboli. Kamarátovi, s ktorým sme rám kupovali spolu dokonca nahodil nový lak a o pár rokov neskúr si zase kúpil rám od neho.
06.07.2006 - 10:50:03
00
Ja som mal sirera, ale satka mi ho opravoval (nabural som). Bolo to asi pred 3ma (?) rokmi. Cakal som na to asi 3 mesiace, takze dakujem. Ono sa s nim celkovo dost tazko jedna. Ked som sa ho pytal za kolko by mi predal vybavu campu, tak chytil cennik a poscitaval vsetky polozky. Vyslo mu cez 33 k. Potom som tu vybavu kupil v Zanze za 25 k.
06.07.2006 - 11:57:40
00
aha :) .... ocelak si myslim, ze nieje najlepsia volba.... chcem alu ram... alebo vlastne, co je lepsie na ziletku? alu, alebo ocelak? resp. co to znamena CrMo ? mne s toho vyslo ze chrommolybden (neviem si presne predstavit ako taka zliatina moze vyzerat ) :D.... to je co za zliatina? :D... robia sa z toho lacne vidly na ziletky.... ale neviem, ci aj ramy....

no, a caprnka co? robi cestne ramy? a ak ano, zakolko a aka je to kvalita?
06.07.2006 - 16:34:02
00
CrMo v tomto význame = oceľ legovaná chromom a molybdénom.
06.07.2006 - 17:51:58
00
keyboard_arrow_up