musim sa priznat ze som sa osral a toto bol moj prvy zly nakup cez bazar
dal som zanho 15tisic :?
chalanisko tam pisal ze ho jazdil 4 roky najazdil 3000km tak som si hovoril ze dobre vsak moze byt stary 4, 5 alebo 6 rokov a nejak ma nenapadlo opytat sa z akeho roku to je model :oops:
a nedalo mi to a musel som ho odvazit vazi 10,5kg
30.01.2009 - 14:37:21
00
V skutočnosti chalanisko možno na tom najazdil 3 000 km, len koľko na tom najazdili predošlí majitelia...... Si sa poučil, len sa divím v dobe internetu že si si nevyhľadal informácie o tomto bicykli.
30.01.2009 - 14:41:49
00
hmm ja nemam ten pocit dnes za 15 litrov tiez toho moc nekupis , jedine co ta moze skriet je ten vek 12 rokov to by uz malo byt v muzeu , dolezite je kolko vazil majitel pred tebou a dufat ze ta vaha sa nezvysovala s predoslimi majitelmi, no a samoska kolko vazis ty , ak si priblizne rovnaka kategoria, ten bike by mohol este co to vydrzat ale z kopca by som ho moc nepustal a vaha biku je inak v norme na svoj vek ....
30.01.2009 - 23:29:51
00
ondik, ti radim, radsej ho predaj a kup si cim skor nieco ine,lebo takyto bike straca rychlo svoju hodnotu. A pri kupe noveho sa radsej s nami porad a potom kupuj, nie naopak. Ved aj sa hovori, ze dva krat meraj a raz rez a nie naopak.
15.02.2009 - 17:40:40
00
naco by to predaval ked uz to kupil...uz treba iba jazdi, vsetko straca hodnotu
16.02.2009 - 11:44:43
00
to ondik: má len 10,5? To je potom o inom. Pri prvom zhliadnutí tá vecička vyzerala ťažká, tých 10,5 ma milo prekvapilo. :P

Môj subjektívny názor nezaujatého amatéra: nemyslím, že je to až taká naničkúpa. Vyzerá solídne, a pokiaľ s ním nejdeš jazdiť nejakú Vueltu s profi tímami, myslím, že Ti ponúkne ešte kopu radosti. Ani tých 3000 km podľa mňa netreba brať tragicky a nijak smerodatne, iba orientačne. Totiž, nevieš, aký mal ten dotyčný štýl jazdy, ani kto ho mal pred ním. Je iné bajk po subtílnom cyklistovi, zas iné, ak má predošlý majiteľ zdravých 80-90 kíl. Aj v akých podmienkach sa s ním jazdilo, či veľké objemy za každého počasia, v zime v lete , alebo len občasné víkendovky niekde po hrádzi s priateľmi.

Myslím, že neľutuj. Skúsiš, čo tá vec dokáže, a vždy ho môžeš vymeniť za iný, keby Ti hocijak nevyhovoval. :?

Ale na jeho veľkosť sa mi zdá tých 10,5 úžasných. :?
25.03.2009 - 10:20:30
00
nadherny bike len ho jazdit a podla mna ked sa o neho budes starat vydrzi este neuveritelne dlho. ja som minuly rok kupil podobnu jazdenku bianchi este na shimano 600 a bez problemou jazdim v teple v chlade ... stale ... uz som na nom najazdil minimalne 4000 a uplne v pohode je :D
25.03.2009 - 12:20:52
00
keyboard_arrow_up