Jaro, to náhradné oblečnie ti bude na čo? Veď ďalej ako do Turia a Višňového sa nedostanete :-)...či plánuješ hrebeňovku :-D
09.04.2009 - 16:07:18
00
Takže mala infoška o tombole. Je to už 90%-tná ponuka pre Vás všetkých čo sa chystáte ku nám na "FATRU".
http://wdr.sk/images/stories/terry/tombola.pdf
:P


....parada! Tak toto si nenecham ujst!

môžem losovať? :mrgreen:


Ano, mozes....ale len ak vo finale :lol:
09.04.2009 - 22:40:37
00
Jaro, to náhradné oblečnie ti bude na čo? Veď ďalej ako do Turia a Višňového sa nedostanete :-)...či plánuješ hrebeňovku :-D

Borcom ako Ty by som neradil, týkalo sa to len nových záujemcov.
Asi sa niekde vydriapeme aj na hrebeň. Tam bola naposledy teplota pod + 5 strupňov a dobre som sa pri výstupe prepotil. Všetko záleží od zloženia skupiny bikerov. Predpokladaný návrat až podvečer.

Prílohy:

Komentár súboru: Sedlo Javorina 2008
Tréning jar 2008.JPG
Tréning jar 2008.JPG 544.78 KiB thumb_up0thumb_down

10.04.2009 - 09:30:28
00
o 13h v sobotu pri detskom areali v lesoparku nad Solinkami, nie je jednoduchsie napisat pri kaplnke v chrasti, lebo sprvu som rozmyslal kde je ten areal...
P.S.: nie som zaciatocnik, jedlo, voda, oblecenie, naradie, dusa a pod..to su samozrejmosti...
A mam zle tusenie, ze zajtra bude pod mrakom a prehanky, podla modelu aladin na shmu...
Kto teda ide? jaroza, terry, lapierre? ja?
10.04.2009 - 12:27:59
00
Uvažoval som a hlásia nejaké prehánky ako píše sylvatic. Má trochu spŕchnuť okolo 14:00, plánoval som ísť, no uvažujem teraz, že pôjdem skôr ráno a niekam inam, opačný smer, nabudúce sa dúfam už pridám. Plánuje sa viacero výjazdov, nie?
10.04.2009 - 13:40:53
00
Uvažoval som a hlásia nejaké prehánky ako píše sylvatic. Má trochu spŕchnuť okolo 14:00, plánoval som ísť, no uvažujem teraz, že pôjdem skôr ráno a niekam inam, opačný smer, nabudúce sa dúfam už pridám. Plánuje sa viacero výjazdov, nie?



no hlavne v tychto dnoch je dobre byt uz okolo 15:00 (a nie o 13:00 vychadzat:D) doma, poobede sa to vzdy nazbiera a aj ked priamo v ziline nezaprsi, hlavne smerom na rajec leje skoro furt:D
10.04.2009 - 15:55:31
00
Asi na tom niečo bude ako píše Lapierre, radšej chodím ráno, ale zajtra to na 80% vidím na burku+dážd okolo 12-14h. Myslím, že taktiež bud dam nieco zrána alebo regenerujem..samozrejme na výjazd inokedy pojdem rad, ale dazd nie je moc dobry spolocnik...ked bude pekne mozem aj o 13h, niet problem, nechcem malovat certa na stenu, ale bude zajtra tak ako to pisem vyssie...
to jaroza: nabuduce sa isto pridam, skoda, ze ste nesli dnes, dnes je ukazkovo...ak sa nieco zmeni k lepsiemu (najma pocasie) isto napisem...biku zdar!
10.04.2009 - 18:01:07
00
Na čo ste začali tú debatu o medveďoch!!!!!
Výrazne to ovplyvnilo môj dnešný deń. Vydali sme sa Turianskou dolinou na Zdobinú a chceli sme
prejsť na Roveň a zjazdovku, Višňové.
Za chatkou ma začala chytať panika a jediná moja myšlienka smerovala k fotke, čo som tu videla. Myslím tú medvediu stopu.
Prehovárala som Tona, nech sa vrátime, no on je geroj, on nič nikdy nevzdal.
Nikde ani človiečika.... po ľavici chrastie, po pravici mladá hora.Pred tou vynášačkou som to vzdala a vrátila som sa dolu. Tonko pokračoval a stretli sme sa vo Višňovom v krčme.
Tak takto dopadol môj dnešný výjazd.
10.04.2009 - 18:40:29
00
nemusis sa bat medvedov, medvede sa boja teba, oni su tiez plache, len okolo mladiniek treba dat bacha, aby ste sa nestretli! najma na jar, ked maju mlade su nebezpecne a to iste plati aj o kancoch! (divych sviniach)
10.04.2009 - 19:51:04
00
to alena zdravotacka: Sorry za pokazeny vylet! :-) Ale je dobre vediet, ze po tom lese behaju. Su tam nakoniec doma a my na navsteve. Radsej sa trochu bat a davat si pozor, ako byt potom (nemilo) prekvapeny..

to sylvatic: Ja ked niekde vidim "nemusis sa bat, oni sa boja teba", tak mi beha mraz po chrbte. Oni sa sice boja, ale aj tak treba vediet, ako sa k nim spravat. V prvom rade o tebe musia dlho dopredu vediet, aby mali cas zdekovat sa ti z cesty. Ked ho prekvapis, je to loteria. Ja osobne presne viem, co by som robil v takom momente (pos.al sa), len neviem, co by robil macko... :mrgreen:
10.04.2009 - 20:05:52
00
to assouvi: pohybujem sa aj medzi polovnikmi, aj lesnikmi, tak poznam mnoho pribehov o medvedoch, raticovej zveri a pod..mas pravdu, i ja by som to asi neudrzal a pustil do gati, ale ako pises treba dat o sebe vediet, najma v okoli mladin a v neprehladnom terene (dolinky, podhrebenove casti a pod). Ale vraj v 90% pripadov sa medved nalaka a utecie kade lahsie..len je to tak trosku na psychiku ist sam cez taketo hustinky, najma ked je sero, alebo pod mrakom..a preto ak bude lepsie pocasie pridam sa k partii jaroza a spol. (snad aj ty) a spolocne mackov premozeme :)
10.04.2009 - 20:33:55
00
S tým počasím máte chalani pravdu, tiež nás dnes poobede chytil riadny leják.Ráno je lepšia voľba.
10.04.2009 - 20:41:04
00
Na spoločnom tréningu sa vždy treba nejako dohodnúť- padlo to na sobotu a Terry povedal o 13. hodine, miesto stretnutia sme vybrali Lesopark. Ja tam budem.
10.04.2009 - 21:20:43
00
Prídem tiež. :-)
11.04.2009 - 08:18:07
00
Ide aj Tondo.
11.04.2009 - 11:46:24
00
keyboard_arrow_up