Cavte odborníci
mam problém že my vyteká kvapalina po trosku z páčky a po trosku z prasietka, neviete co s tym...alebo bude najlepsie odniest do do servisu :cry:



...chcel by som radsej pocut radu odpbornika a nie amatera co si zmysli ze hayes su na prd...
03.04.2009 - 16:55:30
00
amater hovori, zahod so1e .. :lol:
mne stacilo necelych 5 mesiacov s tymito brzdami .. teda.. ani by som to nenazyval brzdami..
03.04.2009 - 17:51:02
00
Myslím že aj ne-amatér by povedal, So1e je shit ... určite sú na tom lepšie Avid BB5/7 (mechaniky).

A teraz k veci, hoď to do servisu pravdepodobne pustili tesnenia. Potom zháňaj novú brzdu, skús inú značku ako Hayes, ale keď už, tak aspoň Stroker.
03.04.2009 - 18:28:25
00
Cavte odborníci
mam problém že my vyteká kvapalina po trosku z páčky a po trosku z prasietka, neviete co s tym...alebo bude najlepsie odniest do do servisu :cry:



...chcel by som radsej pocut radu odpbornika a nie amatera co si zmysli ze hayes su na prd...


ň

uz som to spravil...a ze sole su shiti no: mne na obycajne lesne cesticky stacia
05.04.2009 - 11:10:29
00
To tu ešte nebolo aby niekto citoval seba :mrgreen: Už som videl ako niekto nahlásil vlastný príspevok ale toto.
05.04.2009 - 11:17:39
00
Cavte odborníci mam problém že my vyteká kvapalina po trosku z páčky a po trosku z prasiatka, neviete co s tym. ...chcel by som radsej pocut radu odbornika a nie amatera co si mysli ze hayes su na prd...
Kedze som Solečka jazdil a junior ich k plnej spokojnosti pouzival este minuly mesiac ( zadnu ) ako amater odbornik si dovolim nesuhlasit ze su to az take nepodarky :wink: K veci : nenapisal si kde ti to tecie. Je to ale jedno, pretoze odstranenie je mozne len vymenou tesneni ( v sade je komplet do packy ) a do prasiatka detto. Je otazne ci nebude lepsie vzhladom k cene nahradnych dielov kupit nieco ine. Hayes NINE ( packy su rovnake ako pri SOLE ) su uz dvojpiestove a na pohodove jazdenie uplne vystacia. Ak si sa rozhodol pre pretesnenie, nebudes potrebovat ziadne specialne naradie na rozobratie, poskladanie a odvzdusnenie.
05.04.2009 - 11:36:19
00
hmmmm asi by som si s tych haesov nechal tak akurat kotuce a kukol sa po inych brzdach,tu mas par typov,co su velmi priaznive ceny
http://www.kolokram.cz/product_info.php?cPath=22_35&products_id=3864

http://www.kolokram.cz/product_info.php?cPath=22_35&products_id=3126

http://www.kolokram.cz/product_info.php?cPath=22_35&products_id=2925

http://www.kolokram.cz/product_info.php?cPath=22_35&products_id=1835

http://www.kolokram.cz/product_info.php?cPath=22_35&products_id=1178
05.04.2009 - 15:19:43
00
Kedze som Solečka jazdil a junior ich k plnej spokojnosti pouzival este minuly mesiac ( zadnu ) ako amater odbornik si dovolim nesuhlasit ze su to az take nepodarky :wink: K veci : nenapisal si kde ti to tecie. Je to ale jedno, pretoze odstranenie je mozne len vymenou tesneni ( v sade je komplet do packy ) a do prasiatka detto. Je otazne ci nebude lepsie vzhladom k cene nahradnych dielov kupit nieco ine. Hayes NINE ( packy su rovnake ako pri SOLE ) su uz dvojpiestove a na pohodove jazdenie uplne vystacia. Ak si sa rozhodol pre pretesnenie, nebudes potrebovat ziadne specialne naradie na rozobratie, poskladanie a odvzdusnenie.



plne suhlasim....a asi kolko stoji ta packa
05.04.2009 - 16:47:52
00
Cenu packy neviem, ale minuly rok som po havarii na pretekoch kupoval sadu tesnenia ( obsahovala piestik, pruzinku, tiahlo, podlozku, segerku, membranu do nadrzky ) do packy za cca 400Sk. Je otazne ci ta investicia stoji zato, pretoze v bazare snad najdes komplet brzdu za rozumnu cenu. Alebo ako ti radili vyssie kupit nieco ine, pretoze Sole su uz technicky zastarale.
05.04.2009 - 17:02:30
00
Cenu packy neviem, ale minuly rok som po havarii na pretekoch kupoval sadu tesnenia ( obsahovala piestik, pruzinku, tiahlo, podlozku, segerku, membranu do nadrzky ) do packy za cca 400Sk. Je otazne ci ta investicia stoji zato, pretoze v bazare snad najdes komplet brzdu za rozumnu cenu. Alebo ako ti radili vyssie kupit nieco ine, pretoze Sole su uz technicky zastarale.



no mne nevadi ze su so1e stare, ja jazdim enduro a zatial som s nimi nas mieru spokojny(jak hovoria nasi kolegovia ze su na prd,myslim ze nieje pravda, lebo oni asi jazdia nieco drsnejsie)

ked by si mohol tak my posli pls odkaz na tie ND do brzdy diky
05.04.2009 - 20:29:49
00
No takže zas som nechcel kvôli tejto maličkosti zakladať nový topic tak to hádžem sem.
Chcel by som sa spýtať či je zlé ak nieje na prasati tesnenie (viď obrázok) lebo sa mi ho (ani neviem ako) po dnešnom výjazde podarilo "urvať" a všimol som si to až doma.
na tom dolnom mi to tesnenie chýba a na tom hornom nie...nedalo by sa niečo také zohnať?Aj som na fóre hľadal ale bohužial nič sa mi nepodarilo nájsť ani vygoogliť.
i41.tinypic.com
15.04.2009 - 20:36:41
00
Je to nieco ako ciapocka na ventilke sluzi len na to aby tam donutra nesiel bordel a prach. Ten celok je odvzdusnovak. Ked sa odvzdusnuje povoli sa a cezen sa precerpava kvapalina. Takze je dobre ked to je vo vnutri ciste.
15.04.2009 - 21:47:20
00
keyboard_arrow_up