......hned za kostolom v kubrej, vedla na kopci je aj cintorín..........pár metrov asfaltka a hned si na tom singli....zozačiatku celkom stupák....potom prudko doľava.

...tusim tato fotka je z toho singla


tento poznam, uz som tade isiel, my sme to totizto behavali ked som chodil na badminton do kubrej. Ale isli sme po nom len kusok a potom sme vysli na takej luke na kyselkou a prudko dolava a vysli sme pri zahradkach pri kyselke. Tak to musim ocekovat, ze kde to pokracuje. Diky
20.04.2009 - 19:56:51
00
Chcel by som vyzdvihnut jednu fotku :)

sorry Eňo :wink:

Prílohy:

Komentár súboru: Eňove cakanie na hr. cukor :-P
pucikov_chodnik199.JPG
pucikov_chodnik199.JPG 976.93 KiB thumb_up0thumb_down

20.04.2009 - 20:03:55
00
Pluko :) tak zajtra by som sa pridal
na ako dlho to vidis (ci mi treba camela, svetla, navleky... etc.) kedze z TN pokracujem o nieco dalej? thx :wink:


teplická slučka dubnickeho hardu má cca 20 km + presun + kofola, takze camel ber , aj svetlo pre istotu.....celú slučku hardu som nepresiel.....uvidíme aké bude znacenie :? ......ak by isiel s nami shickmo tak to máme rýchlo prebehnuté :mrgreen:
20.04.2009 - 20:48:25
00
Ďakujem pekne :shock: Celá slučka je na slučku nie len klepáč - machnáč a tá strana ale aj okolo hotela Baračka - Jeleň a kopce ktoré radšej ani nepoznám po mene :-D
20.04.2009 - 21:00:51
00
ak tu bude vecer shickmo, ten časovo odhadne bikovanie po slučke dubnického HARDU. 8)
20.04.2009 - 21:14:12
00
chlapci to je riadna celodenka aj premna...to ja valim,len ked je vsetko dobre zabezpecene a chcem cosi mozno sam sebe dokazat...inak to pod 10 hodin ani nevidim...takze prognoza pre vas-12-14hodin-bez urazky.. :wink: ..je to riadna rit! slucky na harde su to najelegantnejsie lyncovanie ake zatial poznam....moj osobny nazor!!!!nic tazsie zatial nepoznam...a to ani horal krejzi....mozno tak zvolen sa na to technicky vzato trochu chytal...asi tolko 8) ..ale ked chcete urcite si to mozeme nejaku sobotu prejst(aby som mohol nedelu oddychovat :) )...ja si to urcite parkrat dam pred septembrom... :mrgreen:
20.04.2009 - 22:48:16
00
nema to tu uroven, same bohapuste chrtenie... dajte si Pucikov chodnik a potom uvidime kto sa vie bicyklovat.... tymto pozdravujem Quaska a jeho modru z Baske... :wink:
20.04.2009 - 22:57:31
00
:mrgreen: ..heh čaute, no powiem wám ja som ten čo sa ťahal pool cesty za motorkou :mrgreen: ..tá trasa čo sme mali najmä ten Púčikow chodník ma total zabíja, išiel som tade druhý krát, tento krát na bicykli predtým motorka ..na bajkoch to bolo dosť husté keďže mám MTB ktoré je napewno, čiže ruky + nohy + bajk = zem......,, nič moc ..ked som zastawil za Púčikowim chodníkom mal som pocit že ešte stále idem taký som bool wytrasený :mrgreen: ..a chalani a pár báb ťahalo dalej ..ked ja som už dochádzal ..no stačí ..zatím dwom kolesám ZDAR :mrgreen: ..kto neprešiel púčikow chodník neni bajker :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!
20.04.2009 - 23:11:49
00
to warzone: ok 8)
quasko: dalsí reparat bude tento piatok, alebo buduci pondelok- chceme ist inovec-panska javorina-kulhan-zlatníky -tn .......ja viem sú to pracovné dni, ale este mam to nejako to volno, chalani z klubu beru tiež dovolenky, lebo vikendy sú plné rodinných povinností :wink: ...termín upresním podla predpovede pocasia.

rad by som isiel s vami aje mam skusky el. vyhlasky....nechcete ist sobotu :?:
a dnes mate zase taky nevhodny cas isiel by som az o 15,15...a al pojdete cez opatovsku na petrovanske aj by som vas dobehol....hadam :mrgreen:
21.04.2009 - 06:33:27
00
to zihadlo: v sobotu som po nočnej ....a dnes pojdeme priamo do teplíc, u nás mám pobehané, radsej pokrúžime dlhsie nad teplicami.

to Ropa a ostaní Púčikovci :) : kks tak to bol iný masaker, nabuduce do camelu treba pribaliť motorovú pílu.........pointer - super fotky, hlavne predposledná ..super výhľad

to enrico: ....tak s tebou to muselo byť velmi zlé 8), hroznový cukor na prídel, ako za prvej republiky :mrgreen:

...to warzone, bilec ....etc. - dnes teda o 14:15 pri mor.stlpe.
21.04.2009 - 07:36:08
00
no ako to tak citam,tak vas nebudem zdrziavat a dam si radsej pohodovy vyjazd :)
21.04.2009 - 07:55:57
00
... :roll: ..vsak ideme na pohodový výjazd
21.04.2009 - 08:02:34
00
chlapci to je riadna celodenka aj premna...to ja valim,len ked je vsetko dobre zabezpecene a chcem cosi mozno sam sebe dokazat...inak to pod 10 hodin ani nevidim...takze prognoza pre vas-12-14hodin-bez urazky.. :wink: ..je to riadna rit!

Neblbni, plukovnik myslel iba tych par km okolo Teplic a nie celu trasu HARD-u, uplne si vystrasil warzona :)
21.04.2009 - 08:39:46
00
Neblbni, plukovnik myslel iba tych par km okolo Teplic a nie celu trasu HARD-u, uplne si vystrasil warzona :)

:lol: ..uz som to pochopil cele...ja som totiz vcera moc necital co bolo predtym......aj ked uz ste prave teraz na mieste..verim,ze sa riadne potite-ten vas report si rad vecer precitam :) ...a dufam ze trafite tu slucku-ono je tam par bodov ktore som ani ja sam nenasiel-teda odbocka na zvaznicu po prudkom amene nad omsenim cez lucku...ok vecer uvidim..
zatim caf! :wink:
21.04.2009 - 16:14:50
00
no to dnes bolo vesele :lol:
uz cisty, vonavy, tlacim do hlavy :wink:
udaje: 75,75 km; cas 3:34:20; max: 56,9; :wink:
pocakam na ostatne reporty :D
21.04.2009 - 20:03:17
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up