My sme mali 50km,mame celkom dost diky chlapci...Tereniky pekne,sice niektore by som daval opacne :P Ale pizza mi uz davno tak nechutila :mrgreen:
21.04.2009 - 21:32:54
00
plukovnik: dik ten singel som nasiel od toho kostola v Kubrej ako si napisal. Nabuduce uz si to dam opacnym smerom 8)

Este som si vysiel Radochovu.

Prílohy:

Komentár súboru: Polnohospodarske prace.
radochova_resized01.jpg
radochova_resized01.jpg 91.87 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Trencin z Radochovej, proti slnku a blbe vyvazenie bielej farby.
radochova_resized02.jpg
radochova_resized02.jpg 84.06 KiB thumb_up0thumb_down

21.04.2009 - 21:52:26
00
:shock: sedíme si po výjazde v "Tandeme " na Sihoti na kofole a zihadlo ukazuje, ako niekto bikuje smerom na radochovú....bolo cca 18:00....hmm tak to si bol asi ty ????8) ....tipujem podla západu slnka...
21.04.2009 - 22:29:25
00
no to dnes bolo vesele :lol:
uz cisty, vonavy, tlacim do hlavy :wink:
udaje: 75,75 km; cas 3:34:20; max: 56,9; :wink:
pocakam na ostatne reporty :D

ja som mal 55,6-ten rozdiel je ked som ti videl uz len stracajuci sa zadok :twisted: ...nejako sa bojim...ale to je aj tou vidlou a aj plastami-fuuh s konnkym sme si dali este jeden taky strmhlav a veru necitil som sa najlepsie...musim spravit servis a vyskusame znova!! :mrgreen: inak paradicka vyjazdik-celkom vychrtliii-asi nikto s nas tak nechodi osamote :lol: ...musime vymysliet cosi na sobotu! :wink:
21.04.2009 - 22:35:19
00
jj, to som bol ja, dobra nahoda 2x za den sa stretnut i ked dost na dialku :D
21.04.2009 - 23:51:32
00
plukovnik: dik ten singel som nasiel od toho kostola v Kubrej ako si napisal. Nabuduce uz si to dam opacnym smerom 8)

Este som si vysiel Radochovu.



Nemas chut, cas v stvrtok, piatok si hodit ten singel?


pokusal som sa nan trafit zhora, a nejako sa mi nepodarilo, zakazdym som skoncil na kyselke...
22.04.2009 - 18:03:53
00
Nahodou niekto neisiel v poslednych dnoch (vyzera to vcera, dnes) dolu na kyselku, okolo kocinej hory?
Nasiel som v miestach oznacenych na prilozenom obr. zadnu cervenu blikacku.

staci sa ozvat... vratim...

Prílohy:

Komentár súboru: Miesto nalezu
blikacka.jpg
blikacka.jpg 51.12 KiB thumb_up0thumb_down

22.04.2009 - 18:24:34
00
forky, nemozem teraz ist s tebou ten singel, ale podla tvojho obrazku som tvoju trasu skusil nacrtnut (cervena) do obrazku s mojim GPS logom (modra), takze priblizne vidis kde robis chybu...

Po tie luky su to lesne cesty ktore sa niekolkokrat rozvetvuju, neviem ci som isiel dobre ale singel zacina az za lukami (na tej luke som aj raz zle odbocil ako vidiet).

Pripadne ti mozem hodit do Sukromnych sprav ak chces cely GPS z toho dna ale je nespracovany, nie vhodny na upload do GPS pristroja...

Prílohy:

kubransky_singel.jpg
kubransky_singel.jpg 353.72 KiB thumb_up0thumb_down

22.04.2009 - 19:14:55
00
forky, nemozem teraz ist s tebou ten singel, ale podla tvojho obrazku som tvoju trasu skusil nacrtnut (cervena) do obrazku s mojim GPS logom (modra), takze priblizne vidis kde robis chybu...

Diky za obrazok, tusim, ale len trosku... som ti poslal SS
22.04.2009 - 19:25:30
00
presunute na neurcito
(ma tak napadlo :idea: , ze by sme si mohli dat dvojdnovy (sobota,nedela) vyjazd smerom na Staru Turu (poprosim navrhy, bo ja to tym smerom nejak nepoznam, tak napr. KIMLO :twisted: ), tam prespat na nasej chate (kapacita 10-12 ludi) a v nedelu daco v okoli pobikovat a cesta domov, sposobom, akym sa dohodneme. :wink:
ehm, co vy na to :?: :!:)


Naposledy upravil bilec dňa 24.04.2009 - 14:35:08, celkovo upravené 2 krát.

22.04.2009 - 19:35:00
00
sry pani, narusim vam debatu :wink:
ma tak napadlo :idea: , ze by sme si mohli dat dvojdnovy (sobota,nedela) vyjazd smerom na Staru Turu (poprosim navrhy, bo ja to tym smerom nejak nepoznam, tak napr. KIMLO :twisted: ), tam prespat na nasej chate (kapacita 10-12 ludi) a v nedelu daco v okoli pobikovat a cesta domov, sposobom, akym sa dohodneme. :wink:
ehm, co vy na to :?: :!:


paradny napad...
aj by som sa pridal, len v nedelu rano odchadzam na sluzobku :(((
uz som davnejsie rozmyslal, ze by som presiel trasu TN-Myjava s co najmensim poctom asfaltovych KM... (vyslo mi to na nejakych 65 km)
TN-mahnac-Kykula-Velky Lopenik-Velka javorina-Stara Tura

taka pekna celodenna vychadzka :)
22.04.2009 - 19:47:51
00
sry pani, narusim vam debatu :wink:
NEPREHLIADNITE
ma tak napadlo :idea: , ze by sme si mohli dat dvojdnovy (sobota,nedela) vyjazd smerom na Staru Turu (poprosim navrhy, bo ja to tym smerom nejak nepoznam, tak napr. KIMLO :twisted: ), tam prespat na nasej chate (kapacita 10-12 ludi) a v nedelu daco v okoli pobikovat a cesta domov, sposobom, akym sa dohodneme. :wink:
ehm, co vy na to :?: :!:


som za! len treba dohodnut termin... tuto sobotu som v Tr. Turnej na svadbe...v nedelu v TN s frajerkou... takze bike neuvidim... ale rad vas tu uvidim :)


trasu ked tak skusim vymysliet...
nieco na styl Javorina... po cervenej dole... potom pustit sa do vapeniek... apotom zase hore na javorinu... nieco by sa vymyslelo... alebo na bradlo ist pozret.
22.04.2009 - 19:53:10
00
Spravím tu trochu reklamu :) >

Tento víkend sa chystá stretnutie MTBikerov vo Varíne (okr. Žilina). Píšem sem preto, lebo poznám viac ľudí z okolia TN. Vlakom to nie je až tak ďaleko, kto by mal chuť prísť pojazdiť budú dve trasy. V Sobotu 25.4. 2009 (So) o 10:00 štartujeme trasu dlhú cca 52km s prevýšením cca 1000m. Celý výjazd bude pohodový so zástavkami v podnikoch (3po ceste), čiže žiadne chrťácke tempo.

V nedeľu 26.4. 2009 (Ne) sa pôjde na Chatu pod suchým, štart o 10:00. Trasa má 20km. V jednom smere je to stúpanie z 350m na 1050m a 10 km je cesta späť. Smerom dole sú dve varianty, jedna je po širokej zvážnici a druhá po úzkom turistickom chodníku. Takže vyberie si každý.

Varín je od ZA vzdialený cca 10 km smer Terchová. Vítaný je každý biker. V prípade viac info PM. 8)
22.04.2009 - 19:57:10
00
no ja som to myslel prave na tento vikend :oops:
ved uvidime...
22.04.2009 - 19:58:24
00
skoda, tento vikend som prec :(
a dalsi vikend som zase na Hrabovke.

ale 1.maja je vyjazd na Tematin... organizovany cyklopredajnou v NM... spekacky a pivo na tematine je pre ucastnikov vyjazdu zadara (aspon po minule roky bolo) ... a startovne sa neplati, je to len hromadny vyjazd... ziadne preteky :)
22.04.2009 - 20:03:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up