dobre bolo, hlavne by som nemenil tu cast pri trnovom - rozhodne to netreba hnat cez to druzstvo. Ten pojazd hore lesom je sice riadny sahac do zasob, ale aspon sa to tam roztrha lebo vela ludi bude tlacit - ale zaroven spicka to urcite vyslape.

mrzi ma ze mi usiel single za dolnou rovnou - akosi som sa raz obzrel a chalanov nikde, hmm??? doteraz nechapem:D

a zjazd do strecna je na moj vkus velmi neprijemne rozbity od zvazania dreva...

uz len treba dufat ze nebude prsat, pretoze ak bude blatko, tak to bude na vela miestach pekny brutal

Som rád, že časť pri Trnovom sa páčila, dávam fotku z minulého roku. Vtedy sa rozhodlo, že bude zaradený do maratónu 2009. Dnes sa mi páčil prejaz lesom vedľa družstva. Kto to z "hobíkov" vyšľape naozaj si siahne na dno svojich síl, paráda.

Singláč za Dolnou Rovňou máš na stránke č.59. Fotky sme robili so Skicoolom a jednu dal aj Katko. Proste nemá chybu. Išiel som za Imromenom a videl som, že si ho vyslovene vychutnáva.

Zjazd do Strečna je len o niečo viac rozbitý ako minulý rok a v strede po ťažbe v rámci veľkej zátačky je to rozrité od náklaďákov, ale dá sa. Jazdí sa v pretekoch aj na horších terénoch.

Prílohy:

Okruh pri Trnovom - Duško, Milan, Terry a Skicool.JPG
Okruh pri Trnovom - Duško, Milan, Terry a Skicool.JPG 532.39 KiB thumb_up0thumb_down

25.04.2009 - 21:40:12
00
JJ, ten singel je vazne super...pamatam si ako sme ho sli s katkom na jesen ked bolo mokro a skoro som si tam 2 krat rozbil drzku ale za sucha je to kraasa
25.04.2009 - 21:44:40
00
A dávam jednu hádanku - kto je to v pozadí medzi stádom ovečiek :?: Ak niekto uhádne, dostane odo mňa pivo alebo kofolu...

Prílohy:

V pozadí Hoblík a neznámy biker so svojim stádom.JPG
V pozadí Hoblík a neznámy biker so svojim stádom.JPG 163.62 KiB thumb_up0thumb_down

25.04.2009 - 21:47:54
00
no predsa predseda terry :mrgreen: :mrgreen:
25.04.2009 - 21:53:24
00
no predsa predseda terry :mrgreen: :mrgreen:

Kto by nepoznal nášho šéfa klubu Terryho.

Máš PIVO!

Prílohy:

Terry a ovečky pod Malou Fatrou.JPG
Terry a ovečky pod Malou Fatrou.JPG 383.59 KiB thumb_up0thumb_down

25.04.2009 - 22:51:48
00
no predsa predseda terry :mrgreen: :mrgreen:

Terry zatočil na časť maratónu nad Stráňavami smerom na Višňové.

Prílohy:

Terry a druhá časť stáda oviec.JPG
Terry a druhá časť stáda oviec.JPG 361.34 KiB thumb_up0thumb_down

25.04.2009 - 22:55:35
00
Tie ovce tam boli aj minule, keď som tade šiel ja. Čakal som kým prejde celé stádo cez cestu.
25.04.2009 - 23:15:07
00
Horsie skor je, ze co po tych ovciach potom zostane :)
25.04.2009 - 23:30:33
00
Dávam po mnohých otázkach odpoveď - v Turskej doline odbočíme v tomto mieste doľava na Zdobiné, kde vedie jedna z veľmi zaujímavých nových častí trás maratónu k Dolnej Rovni a následne k zjazdu Višňovskou dolinou.

Prílohy:

Turská dolina, doľava odbočka Zdobiná.JPG
Turská dolina, doľava odbočka Zdobiná.JPG 548.81 KiB thumb_up0thumb_down

26.04.2009 - 22:05:44
00
TIR- aci!
Na základe viacerich pripomienok, návrhov a samozrejme aj diskusie s TIR-akmi bude táto kategoria preradená na trasu 46km.... 8) 8) 8) Takto by sme radí prilákali väčšie množstvo týchto borcov a tak zväčšili konkurenciu :)
28.04.2009 - 08:32:09
00
Psychicky som sa už pripravoval na dlhú, ale túto zmenu podmienok vítam - pravdepodobnosť že prídem do cieľa pred sfúknutím cieľového oblúka sa rapídne zvýšila :lol:
28.04.2009 - 08:59:53
00
Psychicky som sa už pripravoval na dlhú, ale túto zmenu podmienok vítam - pravdepodobnosť že prídem do cieľa pred sfúknutím cieľového oblúka sa rapídne zvýšila :lol:

Tento rok bude dlhá trasa BRUTALE o hodne náročnejšia pri svojej dĺžke pre niekoho iba 75 km, ale je tam pridaný voči minulému roku pekný "výživný" úsek Turská dolina - Zdobiné - Dolná Roveň s prevýšením asi 500m.

Terryho rozhodnutie je myslím správne, TIR-áci sa tešia že si s Tebou a Bercom zapretekajú. Dúfam, že už ladíš formu :wink:
28.04.2009 - 21:55:04
00
Formou by som to ešte nenazýval, ale v podstate robím čo sa dá, aby som si nezopakoval pádovo-turistický minulý ročník. Trošku mi len robíš stres s tým množným číslom v prípade TIR-ákov, v zápale siláckych rečí som po okolí rozšíril že konečne dosiahnem TOP 10 umiestnenie, ale akosi sa mi to začína rúcať, ešte aj BERCO sa mi vyhráža ťažkou porážkou (dúfam len, že ako šedá eminencia s prehľadom v prihláškach mi poskytneš aspoň orientačný počet ťažkotonážnikov - aby som mohol vhodne upraviť tie moje kecy) :)
29.04.2009 - 12:58:11
00
ja ze sa vyhrazam? :roll: nie nie. jasne ze budem rad ak skoncim niekde v popredi, ale tesi ma, ze si zmeriam sily so seberovnymi. neviem sice, kolko je TIR-akov nahlasenych, ale predbezny odhad je 5-7 ludi. teda tych co poznam a viem, ze idu, alebo aspon o tom uvazuju.
29.04.2009 - 17:16:34
00
Ja tiež poznám jedného TIR-áka ktorý ide, ale začal na sebe tak makať, že na maratóne mu do kategórie TIR už bude nejaké to kilečko asi chýbať....
02.05.2009 - 18:22:17
00
keyboard_arrow_up