AUTHOR ŠELA marathon

07.05.2011
1. kolo - Inter Mountain Series
MTB maratón
Lipník nad Bečvou (Česká republika)

Propozície, Reportáže, Výsledky
Zúčastnených bikerov (13)
Eddie_GFlinkerftakopyskhouseloverjana1JojoJuniorixmishoxpatronrootSp4jotmax
hm vyzera ze tento rok tam ide malo foristov... skoda.
30.04.2009 - 17:44:41
00
ja idem :)

si si isty, ze tam budu ponukat No tubes aj ten to rok?
30.04.2009 - 19:45:49
00
Idem aj ja,niekto musi robit podporu zo zadnych pozicii :lol:
30.04.2009 - 20:21:44
00
ranne ritualy sa uz zacali, pocko je fajn, bude sa riadne prasit :)
02.05.2009 - 06:41:34
00
toho roku nám nevydalo, nedá sa ísť každý víkend keď doma behajú dve deti... ale o týždeň sa vidíme vo Vlkanovej.
Držím Vám palce páni, šiel by som.
02.05.2009 - 07:52:40
00
Takze zo Sely som doma, hodnotim to ako super pretek a aj super vysledok :)
Na starte ma srala kopa "slabsich" bikerov co sa natrepala do predu startoveho pola a pritom mali kondicku taku, ze vedli iba zavadzat ale hlavne, ze boli v predu... prezentacia rychla a aj znacenie trasy super, az na jeden usek za tym potokom co prechadza popod cestu ta chybala znacka kade dalej. Dost nechapem preco ked je sucho a mal som relativne setko ciste musel ist maraton cez asi 300-400m usek kde bol potok ktory tiekol po chodniku obist sa to nedalo len som sa cely zasral iny vyznam to nemalo.
02.05.2009 - 19:37:22
00
tak pridávam prvé foto z tohto ročnej Šely, a to som ani na štarte nebol. Som rád že nám to tak haluzne vyšlo a prišli sme na hrad práve keď prichádzal do cieľa Katko, následne Shickmo a Greedy.
je fajn stretnúť známe tváre. Akurát že o to nám bolo smutnejšie z toho že sme neštartovali :( next year...
fotené len telefónom tak pardón,

Prílohy:

sv trojica.jpg
sv trojica.jpg 210.65 KiB thumb_up0thumb_down

02.05.2009 - 19:45:35
00
pekne chlapci, pekne... :)
02.05.2009 - 20:43:55
00
Včera to bolo super aj keď trošku pohneval vetrík ale inak spokojnosť 8) 8) 8)
03.05.2009 - 07:16:35
00
...ta fotka tomino je absolutna .eba! :lol: ...usmevy podla poradia prichodu... :twisted:

co sa mna tyka,bol to jeden s top10 maratonov ake som zatial isiel...fakt super trat so vsetkym co k tomu patri-strkove cesty,lesne nadherne stupania , paradne zjazdiky-kamene,korene,skoky...a doplnene atrakciami ako boli tunele,ci mostiky ponad riecky...a zopar potocikov(oproti kratkej sme ich iba crossli :twisted: )....pocasie tiez paradne-az na ten spomenuty protivietor,ten dal obcas tazke rany :shock: ..raz pri naraze som skoro zletel z bajku.. :roll: ...pre mna bola sela aj skutocnym ochutnanim zavodu a velmi kvalitnej konkurencie!..par stuplov na zaciatku sa da pri takejto masovke opomenut -aj ked som si riadne zanadaval-ako jakub povedal,slabsi=vyrazne slabsi ambiciozny "pretekari"..ktory stratili svoje ambicie hned na 10-20kilometri...nastastie som ich vyobjehal a o rok budem mudrejsi co sa startu tyka...znacenie trasy z mojho pohladu ukazkove,nebolo miestecka kde by som bol ci ilen pochyboval o smere, aj ked na rozdiel od inych doterajsich zavodov tu som sa ani nachvilu neocitol sam..takze som len nasledoval zadne kolesa :mrgreen: ...super bola aj hudbicka-to som si uz davno tak neuztil...to by sa mohli nasi organizatori trosku poucit, ze stale dookola queen,europe, a kabat sa neda pocuvat(aj ked su dobry)...!!! :idea: :wink:
atmosfera na zamku bola tiez super...mozno len to parkovanie-ciel start by mohli inak domysliet,kedze sme sa museli presuvat az do mesta aby sme sa prezliekli...a asi 4 krat si obehnut hrad (ca.50m prevysenie-200 :!: ) na umytie, na program a na tombolu...ale neviem inak ako by sme to riesili...
celkovo mi zostava krasny pocit v tele aj na dusi-super straveny velmi rychly den! :)
diky greedymu,ze mi zavolal..uz som tam skoro nebol!THX :)
03.05.2009 - 11:25:22
00
tak pridám aj ja svoje postrehy...lepší pocit z odjazdeného maratónu som ešte nemal, išlo sa mi naozaj super, úseky v protivetre som si vychutnával a Peklo som doslova vyšprintoval...pôvodne som rozdelenie na vlny kritizoval, následné spojenie 2. a 3. vlny bol ale ten správny ťah od usporiadateľov... s kajcom sme stáli v prvej lajne 2. vlny, išlo sa hneď zostra, ale potom neboli aspoň žiadne špunty, sem tam sa v zjazdoch plietli "žiletkári"...občerstvovačky bez chyby, ionťák výborný, značenie excelentné...výsledok: 4:48h a 169. celkovo :mrgreen: jediné negatívum - strava v cieli - studené rizoto som po 4 hltoch vyhodil do koša a šiel sa najesť do reštiky na hrade...tombola tradične nič :-)

p.s. Imro, treba viacej trénovať, keď z prvej vlny a v háku za elitou nadelíš batôžkárom iba smiešnych 5 minút (a to sme na občerstvovačkách ešte čakali kým nám s kajcom zohrejú gulášik a načapujú pifko :mrgreen: )

Prílohy:

020520092982.jpg
020520092982.jpg 184.51 KiB thumb_up0thumb_down

020520092983.jpg
020520092983.jpg 228.32 KiB thumb_up0thumb_down

03.05.2009 - 20:40:21
00
No, maraton to bol vazne suprovy, taky jazdivy ale chybal mi tam nejaky poriadny kopec :) Bolo to dost take hore - dole :) Kazdopadne mnohe useky boli nadherne vratane perliciek akym bol napr. prejazd tunela a pod. Najviac sa mi ale pacil prejazd hradu (sli sme ho vlastne 2 krat, prejazd a finish), kde proste ludia fandili a kricali. Zaver som siel s takou skupinkou a ked som videl tych ludi tak som za to zobral a nasadil trhak, sice to bolo uplne v zavere ale vdaka tym ludom som proste tahal akoby som ani nesiel 93 km (na tom grafe je to pekne vidno ten finish:) )Na ten zaver nikdy nezabudnem...Co sa tyka jazdy, tak sa mi slo veelmi dobre, siel som si svoje tempo, pretekekat ma bavilo celu dobu, neriesil som ziadne krizi a pod. Akurat tie zaciatky mi moc nejdu, tam mi vsetci vzdy utecu..dlho mi trva nez sa rozbehnem :) Nakoniec teda cas 4:43:31, 145. flek celkovo, v kategorii to hodilo 46. miesto.
Jedina vec, co mi vadila na organizacii bolo, ze ked som chcel ist von z hradu napr. pre jedlo a pod, tak som to musel cele obchadzat ako debo, koli 5 metrom kade sa "nemohlo" prejst :roll:

Katko si samozrejme neodpustil poznamku o mojom "vykone". Elitu som videl tak mozno na starte, potom mi setci usli, takze velka vyhra to nebola, navyse zaciatok som tahal sam kedze som si nejako nemohol najst vhodnu skupinu..ale to su samozrejme moje chyby, na ktorych budem musiet este popracovat. Sak cas na prvom medzicase si mal skoro o 7 min lepsi, takze o nejakom velkom haku v elite sa hovorit neda :)

Prílohy:

P5022865.JPG
P5022865.JPG 271.98 KiB thumb_up0thumb_down

P5023235.JPG
P5023235.JPG 306.37 KiB thumb_up0thumb_down

Sela.jpg
Sela.jpg 228.38 KiB thumb_up0thumb_down

03.05.2009 - 21:26:13
00
ja si myslím, že tie výsledky prejdú ešte úpravou...naozaj sa mi tie medzičasy nezdajú...inak čakám na upload fotiek na sportograf.com, už je tam malý preview...ešte pochvala Jakubovi za výsledok na krátkej, viezol som sa cca 10 km pred cieľom v háku za chalanom čo bol na krátkej na bedni a poviem vám bol to masaker... :mrgreen: každopádne dlhá je dlhá a 2 hodinová naháňačka nie je podľa mňa to pravé orechové... :roll:
03.05.2009 - 21:35:18
00
JJ, Jakub zasiel vazne super...uz sa tesim na fatransky maraton, tam mi to asi pekne natre :D Kazdopadne podla mna tie medzicasy su ok. Inak ale suhlas s katkom, predtym som jazdieval kratke, ale dlha je vzdy proste kralovska trat 8)
03.05.2009 - 21:54:07
00
A este by som sa velmi rad podakoval Izimu za odvoz a tiez mu poprial nech sa mu ta jeho "akcia" podari tak isto ako tato :wink:
03.05.2009 - 23:00:35
00
keyboard_arrow_up