super spica bomba :D uplna spokojnost az na tech stav mojho biku ale za to si mozem sam :D ogranizatorom 1* a teraz uz len foto foto foto :)
09.05.2009 - 00:19:53
00
trať pekná, len 3 okruhy sú na mňa moc. Radšej o kus dlhšie dva a pre hobikov nejak sólo trať. Myslel som si že sa budú motať ludia na trati tým že to bolo v podstate zmiešané zo všetkých skupín ale nejak to vyšlo. Prejazd do tretieho kola bol ozaj des. Ja som na tej cielovej občerstvovačke nestával a musel som úplne zastaviť a predrať sa ludmi s nohou na zemi. nepoteší to rozhodne, aj keď mi určti nešlo o sekundy ani minúty. Síce o minúty nakoniec šlo keď sme si s Dudom dali pretek aby sme boli pod 5 hodín. To bola najkrajšia časť môjho včerajšku :-).
Vyhrali sme trezor!!! neviete na čo to je? :-). Bol som prekvapený koľko cien v tombole bolo.
niečo pre drotára

Prílohy:

drotarovci.JPG
drotarovci.JPG 404.11 KiB thumb_up0thumb_down

09.05.2009 - 07:02:25
00
Tomas dik :| a inac ten trezor je velmi uzitocna vec, pre toho kto pozna kod :lol: Kedze ho vyhrala Daniela a z domaceho rozpoctu ti do teraz vydelila nejake € tak od vcerajska sa uz k nim nedostanes vobec :lol: :lol: :lol:
09.05.2009 - 07:14:18
00
kurnik, vidíš? ale D ešte spí a ten základný kód ešte nieje zmenený, idem rýchlo zmeniť :D
som sa divil kam sa podeli tie drobné z mojej peňaženky.
09.05.2009 - 07:24:02
00
Na zaciatok mojej maratonskej sezony pekny pretek. Trat akurat, znacenie dobre, strava dobra ale prachu bolo statocne. Moj vysledok aspon mna sklamal. Isiel som 54 km trat. V prvom kole som sa "zase" nechal strhnut davom a drzal som tempo inych. Isiel som na vysoke tepy 165-170 a postupne som zacal zaostavat. Na konci prveho kola, na jednej z luk, som si v pravotocivej ostrej zakrute na prachu "ustlal". Poriadne som si udrel koleno, ktorym som nemohol velmi hybat. Koleno som pomaly po vjade do druheho kola rozhybal a kolo som uz isiel podla svojho tempa. Na pocudovanie som sa za zacal predierat dopredu. Tepy sa mi pohybovali okolo 150-155. Druhe kolo som mal o cca 5 min rychlejsie ako prve.
09.05.2009 - 09:07:15
00
(nechce sa mi odhlasovat lapalomu)

Prve kolo este celkom slo, aj ked som si dal malu siestu na luke, ale v druhom bolo toho oddychu aj tlacenia trochu viac.
Chcem sa ospravedlnit chalanovi ktore som asi rozhodil pri predbiehani este v prvej tretine 1. kola.

V cieli som nestal ani ja, kusok predtym som cakal na vlak, takze som sa obcerstvil zo zasob.
Mimochodom vlak. Nepacilo sa mi, ze ten co ratal zdrzanie poslal pretekarov (pred zrakmi policajtov) cez priecestie hned po odchode vlaku, hoci este svietila cervena. Nejde mi o tie sekundy (okrem jednej baby vsetci ostali stat v cieli a predbehli ma az neskor v kopcoch), ale o uctu k predpisom.

Na to, ze som na trati siestoval dokopy asi 25 minut, nebol vysledny cas najhorsi. S lepsou kondiciou (ako napr. minulorocna Stupava) by som sa blizil k 3 hodinam. Nevadi. Bol to prijemne straveny den. Videl som par znamych ksichtov, spoznal Saldi, Pola, trocha sa opalil a zajazdil som si. :)

Kami
09.05.2009 - 09:20:38
00
Ahojte ..k suvenirom...

Vlani bolo 299 ucastnikov. . dna 7.5 o 21 hodine vecer bolo prihlasenych 287 . Hram otvorenu hru, mali sme nachystanych 400 parov suvenirov. Nie je to lacna zalezitost. a lo to na naklady klubu.Preco sa jazdci nedokazu aspon prihlasit vcas?????Potom dokachdza v nechtiac k poskodeniu poctivcov...
Niekolko pripadov tych co sa vcas prihlasili a neali suvenir som na mieste suvenirovo odskodnil respektive bol urobeny dovor o istej satisfakcii. Konkretne pripady sa daju vyriesit prosim PM. Poskodeni dotali inu upomenkovu drobnost resp sa im znizilo starovne. Nemozem vediet vsetko, myslim ze vysacku som nie nadarmo nosil a kazdeho kto za mnou prisiel som"vyriesil". dakujem vsetkym za pochopenie..celkovy pocet je krasne cislo...len ho tak vedeit aspon denvopred..pocet ludi sa temer zdvojnasobil
09.05.2009 - 09:45:06
00
no pridam sa aj ja. Trat paradna, moj stroj posluchal. Prve kolo bolo pre mna ok, druhe iba trapenie, sili dosli. Znacenie trate, niet co vytknut, ani na obcerstvovackach, usli s ami aj cestoviny, tety v kuchyni mile. Pre man dolezita vec ze som vobec dosiel do ciela.
Kami , Lapaloma, Polo dik aj vam.
09.05.2009 - 09:51:37
00
Foto
http://www.ckwitzenmann.sk/galeria_cyklo_mtb.html
09.05.2009 - 11:54:27
00
ani jedna fotka :cry: nemá niekto foto s č. 188?
09.05.2009 - 12:29:25
00
Jakub,
keby si isiel dlhsiu trat a nenahanal by si sa na kratkej, tak by si necakal tak dlho na vysledky :wink: Ja kym som dosla co ciela, kym som sa najedla a osprchovala tak akurat zacali vyhlasovat vysledky :lol:
09.05.2009 - 12:30:24
00
Ahojte ..k suvenirom...

Vlani bolo 299 ucastnikov. . dna 7.5 o 21 hodine vecer bolo prihlasenych 287 . Hram otvorenu hru, mali sme nachystanych 400 parov suvenirov. Nie je to lacna zalezitost. a lo to na naklady klubu.Preco sa jazdci nedokazu aspon prihlasit vcas?????Potom dokachdza v nechtiac k poskodeniu poctivcov...
Niekolko pripadov tych co sa vcas prihlasili a neali suvenir som na mieste suvenirovo odskodnil respektive bol urobeny dovor o istej satisfakcii. Konkretne pripady sa daju vyriesit prosim PM. Poskodeni dotali inu upomenkovu drobnost resp sa im znizilo starovne. Nemozem vediet vsetko, myslim ze vysacku som nie nadarmo nosil a kazdeho kto za mnou prisiel som"vyriesil". dakujem vsetkym za pochopenie..celkovy pocet je krasne cislo...len ho tak vedeit aspon denvopred..pocet ludi sa temer zdvojnasobil


drzim palce v dalsom roku a pevne verim ze o rok 800 suvenirov tiez nebude stacit. trat krasna , prejazdna.
k motorkarom len tolko, ze ked ma obiehali, tak som akceptoval smrad a prach lebo som si myslel ze to mozno niekto "polozil" a potrebuje pomoc. ale stoji za zamyslenie , ci aj ta slecna vzadu na motorke (pevne verim ze to bola zdravotacka a nie len frajerka) by nemala mat tiez prilbu na hlave, pri tej rychlosti akou sa tie motorky pohybovali.
na zaver len otazka tachnicka, mate v zalohe do buduceho roku dalsiu plochu pre parkovanie aut ? tento rok to bolo v pohode , ale ked nas bude o rok 800 . :)
09.05.2009 - 13:24:42
00
maraton bol super lenze mi pridali sest rokou takze vo vyledkoch je 1990 a ja som narodeny 1996 a jednemu napisali normalne 1998 ci kolko mal rokou tak toto dobre nechapem :evil:
09.05.2009 - 13:29:38
00
ach.. aka skoda ze som na antibiotikach :( skoda ze som nemohol ist
09.05.2009 - 13:31:00
00
ani jedna fotka :cry: nemá niekto foto s č. 188?
Tu sa určite nájdeš.
http://picasaweb.google.sk/adriana.vajsova/20090508Vlkohron1#
http://picasaweb.google.sk/adriana.vajsova/20090508Vlkohron2#
09.05.2009 - 14:16:05
00
keyboard_arrow_up