Postupne ako roky plynu tak tym viac sa mi stava ze sa dostavam na ceste na jednu uroven s dvoma oprotiidcimi autami ktore sa predbiehaju. Proste vodici ktory predbiehaju aj ked ma vidia ze idem oproti - FULL IGNORE ME.
:evil: A vzdy ked sa mi to stane tak si pomyslim ze keby mal po ruke brokovnicu hed by mu napalil do kolies zo dve rany. :twisted:
A co aj vam sa stava ze byvate na ceste casto "invisible"?
23.07.2006 - 22:46:54
00
stava sa mi to .... povedal by som ze dokonca dost casto....
neprimerane casto...

dva taketo momenty si pamatam vtedy som fakt myslel ze je pomne...

btw tu v UK je to lepsie na jednej strane aut je viacej co je niekedy az na nervy lezuce ale takato vec ze obiehanie nehrozi....
23.07.2006 - 23:10:55
00
Robia to uplne samozrejme. Pokial nebude policia povinna mat cyklohliadky, ktore by sa dostavali do takychto situacii a riesili to hnani pudom sebazachovy tak dovtedy sa to nezmeni. :cry:
24.07.2006 - 08:06:05
00
Ako ziletkar sa s tymto problemom stretavam v podstate na kazdom vyjazde. A to nevravim o inych bezohladnostiach, ktorych sa na nas dopustaju vodici (tesne obiehanie, nedanie prednosti, agresivita,...). Clovek sa mnozstvom podobnych stretnuti stane obrnenejsi, ale obcas aj mne riadne stisne otvor v zadnej casti tela, ked treba pomaly za krajnicu skakat. Planovanou teoriou bolo nosit v kapse kamen a ten len tak pohodit na celne sklo bezohladneho vodica. Problem je, ze nikomu sa nechce nosit v kapse tazke kamene.
24.07.2006 - 08:20:20
00
Vcera ma /sundal/ jeden taky blb!! išiel som s Troch brestou na rozhranie karpat:na Biely Kríž, ani neprybrzdil ved načo vet to je len ciklysta!? vyvalal som sa našťastie len v trave :idea: Stu brokovnicu ne do gum ale do čela takim Ho....m !!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
24.07.2006 - 08:36:05
00
Ak nejde nič za tebou tak treba ísť viac od kraja vozovky aby nebolo možné v protismere ani náhodou predbiehať.
24.07.2006 - 09:03:47
00
Jáj, dobre urobil chlapík, čo mi pred časom ukradol žiletku(vtedy sa to ešte volalo galuska). Kúpil som si bike a podobné problémy neriešim. Vyhýbam sa cestám ako čert krížu. V tomto prípade je ústup jediné rozumné riešenie.
A samovražedným cyklistom jazdiacim také úseky ako MT-ZA-PB, resp. ZH-Žarnovica... by som poradil dať si na dres veľký nápis: DARCA ORGÁNOV
24.07.2006 - 11:38:30
00
:) akoze ten usek Zarnovica Ziar je uplny des...prednedavnom som isiel z PE do Sklennych Teplic a tento usek som radsej obisiel cez Hodrusu a Bansku Stiavnicu :shock: ...este je dobry usek TN-BN-Hradiste-Novaky...a s tym ze pre soferov sme na cestach iba odpad, pripadne neviditelni som uz zmiereny...nebyt nato zvyknuty a pripraveny, uz sem urcite neprispievam...vyriesil som to tak ze sa vyhybam hlavnym tahom a v okoli PE radej vyhladavam cesty smerom na Velke Pole,Novu Banu,Velku Lehotu,Topolcianky,Zarnovicu,Skycov atd...cesty 1.triedy pokial ozaj nemusim su pre mna tabu
24.07.2006 - 11:46:05
00
Jáj, dobre urobil chlapík, čo mi pred časom ukradol žiletku(vtedy sa to ešte volalo galuska). Kúpil som si bike a podobné problémy neriešim. Vyhýbam sa cestám ako čert krížu. V tomto prípade je ústup jediné rozumné riešenie.
A samovražedným cyklistom jazdiacim také úseky ako MT-ZA-PB, resp. ZH-Žarnovica... by som poradil dať si na dres veľký nápis: DARCA ORGÁNOV


stačí len MT-ZA, cesta smrti, ZA-PB má našťastie viacero slušných variánt.
24.07.2006 - 12:40:44
00
bezohladni vodici ma uz nestvu, lebo si zvykam...a to, ze mi stiahne ritny otvor (ako giro hovori) sa mi stava len sem-tam-raz za mesiac.
ale pamatam si na jedneho k****a na liazke ktory prefrcal okolo mna tak blizko a rychlo, ze to s bikom dost zatriaslo a ledva ledva ze som sa nespadol...

a k peknych cuklocestam pridam useky napr. NR-ZM a NR-NZ :wink:
24.07.2006 - 14:29:36
00
bezohladni vodici ma uz nestvu, lebo si zvykam...a to, ze mi stiahne ritny otvor (ako giro hovori) sa mi stava len sem-tam-raz za mesiac.
ale pamatam si na jedneho k****a na liazke ktory prefrcal okolo mna tak blizko a rychlo, ze to s bikom dost zatriaslo a ledva ledva ze som sa nespadol...

a k peknych cuklocestam pridam useky napr. NR-ZM a NR-NZ :wink:


ZM aj NZ sa daju elegantne obist ... ale hard core je sala, galanta ... :?
24.07.2006 - 16:00:18
00
ZM aj NZ sa daju elegantne obist ... ale hard core je sala, galanta ... :?


kto by ale trepal po vseljakych dedinkach(tyka sa cesty do ZM)...

a cesta do NZ neviem ako sa da obist. napis mi ss.

sala,galanta to tiez poznam :wink: ale len z auta. asi kazdy tyzden cez prazdniny idem tade - ale cyklistov tam vela neni (ved nechcu darovat organy)
24.07.2006 - 16:45:09
00
Nieje lepšie XC s MTB.
Kľud tichučko žiadny hluk smrad pískanie gúm trúbenie.
Človek si lepšie vychutná jazdu v prírode.
Bez stresov a keď náhodou sa ocitne na zemi tak len vlastnou chybou.
24.07.2006 - 17:05:22
00
Jáj, dobre urobil chlapík, čo mi pred časom ukradol žiletku(vtedy sa to ešte volalo galuska). Kúpil som si bike a podobné problémy neriešim. Vyhýbam sa cestám ako čert krížu. V tomto prípade je ústup jediné rozumné riešenie.
A samovražedným cyklistom jazdiacim také úseky ako MT-ZA-PB, resp. ZH-Žarnovica... by som poradil dať si na dres veľký nápis: DARCA ORGÁNOV
Cojaviem, po trase ZA-MT jazdim pravidelne a nie je to az take hrozne ako sa zda. Tam je aspon kus miesta za pravym okrajom vozovky. Horsie su tie cesty s rozfajanymi krajnicami alebo bez nich.
24.07.2006 - 18:28:58
00
Nieje lepšie XC s MTB.
Kľud tichučko žiadny hluk smrad pískanie gúm trúbenie.
Človek si lepšie vychutná jazdu v prírode.
Bez stresov a keď náhodou sa ocitne na zemi tak len vlastnou chybou.


pokial nestretneš pri zjazde oproti štvorkolku s pochybným individuom. :evil:
25.07.2006 - 08:46:58
00
keyboard_arrow_up