saldi perfektné a milé. A popritom aj všetko naj k sviatku. Nech nepíšem 2x. :wink:
21.05.2009 - 13:44:24
00
minule som sa tak zamyslel...

v nemcine maju pre slovicko "pravda" aj "pravo" rovnaky vyraz = das Recht
v slovencine je v tom rozdiel... preco asi... :?
22.05.2009 - 18:30:36
00
http://presstigeonline.sk/res-publica/richard-sulik-solidarita-je-do-urcitej-miery-protikladom-ku-slobode

...že by som už konečne prestal platiť lemplov??No bol by som rád.
22.05.2009 - 21:28:07
00
minule som sa tak zamyslel...

Gratulujem. To sa ľuďom často nestáva. Nebolela ťa potom hlava? Nebol si malátny?
hihihi. Sorry miláčik. Túto hlášku milujem a nedalo mi.
22.05.2009 - 21:40:54
00
...

Prílohy:

shooty (1).jpg
shooty (1).jpg 42.04 KiB thumb_up0thumb_down

23.05.2009 - 21:28:28
00
http://presstigeonline.sk/res-publica/richard-sulik-solidarita-je-do-urcitej-miery-protikladom-ku-slobode

...že by som už konečne prestal platiť lemplov??No bol by som rád.



.. hold, Richard Sulík. Myšlienky sú pekné a v prevažnej väčšine aj dobré. Jedna vec je ale vysloviť dobrú myšlienku, to je to ľahšie, druhá vec je mať schopnosti tú myšlienku zaviesť do reálnej praxe (inak povedané, zrealizovať, uskutočniť, ... presadiť v praxi?). A to je oveľa ťažšie.
23.05.2009 - 21:49:02
00
To ano presadiť niečo je vždy ťažšie.Na začiatku je,ale vždy myšlienka.
24.05.2009 - 20:50:34
00
To ano presadiť niečo je vždy ťažšie.Na začiatku je,ale vždy myšlienka.

gramaticke okienko:

bez ciarky

koniec gramatickeho okienka...

inak suhlas
24.05.2009 - 22:49:00
00
Dostal sa ku mne dnes clanok o SaS, ktory v podstate suvisi s eurovolbami, kedze sa SaS uchadza o hlasy volicov logicky aj v nich. Samozrejme som zvedavy na vysledok, lebo moze naznacit potencial strany v parlamentnych volbach. V principe pise autor o vseobecnych veciach a rozumne, ale to nemusel ani spisat aby som na to mal podobny nazor. Jedna vec je vsak naozaj vystizna a stoji za precitanie aj zamyslenie. Mnohi moji znami totiz sice o SaS ako o konecne rozumnej alternative uvazuju, ale boja sa co i len trochu zariskovat a urobit ten spravny krok, teda zvolit stranu, ktora ich oslovuje programom a to len kvoli obave, ze to nebude mat efekt a ich hlas prepadne. Nechcem aby tento post vyznel agitacne. Jednoducho chcem tymto prispevkom apelovat na potencialnych volicov SaS aby sa nebali a nevolili ako vzdy doteraz to "mensie" zlo - ak zostanu vo vlade len doterajsie strany, ziadna alternativna konstruktivna politika veduca k ozdraveniu nazoroveho spektra v parlamente nebude a dlho to uz fungovat v tomto style nemoze.

Má význam voliť iba veľké strany, u ktorých nehrozí prepad hlasov - áno, je pravda, že 5%-ný limit pre vstup do parlamentu je veľmi dôležitým argumentom, z každej malej strany sa však môže stať hlasovaním voličov veľká a na druhej strane, žiadna veľká strana nemá pozíciu v parlamente zaručenú. Typickými príkladmi sú SNS, ktorá je v parlamente na striedačku a kedysi najsilnejšia strana HZDS, ktorej možno onedlho zazvoní parlamentný umieráčik. Budúcnosť Slovenska nie je o voľbe menšieho zla, ale o podpore ľudí, ktorí konečne zastavia rozkrádanie verejných zdrojov a nastolia v spoločnosti pomery, v ktorých sa slušný človek nebude báť žiť, pracovať, podnikať a vychovávať deti. Takže voliť menšie zlo z dôvodu, aby neprepadol hlas, žiaľbohu, nie je menším zlom.
25.05.2009 - 18:46:49
00
Myšlienka je to pekná, ale keby ju vyslovil niekto, kto nie je funkcionárom malej politickej strany. :wink:
25.05.2009 - 19:18:07
00
Tí ktorí zažili komunistov tak nemajú problém správne sa rozhodnúť.Hlavne keď na čele sdku je červený Kukan.
26.05.2009 - 06:52:17
00
Budúcnosť Slovenska nie je o voľbe menšieho zla, ale o podpore ľudí, ktorí konečne zastavia rozkrádanie verejných zdrojov a nastolia v spoločnosti pomery, v ktorých sa slušný človek nebude báť žiť, pracovať, podnikať a vychovávať deti. Takže voliť menšie zlo z dôvodu, aby neprepadol hlas, žiaľbohu, nie je menším zlom.

Súhlasím, ale najprv sa za takého považoval Fico a hovno z toho. Teraz sa za takého považuje Sulík. Obávam sa, že s ním to dopadne rovnako.
26.05.2009 - 09:44:31
00
tak to by ma celkom zaujimalo kto a kedy povazoval fica za mensie zlo .. mensie od koho?
26.05.2009 - 09:47:20
00
On sám o sebe tvrdil, že zastaví rozkrádanie. :D
Edit: doplnené písmeno.


Naposledy upravil Comby dňa 26.05.2009 - 09:53:08, celkovo upravené 1 krát.

26.05.2009 - 09:49:54
00
2triki: To tvoje "správne rozhodovanie" bude opäť tvoja neúčasť na voľbách?
26.05.2009 - 09:51:10
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up