no čo nič nepíšete ???

no ja sa naďalej prežieram a opíjam , no asi sa mám dobre ? ale už som doskladal targetík , už sa to tento týždeň zmení , samo v prípade dobrého počka , budem tak makať , že budem trhať asvalt :lol: :lol: :lol:
01.06.2009 - 14:21:02
00
Forma graduje. Od posledného výjazdu (v stredu) som na bajku nesedel, pribral som asi 3 kg. Hádam ich na Fatre v sobotu zhodím :wink: No ale zásoba energie bude hádam dostatočná :D
01.06.2009 - 14:29:20
00
tak to sme na tom úplne rovnako , no len s tým rozdielom , že ja nesúťažím , nie že by som na to nemal ale som cholerik+baran a dalej uz písať asi nemusím :mrgreen:
01.06.2009 - 14:34:57
00
tyzden na infekcnom s tetou salmonelou, 4kg dole, forma dole....ale ked je clovek na dne aspon ma zem pevne pod nohami :mrgreen:
01.06.2009 - 15:44:41
00
tyzden na infekcnom s tetou salmonelou, 4kg dole, forma dole....ale ked je clovek na dne aspon ma zem pevne pod nohami :mrgreen:


jasné , a prehodnotíš rebríček hodnôt to asi tiež / podľa seba súdim teba /
01.06.2009 - 15:47:48
00
Čaute chaloši , no nedá mi , musím to tu napísať .

Včera som bol žial len druhý raz na biku kôli extrémnej vyťaženosti či už v práci alebo v súkromí , no a na mojom Targetíku som išiel nonstop zo Za do Rajca a tam som sa ihneď otočil a išiel späť do Žiliny kde momentálne pracujem a prechodne aj bývam .
No a čo to tu píšem ?
No len preto , že žiaľ túto sezónu nemám vôbec nič natrénované , mám možno 10 - 15 % nadváhu , veľmi málo spím / max 3 hoďky denne a to už 4 mesiace / no a aj napriek vyššie napísaním handicapom som včera išiel na svojom géniusovi ktorému právom vykám , áno , dobre vidíte , vykám , tak som išiel kopec z Rajca smerom do Za za Lietavskou Lúčkou rýchlosťou 48km / hod a to som išiel v tepe 150 a veľmi som šetril aj seba aj bike , t.j. išiel som asi na 60 % z maxima .
No teraz už chápem prečo profíci keď idú v balíku rýchlosťou napr.50km / hod sa ešte smejú a rozprávajú zároveň .
A to som išiel ešte len a len na Aksiách , keby som tam dal moje R - SYS ach jáááj , asi tak , to už by som asi frézoval asvalt , a keď sa verím rozbehnem , tak ho asi aj budem... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
No a prečo to tu píšem ? No preto , že ak máte tú možnosť napr. finančnú , tak ho len a len doporučujem , a to je ešte perfektná žehlička , skrátka pane báčo .
Toto prirovnanie dávam len dokonalím veciam , dokonalím ľuďom.
11.06.2009 - 08:53:53
00
Nie je to náhodou z kopca?
11.06.2009 - 09:02:24
00
Nie je to náhodou z kopca?



Nie nie kamoš je to taka 6 % , a keď budem mať trošku čas a namontujem svoju geniálnu SIGMU Rox 8.0 / 9.0 bola poruchová / tak to aj zmeriam , a samo napíšem tu ešte kadečo chutnučké , samo , musím mať na to čas .
11.06.2009 - 09:07:29
00
ja sa idem ladit sobotu na kukanovu desinu v TN...tj desat krciem ,10 piv ,10 razitok+medzizastavky ,po celom trencine podla presne navrhnutej mapky z brozury.....krigel do ruky a ide sa na start 9.00 sobota...posledna navstevnost okolo 1100 ludi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
11.06.2009 - 09:30:04
00
kuknite si
http://www.kukanovadesina.szm.sk/
:mrgreen:
11.06.2009 - 09:32:43
00
zihadlo 5 , si moja krvná skupina t.j. keď čosi robiť , tak to robiť perfektne , na doraz .
11.06.2009 - 09:38:27
00
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak to ma byt :!: :roll: :twisted:
11.06.2009 - 09:54:21
00
...náročná to akcia
http://marianletko.blog.sme.sk/c/98863/Kukanova-desina.html

pamätám si na niektoré ročníky kď bolo 33 .st. slnko pieklo ako divé......bolo treba dodržiavať pitný režim :P , tak niektorí brali na jednom stanovisku aj po 2-3 pivá naraz......., takže "nakúpené" mali toho dosť 8)
..základ pred touto akciou sú ranajky - klobasa, salama, slanina, cibula......
počas kukanky som načural tolko ako za jeden bežný týždeň, ale aspon sa mi obličky prečistili :wink:

Prílohy:

a takto to začína - ilustracne foto.jpg
a takto to začína - ilustracne foto.jpg 27.39 KiB thumb_up0thumb_down

11.06.2009 - 09:56:37
00
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak to ma byt :!: :roll: :twisted:



jasne !!! a nikdy inak !!! a na vecne casy so sovietskym zväzom !!! sovietsky zväz nás vodca !!! nas cervený brat !!! atd ! takto nam skorej narodenim vymivali komousi mozgy uz v nasom rannom stadiu , ale aj napriek tomu , mam rusov podstatne radsej ako tych majstrov sveta vo vsetkom , hnusných amikov , a dakujeme im za krizu :evil: dakujeme im , ze sa mame tak , ako sa mame ! páni veľkomožní :evil: :evil: :evil: su menej ako nula , a pojdem az tak daleko , ze na mojich perfektných bikoch vymením vsetko americké čo tam mám aj za napr . niaku po.....u cinu , mam na mysli ritchey wcs a to este poriadne ***** v hmotnosti šmejdi kua kua :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
11.06.2009 - 10:05:13
00
target, skoda, ze si zaneprazdneny, lebo s tymi vykonmi, co hovoris by si podla mna na gire dost dobre zabral :-)
11.06.2009 - 10:13:26
00
keyboard_arrow_up