Brezno svojim profilom vzbudzovalo respekt, ale musim skonstatovat, ze to bol pekny pretek. Setril som si sily, ale do ciela som prisiel celkom v pohode. Uvodny sprint, hrebenovka, krasne rychle zjazdy po luke tak toto mozem kedykolvek. Organizacia bez chybicky a zvlast dakujem takej milej peknej babe na obcerstvovacke, ktora mi olupala banan kym som pil :wink: jednoducho bolo to pekne :wink:

Prílohy:

Komentár súboru: Lakko po dojazde do ciela
DSC_0020.JPG
DSC_0020.JPG 534.05 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Šlifka na Lakkovej gume
DSC_0023.JPG
DSC_0023.JPG 386.07 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Karin :-)
DSC_0033.JPG
DSC_0033.JPG 429.85 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Profil
Brezno.jpg
Brezno.jpg 138.62 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil drotar dňa 15.06.2009 - 00:44:54, celkovo upravené 1 krát.

14.06.2009 - 23:57:35
00
Len v kratkosti - SUPER a vdaka organizatorom, trat (75) bola perfektna, tak sa slo jak po masle... skoda,ze sa mi prtrhlo lanko na prehadzovacke, zazrakom som mal nahradne, ale stalo ma to asi 8-10 priecok, lebo som nemohol najst ten posledny bouden, co je uz v kontakte s prehazdovackou, mi odletel... ale i tak som velmi spokojny s celou akciu, teple sprchy - super a takisto moderator... hodnotim 1*
stevo
15.06.2009 - 00:01:18
00
Brezno sa vydarilo. Maraton pekny,tazky, prostredie krasne, organizacia preteku na urovni. Mne osobne vsak pretek nevysiel. Na 25 km som v kamenistom zjazde v snahe uvisiet za Drotarom presekol bocnu stenu mojho Nobby Nica. Po vymene duse mi vsak v preseknutom mieste ostala trcat "slivka" vid Drotarove foto a isiel som s podfuknutym kolesom (cca 1,5 atm.) aby bola slivka co najmensia. Dalej som len pomaly pokracoval tak, aby som dosiel do ciela. Snad v Kosiciach uz budem mat viac stastia.
15.06.2009 - 06:20:55
00
Je fajn stretnut stare zname tvare :wink: Par fotiek.. http://picasaweb.google.sk/mtbsaldi/Brezno_2009#


mam ten pocit ze tam boli taky + bolo pozmenene značenie trate :roll:
15.06.2009 - 09:50:46
00
Maratón v Brezne už tradične nesklamal. Ťažká ale dobre vybraná trať - páčila sa mi oveľa viac ako minulá. Tiahle stúpania, pekné a technické zjazdy /prišiel som si na svoje/ dobré značenie, občerstvovačky v pohode, jedlo, teplá sprcha v cieli aj pre "opozdilcov". Parkovanie tiež bolo fajn a bohatá tombola v dnešných ťažkých časoch s ktorej sa mi trocha ušlo to všetko spolu = 1*
Preto sa chcem poďakovať usporiadateľom za pekný pretek na ktorý sa vždy rád vrátim... :wink:
15.06.2009 - 10:50:19
00
Poctivá, kvalitná organizácia + ťažká ale nadherná trať = BRAVO SCK Dumbier!! P.S. Luxusné toalety pred štartom vždy potešia...
15.06.2009 - 11:00:32
00
vsetko na 1...Brezno nesklamalo ale viac by sa hodilo mozno povedat ze opat velmi prijmene prekvapilo...trat super, organizacia bez problemov, tentoraz bez padov a najlepsi vysledok aky sa mi kedy podaril :) a na druhy den krasnych 80 km s miestnymi priatelmi...super vikend :)
15.06.2009 - 11:48:10
00
Pretek bol v krásnom prostredí,jazdilo sa na rôznych podkladoch s širokým rozsahom náročností aj na techniku jazdy.Organizácia na 1,no osobne mi chýbalo po dojazde pivko alebo kofola.Po tombole to však bola nepodstatná maličkosť,keďže ma vytiahli. :lol: Dakujem,aj o rok a rád. :P
15.06.2009 - 17:08:21
00
Moje hodnotenie, kedze som sa zucastnil:
super pretek, vyborne znacenie, vyborna trat az na tie prve tri strkovo-kameniste zjazdy tie mi az tak nesadli.
Skoda ze celkom dobre rozbehnuty som skoncil na 28. kilometri kusok pred druhou obcerstvovackou kde som roztrhol retaz :evil:, nitoval som to zbytocne dlho az ma prefukal ten chladny vietor od Dumbiera a zahrial som sa az na tej luke na vyslape ku majaku-vysielacu, ktora sa sice podarila cela v sedle, potom mi ale zase zacala strielat retaz tak zvysok som siel uz len velmi opatrne aby som vobec dosiel.
Niekto sa tu stazoval na vyhlady - no asi ste sa zle pozerali lebo tie pohlady na Dumbier nad Jarabou a Mytom boli famozne ;)
Celkovo mi tento pretek pripadal ako profesionalne zorganizovany a rad pridem nabuduce.
15.06.2009 - 17:30:28
00
organizatori vdaka...za perfektne znacenie,nadherne vyhlady,...a tiez chcem vyzdvihnut originalne ceny pre vitazov...nadherny dreveny rucne vyrobeny crpak-fakt pekny :D
sok som zazila hned po starte dlhej,kedy sa moje predsavzatie neostat sama, zmenilo na... neostat sama a posledna :( Vdaka Jirkovi z CR ,som zvladla maraton...len nechapal,ze priemerku 18 na tomto maratone nedosiahne...hold slovenske kopceky :lol:
vdaka aj sympatickemu panovi na stvorkolke,ktory uzatvaral dlhu...bol mily a nedaval nam pocitit,ze sme luzeri :oops:
15.06.2009 - 20:31:20
00
v snahe uvisiet za Drotarom ....
Lakko dakujem :lol: Este jeden maly postreh : par km pred cielom ma dobehol Stax a vravi ze uz ma ciel splneny, ked ma dobehol :lol: ani nevies ako si ma potesil :wink: ( podotykam ze zmeskal start a startoval 10 min po nas ).
15.06.2009 - 20:37:26
00
ja takto:
vyborna organizacia - nie je co vytknut, vyborne znacenie - vzdy som vedel kade mam ist a vzdy som si bol isty, ze idem dobre, pekne stupania, nadherne vyhlady...
technicky to bola skor lahsia trat, chybali nejake single - ale to je dane asi prostredim a v zasade to je vec vkusu, cize to neberiem ako negativum.
ja by som si Brezno pokojne buduci rok dal s radostou este znovu 8) - dufam, ze aj s lepsim casom - trochu som podcenil "jedlo" a pitie, myslim, ze to bol dovod mojho spomalenia niekde v 3/4 zavodu 8)
cas: 2:50
trat: 46 km
15.06.2009 - 21:39:33
00
a gratulujem suputnikovi Mamelovi od ktoreho som sa odpojil po rozthnuti retaze. Do prvej 30-ky najtrenovanejsich samcov uz ti nechybalo vela ;)
16.06.2009 - 10:48:59
00
pridavam este zopar mojich zaberov ... niektore niesu najostrejsie ale viete rodeny fotograf niesom

http://buno.rajce.idnes.cz/Bikemaraton_brezno_2009/
16.06.2009 - 15:21:12
00
Lakko dakujem :lol: Este jeden maly postreh : par km pred cielom ma dobehol Stax a vravi ze uz ma ciel splneny, ked ma dobehol :lol: ani nevies ako si ma potesil :wink: ( podotykam ze zmeskal start a startoval 10 min po nas ).

tento rok ti to celkom jazdi. tusim lapierre prospieva :D
16.06.2009 - 15:38:58
00
cron
keyboard_arrow_up