ja mam 19 a jazdim asi 3-4 roky..
pri bike nejde o to koko mas rokov..ale o to ako sa citis!
17.07.2006 - 23:39:54
00
Nebola tato tema uz nahodou locknuta?
18.07.2006 - 08:05:01
00
Mam 29,bikoval som len prilezitostne predtym,chybalo poriadne nadobicko alebo cas a venoval som sa inym sportom (ale ako sa vravi kto chce,cas si najde;) a poriadne bikovat som zacal az tuto sezonu ked som kupil bike,pretym to boli skor mensie vylety,sem-tam nieco co by stalo za rec.Aj toto forum mi riadne zvacsilo vedomosti o bikoch a veciach oklolo toho a dost ma to chytilo,co si uz vsimlo aj moje okolie :wink:
18.07.2006 - 08:22:24
00
Nebola tato tema uz nahodou locknuta?


co ti jaa viim bozenka... :lol: :lol:
18.07.2006 - 09:16:53
00
mam29 a bikujem zhruba od 18...namotal ma brat, ktory si v tom case kupil "horak" author dallas...
pol roka na to som zainvestoval aj ja(rodicia :roll: ), a kupil na mna obrovske ocelove carraro...to, ze je velke, som si zacal uvedomovat postupne, takze zhruba o tri roky som ho predal a nasi spravili najhorsiu investiciu vo svojom zivote-dolozili mi na meridu za zhruba 30 000,- Radoval som sa z nej asi dva mesiace, kym sa nejakemu dobrakovi neprilepila na ruky... :cry: to bolo asi najhorsie obdobie a rok som ziaden bike nechcel ani vidiet...prebolelo a kupil som nudzove riesenie-opat meridu, ale na aliviu, acere, s najhorsou vidlou, aku som kedy skusil...nikdy som ho nemal rad, ale posluzil peknych par rokov...a v case, ked som konecne zacal zarabat, som zacal setrit na nieco poriadne...no kedze to s tym setrenim islo pomaly, ked som uz mal peniaze na povodne vysnivany bajk pokope, vysnivany bol nejaky iny, lepsi...a tak si teraz uzivam bajk, na ktory som pred par rokmi ani nepomyslel :)
18.07.2006 - 10:59:27
00
Nebola tato tema uz nahodou locknuta?


To bolo "Odkial ste" :lol:
18.07.2006 - 11:10:02
00
Coskoro 19,jazdim od 5 rokov,, v 5 som mohol mat svoj prvy "horak" len som si akosi vajka tresol pri prvom nasadnuti, tak som na horaky zanevrel..

Prednedavnom som si kupil Big Hita, a skusam DH a FR nanom.. Ale este stale mam respekt pred skokmi, treba este mooooc treningu.. Moje okolie neni bike possitive, kazdy len ziletky a do hor ani nahodou, ,trosku dazda a uz domka zalezeny.. :evil: Cize, je tu dakto z okolia Ba na vyjazdy? hm? :)
05.08.2006 - 23:39:37
00
po zmene fora si mozete svoj vek napisat do profilu, takze sa tato tema zamyka kvoli strate vyznamu :wink:

2TAMY: napis si do kategorie vyjazdy. mozno sa niekto ozve, ale na toto forum (zatial) nechodi asi ziadny DHckar z BA.
06.08.2006 - 10:56:54
00
keyboard_arrow_up