PaliG: Ten telefonista sa predstavuje do telefónu ako knedlo. A relácia, v ktorej to nahrávali sa volala "Knedlo, zelo vepř aneb každá rána dobrá".
20.07.2006 - 18:28:13
00
hej.. jednemu kamaratovi ked sme sli z jedlovin... strelilo to riadne a zdeformovalo to kevlarovy micheli... xwalabohu ze bez ujmy pre chalalana...
07.08.2006 - 02:31:25
00
Ja som mal taku mensiu dieru v plasti asi 5 mm od rafika na 1 cm a trcala mi z nej dusa. Tiez sa mi to tam nejako prepichlo ani neviem ak. Alebo som dusu presekol na takom fajnovuckom skoku v lese a hned vyfucala tak som bol rad ze som to nejako ustal v tej 45, ale ak mas na mysli ze odrazu praskla, povedzme ako unava materialu tak to sa mi este nestalo vzdy tam bol nejaky cudzi predmet, ktory mi tu dusu poskodil
09.08.2006 - 12:54:23
00
Tu dole na sidlisku je bicrossova draha. A asi pred rokom som tam bol a vtedy tam prisiel taky typek na dzivom biku. Bolo vidiet ze nieje z tohto sidliska ale z inakade, pretoze mal nabaleny batoh a nikdy ho tam nikto nevidel. A on proste prisiel a akonahle prisiel na drahu, vyskocil a chcel preskocit taku startovaciu vyvyseninu. To sa mu ale nepodarilo a ihned - CSSSS...roztrhalo mu to proste dusu....chudak...musel predpokladam tlacit bike daleko domov ;)
09.08.2006 - 20:09:00
00
Mne uz sa stalo 2x ze som dostal defekt raz od domu 40 km a druhy krat takych 53 km od domu, samozrejme dusa ziadna. 1x mi paradoxne pomohol chlapik z Turcianskych Teplic co zije v Kalifornii. Zalepil mi ju ale po 5 km to aj tak opat vyfucalo tak som si potlacil peknych par kilometrov.2x som dostal defekt pri neprijemnom pade v Gaderskej doline. To som roztrhol plast ale nejaky chlapik mi sam od seba pomohol a vymenili sme dusu. Bola totalne naframforce. To len tak na okraj.
09.08.2006 - 21:34:22
00
mne s kamosom tiez praskla ked sme nechali bezat kompresor bez dozoru:)
09.08.2006 - 23:01:58
00
Tato tema je fakt riadna haluz :P


Ako v poslednej dobe vsetky ostatne... :roll:
10.08.2006 - 21:39:24
00
Tato tema je fakt riadna haluz :P


Ako v poslednej dobe vsetky ostatne... :roll:


bohuzial suhlasim :(
12.08.2006 - 20:34:07
00
Je tu toho uz akosi vela, a s kvantitou sa straca kvalita. Kedysi som cital kazdy clanok, teraz ma odradi uz len samotny nazov. Asi by sme mali ist do historie a povytahovat nejake starsie zaujimave prispevky... :?
13.08.2006 - 06:59:38
00
ok. nechame to na inu diskusiu :wink:

navrat k teme!
13.08.2006 - 22:08:47
00
k teme:
stalo sa mi nieco podobne,jedneho krasneho dna som si prisiel na benzinku (autom) a pred autom take deti (NEGRI) sa hrali: nafukovali dusu na biku a v zapeti ju hned spustali pozeral som na nich ci im nahodou neje** A oni vam zrazu zacali fukat dusu co to da a ta dusa strelila bol som v aute ale bola to taka rana ze som nic nepocul na take 2min. Hned vysli vseci z obchodiku pri benzinke ci nieco nehori vsetci zamestnanci vcetne ludi nevedeli co sa stalo tie deti(negercata) na zemi v soku a ja v aute. Vysiel som von a to ste ma mali vidiet ako som ich tam pomali skopal donemoty :twisted: ale nastastie to zamna vyriesil jeden pracovnik benzinky :lol:
13.08.2006 - 23:44:05
00
Do jednoho minuloročného Bike poslal maník fotku, ako sa mu za jazdy z nevysvetliteľných príčin vyvliekla duša von z plášťa.

Prílohy:

haluz_dusa.jpg
haluz_dusa.jpg 105.33 KiB thumb_up0thumb_down

14.08.2006 - 09:26:03
00
hladal som temu kde by som tuto story dal a nechcel som zakladat novu,tak som to dal tu.Tak teda:
kamos mi rozpraval o nejakom maratone z Ciech,kde dostal chlapik na starost zasobovanie vodou pocas sutaze,klasicke stoly s poharmi a chlapik rozmyslal...co potrebuj cyklisti na takej sutazi najviac?Cukor predsa! :idea: Tak narobil vod zo sirupom pekne sladko a ked cyklisti frcali oklolo co urobili?Kedze bolo riadne horko tak si kazdy hodil jeden pohar na hlavu...taky roj much co sa na nich dalsich par kilometrov nakopilo ste este nevideli :shock: Museli sa ist oplachnut a z sutaze odstupit.Potom bol dalsi maraton-za chlapikom,co narobil tu vodu... :lol:
02.09.2006 - 23:35:30
00
hladal som temu kde by som tuto story dal a nechcel som zakladat novu,tak som to dal tu.Tak teda:
kamos mi rozpraval o nejakom maratone z Ciech,kde dostal chlapik na starost zasobovanie vodou pocas sutaze,klasicke stoly s poharmi a chlapik rozmyslal...co potrebuj cyklisti na takej sutazi najviac?Cukor predsa! :idea: Tak narobil vod zo sirupom pekne sladko a ked cyklisti frcali oklolo co urobili?Kedze bolo riadne horko tak si kazdy hodil jeden pohar na hlavu...taky roj much co sa na nich dalsich par kilometrov nakopilo ste este nevideli :shock: Museli sa ist oplachnut a z sutaze odstupit.Potom bol dalsi maraton-za chlapikom,co narobil tu vodu... :lol:


:shock: :lol: dobra prihoda (ako pre koho).
02.09.2006 - 23:45:18
00
no veru ten roj much(alebo asi len zlomok z neho) som zazil ked som slapal na Martinske Hole,bomba pocit,aspon som mal spolocnost... :roll:
03.09.2006 - 00:33:37
00
keyboard_arrow_up