1. Košický bike maratón

25.06.2011
6. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Jahodná pri Košiciach (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (26)
666bikeralfiretoandrej25dragoon17Hackojasopetokrtko333Lazilubo32ManiacmaparMarki007milsumiropesmisenoMisqa12nomadPajoncekpetrerekibRobert1Robo87Rudy79scr@tchtomddozuz
bola by ta tlacenka vazne az taka dlhodoba?
zjazdovka vedla vleku sa vyslapat da, a potom by bol celkom pekny a technicky singlik aj hore kopcom okolo pamatnika to som este hore kopcom neskusal /mozno prave viac takehoto jafabovi chyba/
potom by bolo pekne dat cervenu smerom na kojsov az po ten rozbity usek, ak chcem jatky tak zaradit aj ten :) .
a dalej sa asi bude piskat lebo fakt neviem ako sa napojit na usek do opatky. bez kopania by to asi neslo.
23.06.2009 - 10:57:49
00
Kralovsky je nazov prilehajuci nadseniu a vysledku. Tento nevynecham.
Vdaka za ponuku, ale na tento termin (27.6.) uz som si nasiel inu zabavku. http://bikepark.jasna.sk/aktuality/sk/leto/
23.06.2009 - 11:02:04
00
.
..bol som si v piatok pozrieť ten pridaný úsek smerom ku Kamennému hrbu, teda takýto sadizmus pred cieľom si mohli organizátori odpustiť... vždy som sa tešil, že dojazd je z kopca a teraz sú to pred cieľom pekne výživné výšľapy... :roll:


ale ved ten mini okruh pod jahodnou sa nejde tesne pred cielom nie? z neho sa este ide nad belu a potom na lajosku a dole na hylov a odtial na jahodnu v protismere startu. ci som mimo?
23.06.2009 - 16:57:28
00
Caute Kosicania popripade znalci trate z minulych rokov :shock:
Som z tej mapky 90-kovej trate dost jelen, je tam sipok akoby sa tam cinanovi rozsypali palicky, plus same krizovatky atd :roll: :roll: :roll:
Nenachadza sa niekde na internete opis trate, ako to mali napriklad na Fatranskom maratone? popripade tie smerove sipky ocislovat ako idu chronologicky, lebo je to dost blbe, ked nemam ani sajnu kam odbocit :D ako napriklad teraz na Sulove, kde som si zapamatal prve dve tretiny trate, a zvysok som netusil ako to vyzera (je dobre, ked mam trasu pred ocami), nemam totiz GPS :mrgreen: .
Dakujem, viem ze ste tu mnohi "od fachu" poprosil by som nejaku pomoc :oops:
stevo
23.06.2009 - 18:04:31
00
Pozri tu: viewtopic.php?f=6&t=17428&p=285480#p285480
23.06.2009 - 18:12:09
00

Parada, dikes, sa mi nechcelo listovat cele forum som pozeral len posledne dve strany...
Tak sa tesim uz, dufam, ze nam vyjde celkom pekne pocasie 8)
23.06.2009 - 18:27:59
00
ale ved ten mini okruh pod jahodnou sa nejde tesne pred cielom nie? z neho sa este ide nad belu a potom na lajosku a dole na hylov a odtial na jahodnu v protismere startu. ci som mimo?

..to, čo vravíš, platí pre 90-ku... pre ostatné trasy je to záver maratónu...
23.06.2009 - 18:54:51
00
..ozaj, kto je tu odborník na windguru? (pokiaľ viem, pista tu casto dáva predpovede)..

..chcel som zistit ako bude vo stvrtok na Kojsovke a windguru vyhodil dve predpovede, na jednej prší a na druhej nie, viete o čo tu ide...?

Prílohy:

Kojsovka predpoved.jpg
Kojsovka predpoved.jpg 199.96 KiB thumb_up0thumb_down

23.06.2009 - 19:17:30
00
ja som to pochopil tak, ze vlavo su udaje vyhodnotene podla modelu WRF27 a vpravo WRF9

zusky ktoru trat ides?
23.06.2009 - 19:30:54
00
..to som pochopil aj ja :shock: ale, ktorá predpoveď je tá správna...? ..rozdiel v zrážkach je dosť podstatný...

..idem na 50-ku... chcel som si to vo štvrtok prejsť, preto to skúmanie počasia... aj keď po týchto dažďoch to tam bude dobre rozmočené a nechce sa mi znova umývať bike pred maratónom...
23.06.2009 - 20:15:32
00
podla nasho windguru ma zacat prsat o 11, ale nie nejak brutalne. Ved bike si v sobotu aj tak zablatis :)
23.06.2009 - 20:23:27
00
To je dost zaujimave ta dualna predpoved... Ale co som ja kukal, tak uz by sa malo vyjasnovat a od stredy by uz mala byt pohoda, v lete sa da orientovat vcelku dobre podla predpovedanej teploty, ta zvykne meteorologom najlepsie vychadzat, a stredu-stvrtok uz hlasia vyrazne oteplenie, cize max tak burky...
23.06.2009 - 20:25:31
00
podla nasho windguru ma zacat prsat o 11, ale nie nejak brutalne. Ved bike si v sobotu aj tak zablatis :)

...to si ma ukľudnila, keď to nebude brutálne... :wink: ...teda ak brutálne u Teba neznamená, že mi pomôže len záchranný čln... :lol:
23.06.2009 - 21:44:01
00
ked bude burka, mna na kojsovku nikto nedostane :mrgreen:
sme raz z Di2f4y zazili riadny elekticky vyboj na vrchole a po lajosku sme totalne premokli.
pricom sa z horske bicyklovania postupne stavalo kajakovanie.
aj som pisal na forum, ci pustia pretekarov v burke na holu, ale odpoved nebola normalna ziadna.
tak ci tak, sa na 50-tku tesim, dufam uvidim zname tvare po case.
a spoznam ich aj v cieli a nebudu vsetci jednotni hnedi cyklisti. kazeta mi uz striela, po 9 rokoch sa jej ani necudujem, tak mozno po maratone bude dovod na vymenu uz nezvratny. este mozem dokoncit prebrzdovanie zadneho rafu. no, pestry program.
na "vysliapni si jahodnu" ste sa temer vsetci vy.....i. a to neprsalo :evil:
23.06.2009 - 22:20:27
00
Ja uz zvazujem svoju ucast na maratone. Po tychto burkach co sa prehnali okolim Kosic, bude blata az-az a ja ho tak nemam rad. Silno pochybujem, ze to za dva dni vyschne. Prve kriticke miesto vidim nad Idcianskym sedlom, kde minuly tyzden tazili a chodnik totalne rozryli LKT, prudky zjazd z Kojsovky bude tiez stat za to, a asi 5 km pred vjazdom na Jahodnu, kde je mokro aj ked tyzden neprsi. Trat z Jahodnej smerom na Kamenny hrb okolo "zltej" bude tiez same blato, lebo je to na lukach. Startovne mam zaplatene, ale 10€ mi nestoji za to, aby som "zlikvidoval" na biku suciastky za podstatne vyssie sumy. Nikoho vsak nechcem odradzat od ucasti na maratone. Ak nebudem startovat urcite vas pridem pozbudit a co-to pofotit.
24.06.2009 - 06:24:37
00
keyboard_arrow_up