(tie schody k potoku sme ale niesli...) Ehm.

Myslel jsem, že jsi lepší, betmene. :P
29.06.2009 - 12:24:02
00
Som nemal fotak, ale snad nejake budu od kamarata tak ich tu hodim pak... vyborne som si to uzil. Parada. Btw jedna slecna to na HT tiez dala cele bez prenasania;) (tie schody k potoku sme ale niesli - nejako nie su dimenzovane na bicykle ked je mokro, ale take artificial prekazky nepocitam:DD) Ehm.

no co jako bolo?v pohode?neprsalo?inac ako dlho ste isli na zelene pleso?sme Vam ticho zavideli sme dali dole kavu a sme odychovali...inac bycikel som dala dnes Petovi do opravy a ram sa nejak v spodnej casti pri klukach cely hejga ako keby bolo zle nieco na rame..tak som zvedava co to bude....pozdrav babu na HT? :D :D :D
29.06.2009 - 13:05:29
00
Specka: tuším sme sa dnes videli, na cyklistickom, teda na jeho začiatku na novom juhu :wink:
29.06.2009 - 19:50:20
00
Specka: tuším sme sa dnes videli, na cyklistickom, teda na jeho začiatku na novom juhu :wink:

..ahoj ..ako dnes?na Lapierovi si ma videl?asi si spominam... :wink:
29.06.2009 - 21:34:16
00
ano na Lapierovi, taky bajk je tuším v pp iba jeden :wink:
29.06.2009 - 21:39:01
00
ano na Lapierovi, taky bajk je tuším v pp iba jeden :wink:

no ano iba jeden isla som ho odniest chalanom do Unitreku...
29.06.2009 - 21:45:58
00
Tak som si dal včera tatransko-liptovský výjazd popod Tatry. Posledne som to absolvoval ešte pred polomom, takže aktuality z trate: Veľmi pekné, krásne výhľady, celé prejazdné (semtam treba pár metrov potlačiť) Odporúčam aj ameňakom úsek od Štrbského plesa aspoň po Podbanské. Ale aj ten zvyšok popod Západné Tatry trošku človeka potrasie. Trasa sa dá natiahnuť až do ústia Jaloveckej doliny. Ale už som toho mal dosť a v Lipt.Hrádku som šiel na návštevu. Tak som to pri hotely Baranec otočil.
http://www.bikemap.net/route/239284
12.07.2009 - 08:54:42
00
Nazdar Piso. Ja som v nedelu medzi 15:00 a 17:00 isiel cast tvoje opisovanej trate ale opacne. Vyrazal som z LH a isiel som do L.Kokavu. Z Kokavy smerom na Podbanske popri Rezervacii Machy. Na Podbanskom som sa napojil na cervenu tatransku magistralu. Odhodlanie bolo dojst az na Strbske. Po razcestie cervenj s modrou (smer Koprovska dolina) nad Troma studnickami to bolo super. Ale potom som ostal trochu zhrozeny. Zjazd k Trom studnickam rozbity od LKT-ciek. A od Troch studniciek smerom na Jamske pleso to bolo este horsie, co sa tyka slapania. Kolaje po kolena plne vody stredom uzky chodnik plny konarov. Po ca 1km od troch studniciek som chytil taky krc do oboch stehien, ze som nebol schopny pohybu. Tak som to horko tazko rozchodil a vzdal. Siel som spat zase po cervenej. Jazda dole z Troch studniciek do Podbanskeho cez ten lesny single treck bola super.
Piso isiel si od Strpskeho po Podbanske stale po cervenej? Po kadial je ten chodnik taky rozbity medzi Troma studickami a Jamskym plesom?
13.07.2009 - 17:47:47
00
No keď si pozrieš mapu, tak celý "rovinatý" úsek štrbské pleso - jamské pleso je vcelku v pohode. Sem-tam trochu rozryté. Za jamským to ešte stále ide singlom po vrstevnici v pohode. A potom na mape vidíš, že sa ten chodník láme prudko dole. Tak odtiaľ viac-menej ideš v stopách lktčiek, ale v pohode po "stredovom ostrovčeku" A ten bordel s mlákami je až tesne nad Tromi studničkami. Tzn. ty si chytil kŕče niekde na konci toho blbého mokrého úseku. V každom prípade to treba ísť opačne. Lebo hore ten kopec sa vyšlapať nedá.
13.07.2009 - 19:05:57
00
Zajtra sa chystame do Tatier-Zelene?Len ak by sa niekto chcel pridat...
20.07.2009 - 21:00:52
00
Daj harmonogram, casy atd snad by sme aj dosli.
20.07.2009 - 21:02:13
00
Zajtra sa chystame do Tatier-Zelene?Len ak by sa niekto chcel pridat...

a my v utorok , ale este nepoznam trasu -kde by sme mali odstavit auto ? porad,pls
22.07.2009 - 19:18:31
00
1) da sa Zelene pleso na HT ?
2) potvrdte mi - je Kralova hola najvyssi dosiahnutelny bod u nas na MTB ?
22.07.2009 - 19:33:25
00
2rekib:
1. dá
2. bez nosenia a tlačenia s najvačšou pravdepodobnosťou áno.
22.07.2009 - 20:58:10
00
rekib bezne sa chodi zo zastavky Biela Voda,ale pekne je to aj od tzv.Metalurg(pozri na www.turistickamapa.sk ).Co sa tyka HT,bezne chodia XC chalani ci na HT alebo XC fulloch,takze no problem.Ocakavaj velmi technicky teren,miestami budes mozno aj tlacit (stredna cast je plna sutrov roznych velkosti a tvarov,miestami najst stopu je otazkou stastia).Ale lutovat urcite nebudete 8)
22.07.2009 - 21:52:21
00
keyboard_arrow_up