ale, ale klid ano! lebo to locknem, ved to je robov názor, tak o čo ide? 8) :D


:lol:


k teme: podla toho co som pocul,cital (cize jedna babka povedala) je vyhoda priemyslakov hlavne v bezudrzbovosti...tak ak sa ti nechce o naboje starat a rozoberat, cistit tak si radsej kup nieco na priemysloch.
27.07.2006 - 15:38:53
00
Ja sa sice velmi do bikerskych technickych reci miesat nemozem, ale na ziletke som uz vyskusal konusy (ultegra, cize nieco ako XT) aj priemyselne loziska (centaur, =LX) a jednoznacne vyhravaju priemyselne. Raz sa zosteluju a potom ich uz straasne dlho netreba rozoberat, cistit, mazat a zase nastavovat. Rovnako kladu velmi nizky klzny odpor a pri zaspineni v nich nic nepuka. Na mtbcku vsak mate mozno ine skusenosti.
28.07.2006 - 10:25:34
00
To je panika kvoli jednemu naboju, aj tak ked pride do obchodu si kupi uplne iny, ale ja by som dal prednost tomu xt, ale zalezi to aj na tom ako jazdis tvrdo alebo len tak relaxacne, tam by som hladal odpoved.
Ja mam prave teraz problem s prednym nabojom s tym konusom ale na tu moju jazdu mi urcite bude stacit xt naboj, keby som ale jazdil nejak tvrdo radsej by som bral ten priemysel
09.08.2006 - 14:20:21
00
Osobne som jazdil 2 roky bez problémov LX naboje akamarat ma AUTHORACKE naboje na priemysel.ložiskach a kotuče a tiež nema problem, je to individualne o naboje sa treba aj občas postarať, potom vydržia koľko potrebuješ. Ono je to tak aj ked kupuješ nový bike vždy je tam nejake slabé miesto dajme tomu v kategorii do 30 000sk, bud je to vidla, brzdy a naboje. Ja väčšinou pozeram na to aby bike mal kvalitný ram a vidlu a väčšinou si dam zapliesť nove koesa a povodne mam na zimu.
09.08.2006 - 15:58:21
00
keyboard_arrow_up