Mne jedna končatina sem-tam narastie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
13.05.2009 - 19:04:07
00
Je to všetko o jednaní a o ľuďoch samotných. Mám už štyri roky doma výsledok "tiežčloveka" - bola to iste duša dobrodružná - ktorý si cvičil svoju mušku na mačke s mačiatkom. Mačka postrelená dva razy a pokiaľ si dobre pamätám, ešte ju niekto dobrosrdečne trochu drcol autom...Mačku našla jedna pani, ktorá ju na vlastné náklady dala ošetriť veterinárovi, mačiatko (už odrastenejšie) vychovala sama a mama sa dostala na adoptovanie k nám. Stresované úbohé plačúce stvorenie, okrem šoku ťažký svrab a škrkavky+ako bonus dve diabolky (tie jej zostali, sú síce na hlave, ale podkožné, takže podľa veterinára by bol pre mačku väčší šok operácia, ako že ich bude mať). Mačka (asi trojročná) sa z toho celého svinstva dostávala 10 mesiacov, máme ju už spomínané 4 roky, je to slniečko, zdravá, krásna a miláčik rodiny.A najvďačnejšie stvorenie na svete.
15.05.2009 - 12:25:42
00
Je to všetko o jednaní a o ľuďoch samotných. Mám už štyri roky doma výsledok "tiežčloveka" - bola to iste duša dobrodružná - ktorý si cvičil svoju mušku na mačke s mačiatkom. Mačka postrelená dva razy a pokiaľ si dobre pamätám, ešte ju niekto dobrosrdečne trochu drcol autom...Mačku našla jedna pani, ktorá ju na vlastné náklady dala ošetriť veterinárovi, mačiatko (už odrastenejšie) vychovala sama a mama sa dostala na adoptovanie k nám. Stresované úbohé plačúce stvorenie, okrem šoku ťažký svrab a škrkavky+ako bonus dve diabolky (tie jej zostali, sú síce na hlave, ale podkožné, takže podľa veterinára by bol pre mačku väčší šok operácia, ako že ich bude mať). Mačka (asi trojročná) sa z toho celého svinstva dostávala 10 mesiacov, máme ju už spomínané 4 roky, je to slniečko, zdravá, krásna a miláčik rodiny.A najvďačnejšie stvorenie na svete.
Prajem jej pevné zdravie a trošku viacej šťastia do ostatných šiestich životov. Bez srandy - vážne :wink:
15.05.2009 - 17:48:41
00
niektori ludia jednaju so zvieratami ako s ludmi a s niektorymi ludmi ako zvieratami. Tiez do nich strielaju zrazaju atd ....
15.05.2009 - 20:25:38
00
hm tak som sa dnes bavil s borcom co chova pavuky.Vraj mu tie amputovane nohy dorastu po zvleceni nove. sila no nie? my ludia sme dobre pozadu ked nam uz po amputacii nedorastaju nove koncatiny... :roll:

2-3 zvleky a noha bude ako nova :wink:
15.05.2009 - 21:47:23
00
Hádajte, čo je na obrázku?...Je to suvenír po včerajšej operácii mojej cicuchy. Mala problém, musel sa riešiť v narkóze a doktor jej "vyčistil" aj postrelenú hlavičku. Správne, to vo vrecúšku sú vybraté strely. Ľudská "dobrota" má aj takúto podobu...
Príloha:
DSC03273.JPG
DSC03273.JPG 524.02 KiB thumb_up0thumb_down

Prílohy:

DSC03272.JPG
DSC03272.JPG 462.26 KiB thumb_up0thumb_down

08.07.2009 - 09:02:49
00
chúďatká zvieratká, ale som názoru "nech každý sere doma". Nieje nič potešujúce keď medzi zeleninku a jahody v záhrade chodia serkať cudzie mačky. Hovorí vám niečo toxoplazmóza http://sk.wikipedia.org/wiki/Toxoplazm%C3%B3za a problémy s tým spojené? Mám rád zvieratká, ale nech mi cudzie mačky nechodia srať do ostredka.
Nikomu neprajem behanie po doktoroch s dieťaťom a podozrením na toxoplazmózu.

v prípade že niekto striela na mačky na vašom pozemku alebo na ulici, tak to je fakt choré, ale ak je to na mojom oplotenom pozemku, tak si ohrozovať zdravie svojej rodiny a malých detí nenechám a na svojom pozemku si budem robiť čo chcem a nech si držia svoje zvery doma. Ja tiež nepúšťam psa na výbeh na ulicu.

Ale je jasné že ak je to susedova mačka tak viem s kým to mám riešiť. Ale čo robiť s neznámymi mačkami, kde nemôžeš majiteľovi "dohovoriť"?
08.07.2009 - 11:03:05
00
Tiež si strelec :?: Ja by som po nej nestrieľal - dá sa to riešiť aj normálnejším spôsobom :idea:
08.07.2009 - 20:51:49
00
nie, namiesto toho behá po dvore zubatý vlčiačik a tak náš pozemok už mačky zďaleka obchádzajú :mrgreen:
08.07.2009 - 20:59:13
00
To je riešenie :idea: :wink: Takto to mám aj ja riešené akurát to nieje vlčiak ale Labrador :arrow:

Prílohy:

Bady.jpg
Bady.jpg 110.64 KiB thumb_up0thumb_down

08.07.2009 - 21:29:42
00
Jakyyy zlatyy :lol:
09.07.2009 - 22:22:20
00
boozinku jaky maly havo ja milujem labradorov moji najoblubenejsi psy :inlove:
14.09.2009 - 21:34:14
00
čaute pridám aj ja jeden názor. Nemám absolútne nič proti zvieratám, ale najmä ľudia by si mali vstúpiť do svedomia a o svoje zvieratá sa aj starať a uvedomovať si že za ne aj majú zodpovednosť a nepovyšovať ich nad ostatných okolo.Bývam na dosť veľkom sídlisku Sásová a mám problém, keď idem chodníkom a nedajbože vstúpiť na trávu -všade samé lajná, od rána do večera štekot psov,a keď idem chodníkom prekračujem vodítka pretože majiteľ je na jednej strane a psík na druhej.Keď si idem po jazde sadnúť na jedno dve pivká pri poslednom voľnom stole kde sú 2 stoličky leží psík pri opatrnom odsúvaní stoličky aby som mu neublížil ma panička upozorní",, veď tam je psík'' podľa nej som ja asi mal ostať stáť Ona pekne rozvalená a pes tiež.Opakujem nemám nič proti zvieratám sám by som mal psa, ale v prípade, že mám dvor a nie držať ho celý deň v byte a venovať sa mu len ráno a večer - preto mám rybičky. Takú averziu vytvárajú sami ľudia.Koľko rázy sa vám stalo, že pri výjazde na voľnom priestranstve statné psisko a majiteľ nikde? Mám dosť takých zážitkov.Týmto nechcem ospravedlniť vyššie spomínané strieľanie a ubližovanie !!!!!!!


Naposledy upravil Scorpi dňa 23.10.2009 - 21:27:38, celkovo upravené 1 krát.

14.09.2009 - 22:41:55
00
boozinku jaky maly havo ja milujem labradorov moji najoblubenejsi psy :inlove:

Teraz vypadá takto: :D

Prílohy:

Bady 20..jpg
Bady 20..jpg 244.04 KiB thumb_up0thumb_down

24.09.2009 - 20:30:27
00
To je riešenie :idea: :wink: Takto to mám aj ja riešené akurát to nieje vlčiak ale Labrador :arrow:

:l: :l: :l: ten je peknýýýýý 8) :emo:
25.09.2009 - 12:25:56
00
keyboard_arrow_up