Zdravím.Doteraz som forum len čítal,ale obhajovacia reč profika ZZ ma donutila sa prihlásiť a niečo napísať.Predbiehal ma víťaz krákej,bolo to vlese do kopca a moc miesta tam nebolo.Akotak sa motám zrazu počujem MOŽEM POPROSIŤ?a ja na to len z ktorej,on z ľava ĎAKUJEM a videl som ho až vcieli na bedni.Pre pána ZZ asi neznáme slová.A pritom nemusí ani prosiť stačí povedať a večšina turistov vie čo ma urobiť.Najlepšie bude neprihlasiť sa na pretek kde bude ZZ nech má voľnú cestu za víťazstvom,len čo na to organizátor keď bude mať 1štartovné a 1účastníka.V strese človek robí a povie všeličo ale keď sa preberie mal by si to uvedomiť.To ZZ nedokázal ani 4dni potom čo je smutné.
Terry si možno spomenie na minuloročné stráňavy ako tam jeden nadával na štarte a potom prišiel za ním nech mu požičia mikrofon že sa chce všetkým ospravedlniť.A odvtedy to nikto neriešil.A nakoniec sa priznám-bol som to ja a doteraz ma to mrzí ale čo už...
Záverom:žiadny profiZZ nám nemože pokaziť super akciu aká bola v sobotu v Udiči.
Ahoj nabudúce.
08.07.2009 - 10:46:44
00
To čo ste napísal je pravda akurát si skúste spomenúť aké výrazi ste pri tom používali. Bohužiaľ pre Vás sme to počuli Tí dvaja "prekážajúci" a aj fotograf ktorý to odfotil. Len škoda Vašej krátkodobej pamäti.
Ako som už napísal škoda to ďalej rozvádzať. Úsudok o Vás už mám spravený 8) 8) 8)
S pozdravom
Cyklista Batôžkar[/quote]



Jediné za čo sa Vám ospravedlňujem je môj výraz, ktorý som použil pri tom, keď ste sa mi neuhýbali. Nevedel som či sa tam rozprávate alebo čo, na tej trati, pretože ste obaja už stáli na nohách....ale to čo si ja pamätám, tak neboli nadávky ale veta: "tak tam stojte ďalej ako čurá.." A to, že ste ma nazval arogantným hrubého zrna...si pozrite v slovníku, čo znamená arogantný....Keby sa tam stal nejaký vážny úraz a ja preletím a ešte Vám aj nadám, je naozaj arogantné....ale v tomto prípade som nič také nevidel, iba stáť dvoch ľudí tam, kde nemali.
08.07.2009 - 13:00:58
00
takto prezentovane sa to da ako tak pochopit, to beriem...ficim a na ceste vidim dvoch zavadzajucich, tak v zapale vykriknem hocico, kedze netusim co tam robia.....to, co vykriknem uz zalezi na konkretnom cloveku :) je to len o uhle pohladu, ktory tu doteraz nebol :) maly bodik pre ZZ :mrgreen:
08.07.2009 - 13:13:41
00
Možno teraz napíšem blbosť, je to len môj názor, ale agresívne nadávanie si je u ľudí bežná vec. Nechcem to zľahčovať, odsudzujem to, ale vidím to denno-denne na cestách ako sú ľudia agresívny a netolerantný voči ostatným, najmä keď som pracoval v Blave. Je to sprostosť takýchto ľudí. Niekto po čase možno ľutuje čo povedal v "zápale súťaženia", iný sa takto správa bežne.

Čo ma ale naozaj zarazilo, tak to že niekto zhodil úmyselne chalana z biku. Toto je už podľa mňa problém, niekto taký nemá na takýchto akciách čo robiť.
08.07.2009 - 14:05:19
00
k tomu sa uz vyjadril a poprel to, tak ja neviem, ci ho tu idete usvedcovat alebo co :mrgreen: budte trochu objektivni :D ....inak je jasne, ze mohol zakricat nieco ako "s dovoleniiim!!" alebo tak :mrgreen: ale doba je zla, co narobime...
08.07.2009 - 14:15:22
00
..no kazdy si vystavujeme vysvedcenie sam. takze pani kto sa opovazi spadnut zastat alebo zavadzat okamzite mimo trat a vobec ako si dovolujete ohrozit takto nezodpovedne vysledky!!! :D a vobec uz niky nikam nechodte!!!! :shock: nakolko 2 m sirky pre elitneho jazdca nestacia a v mieste padu boli zial len dva metre sirky a to nemoze postacovat! a chudaci "batozkari" by mali vediet a uskocit do krikov ze sa ruti Julien Absalon alebo Jose Hermida..

no comment ! ide o vela !!! neviete ze to bola kvalifikacia na OH Londyn?:-) :mrgreen: :idea:
08.07.2009 - 19:04:28
00
neviete ze to bola kvalifikacia na OH Londyn?:-) :mrgreen: :idea:



FA K T ??? :shock:


btw. nekecali sme nahodou spolu pri Adriane ? :)
08.07.2009 - 21:16:34
00
ten musel mať dobré zatmenie keď si myslel že tam kecajú alebo čo :lol:.to asi tá vidina Londýna zdarma,teraz si musí kúpit lístok na autobus sám :mrgreen:
08.07.2009 - 22:24:00
00
Pls. kde zozeniem na nete vysledky z toho maratonu ???
08.07.2009 - 22:40:41
00
viewtopic.php?p=298060#p298060
08.07.2009 - 22:43:19
00
ZZ ma v niečom pravdu,vy čo to rozoberate ste mali teda sedieť doma,ked ste nespokojný že ste zam zavadzali. Ved ak niekto ide za mnou tak sa mu uhnem. a ak je taký ako je, je predsa jeho vec !!a ty s tym nič nespravíš. Ak chceš niekoho zmeniť ,začnime od seba!! možno vám osud postavil do cesty ZZ ,aby ste trochu popremýšlali aj nad sebou? a tato situacia vam zapasovala aby ste mali očom písať. ale o čo vlastne ide,? každý kto ku nám príde,osloví nás je vlastne trochu náš obraz v zrkadle... je to na dlho...mna nedokáže nič rozhádzat,.
08.07.2009 - 23:14:44
00
zaregistroval si sa, aby si tu citoval bibliu ?


ked uz je rec o zamyslani, tak pouvazuj, keby sa nieco z toho stalo Tebe, ako by si reagoval ?


Zhodi Ta niekto z biku ... aaa parada ! to bolo super, mozem poprosit este raz ?



vynada Ti niekto do zenskych aj muzskych organov .... neni zac rado sa stalo aj nabuduce sa uhnem ?


:?: :idea:
08.07.2009 - 23:17:30
00
pocuj nobody 8)
a coze predavas ZZ bike :?: :!:
08.07.2009 - 23:19:06
00
:-D


este zistime, ze je nobody je ZZ, mozno rozdvojena osobnost :)
08.07.2009 - 23:25:31
00
a mozno to na pretekoch nebol ani ZZ, ale schiza nobody :mrgreen:
08.07.2009 - 23:28:23
00
keyboard_arrow_up