to by som rád vedel čo si tým myslel, že ako na tom sú :shock:
14.07.2009 - 21:33:07
00
http://www.merida.sk/prodej/road-race-905-com-09

no ta merida vyzera naozaj velmi dobre, ale aj tak by som nemenil... :P Ale ako tip na dobru kupu to urcite je dobre...

Prečo ti Tóno nedal Lampre-Tackx bidony? Mne ich natlačil, hoci som chcel nejaké neutrálne alebo čisto od Wiliera, nie tímové

Len tak medzi rečou, aktuálny majster sveta je z tímu Lampre a jazdí na Wilierovi...

Heh no to naozaj neviem a bol som vobec prekvapeny, ze to tak pekne nachystal, takze som uplne spokojny s tymi co tam teraz su... :)

Ano Ballan aktualne krasne 81. miesto, za zmienku urcite stoji aj Bruseghin a nezabudajme na predposledneho muza Furlana. Este, ze nestartuje Cungego :lol: Myslim, ze sa zhodneme na tom, ze su naozaj aj kvalitnejsie tymy ako lampre.
14.07.2009 - 22:48:28
00
no tak to sú iné kritériá...hodné znalca :roll:
15.07.2009 - 14:04:08
00
:lol: :lol: A ake su vase kriteria? :P Ak sa dobre pamatam tak ani na giro to slava moc nebola...
Koniec vysledkovej listiny na tdf je prehliadka jazcov lampre. Aktualne predposledny tym je...Lampre (a to ratame posledne skil-shimano ako tym :mrgreen: ). Ja proti lampre naozaj nic nemam, ale toto su fakty pani... :wink:
15.07.2009 - 15:07:33
00
:mrgreen: no ak posudzuješ kvalitu tímu podľa jedných/dvoch pretekov tak potom ... ale nechajme to tak :wink:
15.07.2009 - 15:11:02
00
Katko, ešte ja a potom dosť...
big.georgo - v cyklistike je to rovnako ako v živote, v prvom rade je to o peniazoch. Alebo ako vo futbale. Ak sa v tom trochu vyznáš, tak neporovnávaš výsledky napr. Slovana alebo Žiliny s Realom Madrid. Myslíš si, že je to v niečom inom ako v peniazoch? Teda, ich množstve (rozpočte)?
Aj v cyklistike sú tímy, ktoré majú bohatších sponzorov a tí ponúknu lepší plat tým najlepším jazdcom a zabezpečia im aj dostatok schopných domestikov. A sú aj tímy, ktoré majú menší rozpočet, môžu ponúknuť menší plat a tým sa k ním dostanú menej výkonní jazdci, ktorí síce tiež dokážu vyhrať, ale nie tak často. Alebo majú len jedného-dvoch špičkových, ale bez patričnej podpory.
Inak, Sapa sa dnes ukázal sponzorom...
15.07.2009 - 21:36:46
00
cron
keyboard_arrow_up