takže stromčok nám už zvadzať vraj nebude :)
Kód:
motylkár
20.7.2009 - 20:47
už nie je čo riešiť. Strom tam už nieje osobne son ho odstránil
stupavskymaraton.sk - fórum
20.07.2009 - 22:42:49
00
zajtra rano idem prebehnut trasu :)
takze okolo 11,00 uz budem referovat v akom je stave, ak sa nestratim :D
20.07.2009 - 22:48:39
00
takže stromčok nám už zvadzať vraj nebude :)
Kód:
motylkár
20.7.2009 - 20:47
už nie je čo riešiť. Strom tam už nieje osobne son ho odstránil
stupavskymaraton.sk - fórum

to bolo o strome pod kolibou
20.07.2009 - 23:11:16
00
a potom to bude Svit - na Horalovi pekne nemoze byt :)


Jasne. Len nech prsi, aspon sa dobre pripravime na Krejzi. Tu bude pri tom dazdi aspon teplo.
:lol:
20.07.2009 - 23:46:23
00
to bolo o strome pod kolibou

aha tak sa potom ospravedlnujem :oops:

hlásia nám voláko škaredo kua, uvidime ako sa to vivinie do štvrtku/piatku
21.07.2009 - 09:04:16
00
Správne som pochopila, ze sa mozem prihlasit aj v sobotu na mieste?

Alebo posledny mozny termin je v piatok?
21.07.2009 - 10:43:08
00
Prihlasit sa mozes urcite aj priamo na namesti v Stupave tesne pred maratonom. Prezentacia na kratku trat konci 10.30.

Viac info na :arrow: www.stupavskymaraton.sk
21.07.2009 - 10:51:03
00
Palino tak Vam drzim palce - na co najviac prihlasenych ludi a dojdenych do ciela.... :lol: a co najmenej problemikov... :cry: a ja v zom case mam uz vyslapy na Dolomitoch.... :D . Potom ukazem fotecky a porozpravam, drzte sa.... :)
21.07.2009 - 11:15:39
00
Ahojte,
dnes som bol preletiet trasu maratonu. Je zjazdna sice je tam par obmedzeni ale snad sa to da do poriadku. Hlavny problem je blato ktore dost brzdi :roll:

Useky kde su popadane stromy:
- ked sa ide z udolia Vydrice smerom na Biely k. tak na vyjazde na zltu TZT je asi 6-7 stromov poukladanych co tam nechali lesaci, je to pomerne nebezpecne lebo v tom to useku sa ide uz z kopca...

http://www.turistickamapa.sk/?x=17.117514602229&y=48.244539311201

- dalej je padnuty strom na cervenej TZT z Kosariska smerom na Pajstun da sa to aj obist ale obchadzka ide cez strasne bahno co urobili lesaci...

http://www.turistickamapa.sk/?x=17.106614107155&y=48.274824701344

- co sa tyka dreva za Bielym krizom je trochu posunute takze sa da obist z lavej strany ale nie je to ziadna vyhra ale stale lepsie ako nic

http://www.turistickamapa.sk/?x=17.14901445808&y=48.257969952896

Nebezpecne useky:
- pri zjazde k druhej lavke za Bielym k. je velka kopa uvolneneho kamenia po burke bude to mozno treba trochu upratat lebo pri silnom brzdeni je to dost odrzku
- na zaciatku sigla ponad Vydricu je taka mini stojka, sipa hore do kopca a hned asi o 5m dolu, je to zarastene a nie je dobre vidiet chodnik (pri zjazde dolu)
- Kozi ch. - Kosarisko je to dost zarastene nejak ta burina pada dolu a reze strasne ruky
- skoro vsade na trase su popadane konare ci vacsie alebo mensie ale nie je to moc nebezpecne

Problematicke blato:
asi 50% vacsich mlak sa da obist ale je to o postrehu a o stasti ktoru stranu si vyberies, najhorsie je to na usekoch:
- Kacin - Hotel Eva
- udolie Vydrice
- Kozi chrbat
- cervena za Kosariskom smer Borinka
- cesta zo a do Stupavy
- na Malom Slavine pri 1. obcerstvovacke co bola min. rok je strasna kopa piesku co naplavila voda je to riadna morda cez to prejst na tazsom prevode (ale s tym sa nic robit neda)

To by bolo asi vsetko, mam pocit, ze od startu asi po Maly Slavin je trasa oznacena, dalej su na stromoch aj cisla s KM. Trasu som isiel podla GPS tracku ktory bol na stranke pre Garmin zariadenia, vodilo ma to kade-tade nepodarilo sa mi ist useky alebo som ich domotal od Kacina k Horskemu hotelu Eva, zjazd do Borinky isel som zlabom co bol min. rok a to bolo riadne hard core, trasa zo/do Stupavy na okruh (na tu som uz nemal cas ju ist ae vyzera byt OK)

Trasa super, uz len aby vyschlo blato a zaplatit startovne a ide sa :mrgreen:
21.07.2009 - 11:16:53
00
a kua, weather.com uz nie je optimisticky
21.07.2009 - 17:00:31
00
Podarilo sa mi zohnat mapku rychlostnej skusky IMPA Rally Bratislava, ktory sa ma konat tiez v sobotu 25.7.2009.
Podla tejto mapky bude trasa IMPA Rally Bratislava dva razy krizovat trasu Stupavskeho maratonu... :(
Tuto trasu pojdu tri razy za den, takze hrozi kolizia s autami po cely den... :!: :!: :!:
Pre neznalych, IMPA Rally Bratislava krizuje trasu Stupavskeho cyklomaratonu na Salasi ( cervena turisticka znacka a cesta Biely kriz - Kosarisko ) a v samotnej Borinke, kde uz nie je rychlostna skuska, ale bude tam prebiehat jazda autami a to este i doprovodnymi, organizacnymi, divackymi... takze to bude dost husta premavka... Ako som sa dalej dozvedel, maju vybavenu absolutnu uzaveru vsetkych ciest, to znamena, ze nebude sa dat prejst krizom cez cestu, vsade budu policajti a regulovcici...
Vie nam podat blizsie vysvetlenie organizator maratonu, ako to maju osetrene ?
21.07.2009 - 17:42:46
00
a kua, weather.com uz nie je optimisticky


:mrgreen:
21.07.2009 - 17:46:34
00
Podarilo sa mi zohnat mapku rychlostnej skusky IMPA Rally Bratislava, ktory sa ma konat tiez v sobotu 25.7.2009.
Podla tejto mapky bude trasa IMPA Rally Bratislava dva razy krizovat trasu Stupavskeho maratonu... :(
Tuto trasu pojdu tri razy za den, takze hrozi kolizia s autami po cely den... :!: :!: :!:
Pre neznalych, IMPA Rally Bratislava krizuje trasu Stupavskeho cyklomaratonu na Salasi ( cervena turisticka znacka a cesta Biely kriz - Kosarisko ) a v samotnej Borinke, kde uz nie je rychlostna skuska, ale bude tam prebiehat jazda autami a to este i doprovodnymi, organizacnymi, divackymi... takze to bude dost husta premavka... Ako som sa dalej dozvedel, maju vybavenu absolutnu uzaveru vsetkych ciest, to znamena, ze nebude sa dat prejst krizom cez cestu, vsade budu policajti a regulovcici...
Vie nam podat blizsie vysvetlenie organizator maratonu, ako to maju osetrene ?



inak je to parada rally a maraton v jeden den na rovnakom mieste :idea: :!:
21.07.2009 - 17:47:12
00
To ma byt rally Hammerov alebo tankov? :D
Lebo podla mapky som straaaasne zvedavy ako tade prejdu, som videl BMW Z3 ako sa otacalo v Medenych Hamroch ked videl chlapik cez aky zhup ma prejst a to este nie je uplne race car... takze bude to zaujimave, kazdopadne teraz zacinam silno uvazovat ci je zdrave ist na preteky ked je tam rally zaroven... a v takych neprehladnych usekoch este k tomu.
21.07.2009 - 17:51:49
00
Myslím si,že by ste mali ten váš maratón o týžden preložiť.Inak nechápem keď ste získavali povolenia od lesov na preteky,že vám nepovedali nič o tej rely.
21.07.2009 - 18:04:53
00
keyboard_arrow_up