to hej, dá sa to v pohode, len sa netreba nechať uniesť v zjazdoch lebo na rovinke potom čakajú prekvapenia :mrgreen:
napr. zjazdík čo je foto v prílohe - v pohode sa prejde, len dole sú ako keby náročky nahádzané konáre, včera som nestihol dobrzdiť... a samozrejme pád :lol: tam som sa rozhodol že pretekať nepôjdem :mrgreen:

Prílohy:

090721_121940-2048.jpg
090721_121940-2048.jpg 426.57 KiB thumb_up0thumb_down

23.07.2009 - 21:58:47
00
Toto nieje fotka z trate! Pochádza z minulirocneho falosneho znacenia!!
Trat je super.Znacena troska inak.
PatrikL to si troska prehnal a je dobre ze nepojdes............
24.07.2009 - 06:47:00
00
Ahojte,
Je ta 22km zjazdné aj pre začiatočníkov a ženu?

tot moj nazor
Ja som trat presiel pred nejakym tyzdnom, po par dnoch s vydatnymi lejakmi, a v ten konkretny den ihned po dost vyzivnom lejaku, cela trat je zjazdna bez tlacenia za akehokolvek pocasia. Akurat ked je premocena, clovek pride do ciela trosku ofrkany (popadane jesenne listie na tvrdej trati sa sprava ako spongia), ale nie ako banik, i ked, ked niekto by velmi chcel, tak moze byt, ked sa mu podari trafit vsetky kaluze sem tam rozmiestnene v plytkych priehlbnach na pieskovo-strkovito-malicko hlinenej trati. Cize nehrozi tuna ziaden Sulov ci ine bike niciace tortury. Trat je zaujimava a rychla, takze je velmi vhodna aj pre zaujemcov so slabsou kondickou. Dlhsia trat sa ide 2x22km, prejst tuto trat je taka pasia, ze odporucam vsetkym ist dlhsiu trasu, aby ste si to poriadne vychutnali. Tych 22km je fakt pre rodinne pobikovanie sa. Ale aj tych 22km da dobre zabrat ked budete slapat s co najvetsim nasadenim. Zaujimave je, ze po cely cas ste v hlbokom lese, podla jednej starsej mapy, s castym vyskytom medveda hnedeho :). Po preteku si to mozte skusit prejst tak po 21:00 hod. potom sa uvidi kto sa v lese neboji :mrgreen: .
24.07.2009 - 09:30:19
00
Posledna spolocna obhliadka trate je dnes 17.00.Zraz na vlakovej zastavke v Pravenci.
Odchadza sa presne............tempo,ako na výlete...
24.07.2009 - 14:08:39
00
Nikde som nenasla prevysenie.
24.07.2009 - 14:11:49
00
kukni na stanu c.1 v tomto fore
24.07.2009 - 14:23:29
00
s tými medvedmi dufam, že to bol iba fór. hádam sa tam zajtra dopravím
24.07.2009 - 18:38:30
00
PatrikL ako by si z toho chcel cez hrebeň spraviť 22 km okruh :shock:
Trať je značená za 1. sprejom a za 2. na stromoch sú malé tabuľky s modrými šípkami, osobne si myslím že zablúdiť sa nedá kde, všetky dôležité odbočky sú vyznačené. Už len aby vám zajtra nepršalo a s teplotami to tiež nevyzerá na umretie.
24.07.2009 - 18:59:22
00
noo však nemusel to byť celý hrebeň :twisted:
24.07.2009 - 19:02:11
00
s tými medvedmi dufam, že to bol iba fór. hádam sa tam zajtra dopravím

Neboj, zatial ziadny accident tuna nebol.
24.07.2009 - 19:04:56
00
Začiatočník áno. ale v zjazdoch zo značkou výstrahy dva úseky sú náročné, to radšej peši. ale je to zjazdné.
24.07.2009 - 22:44:39
00
to hej, dá sa to v pohode, len sa netreba nechať uniesť v zjazdoch lebo na rovinke potom čakajú prekvapenia :mrgreen:
napr. zjazdík čo je foto v prílohe - v pohode sa prejde, len dole sú ako keby náročky nahádzané konáre, včera som nestihol dobrzdiť... a samozrejme pád :lol: tam som sa rozhodol že pretekať nepôjdem :mrgreen:


Týmto miestom sa nejde, je to staršie značenie.
24.07.2009 - 22:48:47
00
to hej, dá sa to v pohode, len sa netreba nechať uniesť v zjazdoch lebo na rovinke potom čakajú prekvapenia :mrgreen:
napr. zjazdík čo je foto v prílohe - v pohode sa prejde, len dole sú ako keby náročky nahádzané konáre, včera som nestihol dobrzdiť... a samozrejme pád :lol: tam som sa rozhodol že pretekať nepôjdem :mrgreen:



Chodíš po inej trati a zbytočne to krútiš . našťie na dvoch križovatkách a zjazdoch mám aj ľudí. Čákám záškodníkov.
24.07.2009 - 23:10:00
00
Takže pár slov a postrehov z môjho pohľadu- účastníka na krátkej 22km trati.
Praveneckej Tour som sa zúčastnila prvý krát, takže porovnávať s minulým ročníkom nemôžem.
Nechcem, aby si niekto myslel, že frflem, prípadne kritizujem, beriem to tak, že pár kritických slov môže vždy organizátora posunúť niekam ďalej.
Prezentácia bez problémov. Štart posunutý o pol hodinu- to by sa asi nemalo stávať ani na regionálnych akciách.
Občerstvovačka jedna na cca.10 km je málo, pretože tí, čo išli 44 potom nemali ďaľších 22 km nič. Stačilo v priestoroch cieľa urobiť ešte jednu- pitnú občerstvovačku.
Trať nie ťažká, až na záver, kde sa organizátor vydovádzal. Podľa mňa to s MTB nemalo nič spoločné. V zmysle " behanie po lese hore dole" si to organizátor mohol odpustiť a nechať to na nedeľný cross.
Značenie myslím si nedostatočné, veľa ľudí blúdilo a hľadalo po lese pásky, do ktorých by sa trafilo.
Sprchy boli, no nič pre hanblivejšie týpky, chlapi aj baby v podstate spolu. Ale boli, to je základ.
Špagety na záver v rámci občersvenia fajn, no podľa mňa pitie je k jedlu základ a keď už aj nie kola, či pivo aspom minerálka by to spravila a dehydratovaným športovcom by dobre padla.
Ale každopádne ďakujem organizátorom za zorganizované podujatie a prajem aby im nedeľa vyšla bez úrazov.
26.07.2009 - 09:53:40
00
Priklanam sa k hodnotenie Aleny Zdravotacky. Posun startu som zazil po prvy krat. Pocasie idealne. Obcerstvovacky nehodnotim, lebo nezastavujem. Organizacne to bolo v norme. Oznacenie bolo dobre, len ten posledny vyjazd z lesa na luku by som osetril nejakou sipkou. Dost ludi nevedelo kam ist, cesta bola aj hore aj dole. Trat v celku zaujimava, ale tiez by som zmenil ten koniec To bolo na hrane a dost bikerov tam popadalo. Spagety v ciely boli celkom chutne, aj ked sme na ne cakali viac ako pol hodku a mohla k nim byt aj nejaka kofola, alebo pivko. Ale co uz - dokupilo sa. Skoda, ze som zase raz chytil defekt, ale uz som si zvykol. Na prveho mi chybalo 28 min a ten defekt mi tam nijako nepomohol. Mozno nabuduce, teraz sa uspokojim aj s 8 miestom. :(
Na skodu bola slaba ucast. Myslim, ze vacsina bikerov bola v BA.
Kde by sme nasli vysledky a nejake fotky s trate :?: :?: :?:
26.07.2009 - 10:20:58
00
keyboard_arrow_up