Podla mna nie prilis. Ale nepatri ani medzi lahke. Je tam minimalne jeden usek kde asi potlacis (a mozno aj tri). Hlavne je ale pekna. Prid a uvidis.

P.S. Okruh nema celych 30 km, je to o nieco menej (asi okolo 27).
24.07.2009 - 17:02:08
00
Myslim, ze Ti bude stacit aj tych 30 - tlacit budes na trati tak ci tak. :)

Ozaj, ked to tam poznas, mam si tam nalozit 60km ci 30? Vo Vysegrade tych 65km bolo pre mna na trati uz na umretie, ale po dojazde do ciela som bol fit, tak neviem. :oops:
24.07.2009 - 19:07:39
00
Robo, Ty v pohode dáš 2 okruhy. Je to celkovo okolo 55-56 km. Prvý netreba príliš prepáliť, aby zostala energia na stúpania v tom druhom. Tipujem Ťa na čas okolo 3:40 (+- 10 min.). Som zvedavý, ako blizko/ďaleko som od reality. :)
24.07.2009 - 23:02:22
00
Robo, Ty v pohode dáš 2 okruhy. Je to celkovo okolo 55-56 km. Prvý netreba príliš prepáliť, aby zostala energia na stúpania v tom druhom. Tipujem Ťa na čas okolo 3:40 (+- 10 min.). Som zvedavý, ako blizko/ďaleko som od reality. :)

Na tej dlzke a prevyseni 1750m cez 15km/h ?? :shock: tak to nehrozi, i ked ktovie, podla profilu to vyzera ze od polovicky okruhu sa uz len zjazduje a to mozem :mrgreen:
24.07.2009 - 23:59:22
00
Fiha, to som bol minuly rok taky dobry, ze som to dal priemerom nad 15? :) Pozrel som teraz dlzku trasy ako ju mam poznacenu a musim to poupravit - okruh ma asi 28-29 km a nie 27 ako som pisal vyssie. To len pre istotu, aby ste mi potom nenadavali, ze kvoli mne ste posledne tri km nevladali zjazdovat do ciela, lebo ste si zle rozlozili sily. :P
25.07.2009 - 00:17:54
00
:)
25.07.2009 - 06:58:43
00
Na tej dlzke a prevyseni 1750m cez 15km/h ?? :shock: tak to nehrozi, i ked ktovie, podla profilu to vyzera ze od polovicky okruhu sa uz len zjazduje a to mozem :mrgreen:


To, ako vyzera profil je jedna vec, ale realita druha :)

podla mna su aj v druhej polovici stupania, teda hlavne jedno posledna, ked sa zozjazduje "Jergistolna" to ja taky skalanty - dost tazky zjazd, a nasledne po kilometrovom useku na asfaltke, zacne stupanie nad Bansku Stiavnicu az ku kostolu, alebo co to je, atam ked svieti slnko, tak to je teda fakt ina morda :-), hlavne vdruhom kole :-D
25.07.2009 - 07:50:25
00
svojim sposobom je to kostol, maratonske kolečko ide popod kalvariu.
v Stiavnici je viac otvorenych usekov ktore vedia vysat tekutiny. Ked pali slnko, dobre je zastavit sa na obcerstvovacke. V druhom kole su tri, aj v kazdom dalsom.
25.07.2009 - 16:00:27
00
Chlapi..rád by som šiel Banskoštiavnický a konečne prelomil smolu na ňom,lebo pre mňa je to zakliaty pretek,no má to velikánsky háčik..a to,že akosi nemám odvoz..ak by sa našlo u nejakých prievidžanov voľné miesto pre jedného chrta+GTčko a nejaká ta batožina dajte vediet.. :wink:
26.07.2009 - 10:32:09
00
Chlapi..rád by som šiel Banskoštiavnický no má to velikánsky háčik..a to,že akosi nemám odvoz..ak by sa našlo u nejakých prievidžanov voľné miesto pre jedného bikera s bikom a nejaká ta batožina dajte vediet.. :wink:


Prikláňam sa k Greywolf...taktiež hladám odvoz,ak by niekto z PD mal volné miesto nech sa ozve :shock:
26.07.2009 - 21:34:05
00
no už ste dvaja, tak vám to pojde lepšie... skuste to riešiť tak, že sa dostanete aspon do ZH - odtial skor niekto pojde, alebo bude prechádzať cez ZH
26.07.2009 - 21:49:28
00
no už ste dvaja, tak vám to pojde lepšie... skuste to riešiť tak, že sa dostanete aspon do ZH - odtial skor niekto pojde, alebo bude prechádzať cez ZH

no ja mam krizovy variant..a to je vlak :D :D :D ale to zatial nechavam ako tu najkrajnejsiu nudzu..
27.07.2009 - 00:02:17
00
včera som sa bol odviesť po maratonskej trati a všimol som si - respektíve nevšimol žiadne práce na trati - všetko je zarastené, popadané konáre cez trať, žiadne obnovené značenie... proste ako po zbytok roka, ako keby sa nič nedialo, snáď to za tých 5 dní stihnú dať doporiadku.
P.S. minulý rok sme sa boli odviesť týždeň pred maratónom a zarastné úseky boli vykosené ako ihrisko, na Červenej studni sme stretli Luba Lužinu s krovinorezom v rukách v plnom nasadení... tento rok v Štiavnici "zdochol maratónsky pes" :) som zvedavý ako to bude prebiehať v piatok-sobotu :!:
27.07.2009 - 20:46:07
00
V akom je stave povrch, od kamosa mam informaciu, ze trasa je rozbita viac ako minuly rok hlavne v oblasti hrebena... neviem presne ci isiel uplne po trase lebo miesta co som mu ja opisoval z maratonu mu nic nehovorili.
27.07.2009 - 21:28:34
00
ano trať je rozbitá - každý rok viac a viac... to potvrdia aj chalani z MT BIKER Hodruša Hámre - Base povedal, že ani nemajú chuť si prejsť trať pred pretekom, že pojdu rovno na štart :o
po prvom výšlape je zjazd do obce Ilija po takej polnej ceste, kde su krajom kolaje - zvyklo sa jazdiť stredom po tráve, ale tam je vyjazdená brázda od motorkárov a je problém udržať sa v tej tenkej stope , navyše to je zarastené a zle vidno na cestu - bacha na pády, od Ilije na krížnu cez les to je celkom v pohode, akurát pod vrchom volné kamene ako vždy a pár konárov cez cestu. Na Richňave kde býva prvá občerstvovačka je strašné smetisko, tak neviem či rozložia stánok na strede cesty :-) od Hornej Rovne to je kamenolom, na vrchu zvykli kosiť chodník ale zatial nieje. potom v zjazde na červenú studňu bacha na vymyté jarky od vody v ľavej kolaji. Za Červenou studňou mláky ktoré sa nedajú obísť a niekde je voda skoro do pol kolies, tak bacha :-) ale hádam to trochu vyschne, ved je slniečko.
Dnes sa pojdem odviesť ešte raz ak ma manželka pustí :oops: tak napíšem či sa tam niečo deje alebo nie
28.07.2009 - 07:39:57
00
keyboard_arrow_up