RBpro
Mesto:
Založený: 14.05.2009
Príspevky: 974
Priatelia bikeri ďakujem za postrehy, pracujem na fotkách, a o chvíľu zverejním aj výsledky, nakoľko sme v nedeľu mali aj xc, tak to dávam do hromady. Vprvom rade som musel upratať les,aby nás pustili do lesa aj o rok.
Posunutie štartu bolo na 11:00 z dôvodu ťažby dreva pre bespečnosť pretekárov.Ďakujem za porozumenie.
XC
Por. Št.č. Meno Oddiel Kat. Čas Odstup
Mini chlapci
1 701 ŠTOČEK Matúš Cyklistický spolok Žilina 5365 0:02:57
2 702 SOLAŘ Kryštof BIKE PRO RACING Valašské Meziřičí c10398 0:03:16 0:00:19
3 712 VAVŘÍK Michal BIKE PRO RACING Valašské Meziřičí cx2 0:03:17 0:00:20
4 703 MICHALIČKA Štefan Cyklistický spolok Žilina 5019 0:03:24 0:00:27
5 704 ŠOŠKA Samuel Cyklistický spolok Žilina 5546 0:03:24 0:00:27
6 705 ORAVEC Daniel Cyklistický spolok Žilina x1 0:03:33 0:00:36
7 713 PERICHTA Matej ŽP Šport, a.s. x20 0:03:38 0:00:41
8 714 ZVONEK Branislav CK MTB Dohňany x5 0:03:53 0:00:56
9 709 MERIAČ Tomáš KPHC Turčianske Teplice X19 0:03:55 0:00:58
10 708 PAVČO Erik CK KARPATY Smolenice X21 0:04:02 0:01:05
11 706 MIHALČÍK Samuel Banská Štiavnica X26 0:04:14 0:01:17
12 710 GROS Samuel CK Rock Machine Prievidza x31 0:04:26 0:01:29
13 711 PUTIŠKA Alexej Diviacka Nová Ves x32 0:05:29 0:02:32
14 707 KLIMANT Ivan Pravenec X29 0:05:29 0:02:32
15 715 PANÁČ Peter Dolné Trhovište x25 0:05:45 0:02:48
716 HORNIAK Dávid BIKE-TEAM Bratislava 4719 DNF
717 ŽITŇANSKÝ Ľuboš Oponice x23 DNS
Mini dievčatá
1 773 NOVÁKOVÁ Barbora BIKE PRO RACING Valašské Meziřičí c12752 0:01:34
2 772 KRUPOVÁ Lucie BIKE PRO RACING Valašské Meziřičí c10502 0:01:34 0:00:00
3 771 MICHALIČKOVÁ Lucia Cyklistický spolok Žilina 5018 0:01:45 0:00:11
4 776 GLAJZOVÁ Natália Poprad x22 0:02:05 0:00:31
5 774 MICHALIČKOVÁ Zuzana Cyklistický spolok Žilina 5547 0:02:06 0:00:32
6 775 KMOTORKOVÁ Patrícia TJ SOKOL Topoľčany 4959 0:02:16 0:00:42
Mladší žiaci
1 603 MIHALČÍK Dominik MŠK - CK Žiar nad Hronom 4830 0:11:06
2 602 PERSON Tomáš Cyklistický spolok Žilina 4322 0:11:20 0:00:14
3 606 JELŽA Nicolas MŠK - CK Žiar nad Hronom 4237 0:11:26 0:00:20
4 611 ZEŤÁK Michael BIKE PRO RACING Valašské Meziřičí c11432 0:11:40 0:00:34
5 613 KVIETOK Pavol ŽP Šport, a.s. 4591 0:11:42 0:00:36
6 607 HASCH Henrich MŠK - CK Žiar nad Hronom 4546 0:11:42 0:00:36
7 601 MICHALIČKA Juraj Cyklistický spolok Žilina 4734 0:12:07 0:01:01
8 612 ROHÁČ Pavol ŽP Šport, a.s. 5677 0:12:39 0:01:33
9 604 GAŠPARÍK Branislav Cyklistický spolok Žilina 5545 0:12:39 0:01:33
10 614 REPISKÝ Patrik CK Lysá pod Makytou 4812 0:12:53 0:01:47
11 616 KOVÁČIK Vladimír CK MTB Dohňany x3 0:13:04 0:01:58
12 609 RANGELOV Peter CK KARPATY Smolenice 4769 0:13:13 0:02:07
13 608 GAŠPAR Filip MŠK - CK Žiar nad Hronom 5007 0:13:35 0:02:29
14 615 ŠVARC Marek CK Pravenec x35 -kolo
15 610 MAURER Marcel CK Pravenec x30 DNF
Mladšie žiačky
1 671 MILOTOVÁ Pavlína Cyklistický klub Vendy Senica 5063 0:09:22
2 672 PANÁČKOVÁ Petra CK Lysá pod Makytou 4813 0:09:50 0:00:28
3 675 ZOŇ Mateusz Pawel KK KROSS RACING TEAM px1 0:11:52 0:02:30
4 674 BAŠKOVÁ Natália CK MTB Dohňany X2 0:12:07 0:02:45
Starší žiaci
1 501 URBANEC Patrik Cyklistický spolok Žilina 5338 0:34:52
2 503 DUBEŇ Martin Cyklistický spolok Žilina 2660 0:36:50 0:01:58
3 510 HOLOMEK Milan CK KARPATY Smolenice 4114 0:36:57 0:02:05
4 514 DONOVAL Michal ŽP Šport, a.s. 4778 0:37:17 0:02:25
5 515 SIARKA Adrian UKS Podwilk MAL046 0:37:44 0:02:52
6 506 ZVERKO David MŠK - CK Žiar nad Hronom 5674 0:38:03 0:03:11
7 504 LUKÁČ Milan Cyklistický spolok Žilina 4024 0:39:42 0:04:50
8 507 ŠMONDRK Samuel MŠK - CK Žiar nad Hronom 4545 0:40:34 0:05:42
9 505 BUŠFY Michal Cyklistický spolok Žilina 4733 0:41:10 0:06:18
10 509 MOLÁK Filip MAIRACING TEAM C12272 0:41:22 0:06:30
11 512 BODIŠ Dušan CK AB SEREĎ 4012 0:41:41 0:06:49
12 516 HORNIAK Filip BIKE-TEAM Bratislava 2785 0:43:29 0:08:37
13 511 BYSTROŇ Vilém BIKE PRO RACING Valašské Meziřičí c10522 0:46:31 0:11:39
14 508 HELIS Luděk MAIRACING TEAM C7431 0:56:24 0:21:32
513 SCHVARCBACHER Ivan ŽP Šport, a.s. 5092 DNF
502 VOZÁR Šimon ŽP Šport, a.s. 5319 DNF
Staršie žiačky
1 572 MEDVEĎOVÁ Tereza ŽP Šport, a.s. 4590 0:29:54
2 573 LABAJOVÁ Ivana Cyklistický klub MTB Dohňany 4653 0:31:01 0:01:07
3 574 RAPACZ Monika UKS Podwilk mal116 0:32:41 0:02:47
Kadeti
1 402 LAMI František BMX KLUB KOŠICKÝ ŠARKAŇ 1489 0:38:39
2 401 BEBČÁK Jozef Cykloklub Turzovka 3972 0:38:53 0:00:14
3 403 HRABAL Jakub MAIRACING TEAM C18952 0:40:10 0:01:31
4 404 ŽUCHA Tomáš Cyklistický spolok Žilina 3626 0:41:49 0:03:10
5 412 HORNIAK Samuel BIKE-TEAM Bratislava 2786 0:42:34 0:03:55
6 411 GLAJZA Ondrej ŽP Šport, a.s. 4881 0:43:13 0:04:34
7 413 MACHULKA Kamil 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. c11786 0:44:00 0:05:21
8 414 ŠMÝKAL Martin BIKE-TEAM Bratislava 3644 0:44:30 0:05:51
9 415 POSCH Helmuth BIKE-TEAM Bratislava 5501 0:45:00 0:06:21
10 407 KOVÁČIK Juraj Cyklistický klub MTB Dohňany 4656 0:45:18 0:06:39
11 406 GEBRLÍN Lukáš CK Pravenec 4543 0:46:12 0:07:33
12 405 HUDEK Dominik Cyklistický spolok Žilina 5544 0:48:36 0:09:57
13 408 PUTIŠKA René BKP x33 -kolo
14 409 CHVÁLA Jakub ŠK Tatranské Orly L.Hrádok 5528 -kolo
15 416 DOUBEK Tomáš BIKE-TEAM Bratislava 5500 -kolo
410 BODIŠ Viliam CK AB SEREĎ 3659 DNF
Kadetky
1 471 MACHULKOVÁ Barbora 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. c11788 0:34:24
2 475 PYRGIES Alicja UKS Podwilk mal117 0:37:12 0:02:48
3 474 MILOTOVÁ Adriana Cyklistický klub Vendy Senica 4563 0:38:53 0:04:29
4 477 KOVÁROVÁ Nikola KHC-TJ Spartak Myjava 2431 0:40:46 0:06:22
5 476 BENČÚROVA Katka BIKE-TEAM Bratislava 4391 0:45:56 0:11:32
Muži II
1 201 ZVONEK Milan AGNESI MTB TEAM cx3 0:59:11
2 203 JANIK Martin TJ TŽ Třinec c17815 1:00:09 0:00:58
3 205 MAITNER Josef MAIRACING TEAM C16168 1:00:41 0:01:30
4 207 ŠTVRTECKÝ Jaroslav Cyklistický klub Vendy Senica 546 1:01:24 0:02:13
5 210 TURAN Dominik OUTSITERZ - NOVATEC 832 1:03:23 0:04:12
6 214 ŠPÁNIK Peter KPHC Turčianske Teplice 4748 1:05:01 0:05:50
7 212 KOVAŘÍK David S.K.JIŘÍ TEAM Ostrava cx10 1:06:21 0:07:10
8 211 KASMAN Peter R.A.U. SGB sportteam Slovakia 3201 1:06:34 0:07:23
9 209 FARKAŠ Miroslav Športový klub PEGAS 982 1:06:57 0:07:46
10 204 DOBIAŠ Pavol ŠK PIKOLO Trenčín 3177 1:07:03 0:07:52
11 206 MIKO Marcel CK AB SEREĎ 958 1:08:52 0:09:41
12 213 SIVÁČEK Marian KHC-TJ Spartak Myjava 4683 1:10:28 0:11:17
13 208 KANDRÁČ Martin ŠK PEGAS x34 1:10:38 0:11:27
Veteráni A
1 803 BELAS Martin BIKE-TEAM Bratislava 2462 1:03:54
2 802 MÁLEK Martin KLUB BRADLO BIKE 367 1:03:56 0:00:02
3 813 RICHTER Peter CK Rock Machine Prievidza 1128 1:06:48 0:02:54
4 809 RANTO Martin R.C.T.Martin 5519 1:08:58 0:05:04
5 810 ŽUPA Martin OUTSITERZ - NOVATEC 5619 1:09:49 0:05:55
6 807 MERIAČ Juraj KPHC Turčianske Teplice 5642 1:09:59 0:06:05
7 808 GROSS Rudolf CK Rock Machine Prievidza 5051 1:10:46 0:06:52
8 812 MIKÁČ Marián Cyklistický klub MTB Dohňany 1951 1:13:50 0:09:56
9 804 KUIŠ Peter Športový klub PEGAS 4714 1:14:36 0:10:42
10 806 POBIECKÝ Peter CK KARPATY Smolenice 5462 -kolo
11 811 CIGÁNEK Ján KHC KAKTUS BIKE Bratislava 2160 -kolo
Veteráni B
1 851 KOVAŘÍK Ivo S.K.JIŘÍ TEAM Ostrava c16972 0:52:35
2 855 GLAJZA Ondrej CK Pravenec 35 0:53:41 0:01:06
3 854 BUREŠ Václav Cyklistický klub Vendy Senica 1430 0:53:58 0:01:23
4 853 VLČKO Ladislav KPHC Turčianske Teplice 3143 0:54:26 0:01:51
5 805 HAAS Ivan CK Banská Bystrica 4140 0:58:21 0:05:46
6 857 ŠPANÍK Peter KPHC Turčianske Teplice 4289 -kolo
856 DAŇO Róbert CK Rock Machine Prievidza 1754 DNF
Veteráni C
1 901 SEDLÁČEK Jiří S.K.JIŘÍ TEAM Ostrava c2429 0:45:23
2 904 ČAPRNKA Jozef CK Pravenec 955 0:48:55 0:03:32
3 902 BAŠKA Jozef Cyklistický klub MTB Dohňany 4292 0:49:15 0:03:52
4 903 GROM Vladimír CK Pravenec 1720 0:50:28 0:05:05
Juniori
1 302 MEDVEĎ Matej ŽP Šport, a.s. 4371 1:18:05
2 311 KUČERA Jozef CK SKI-BIKE SPORTMED Bratislava 4281 1:19:43 0:01:38
3 307 SUCHÁR Tomáš TJ SOKOL Topoľčany 3507 1:19:50 0:01:45
4 301 HULA Daniel TJ SOKOL Topoľčany 2154 1:22:33 0:04:28
5 305 SLOTTA Martin Cyklistický spolok Žilina 3619 1:22:54 0:04:49
6 309 STRAKA Michal BIKE-TEAM Bratislava 3197 1:23:49 0:05:44
7 310 CHALÁS Jaroslav TJ Slávia ŠŠ KELLY S Trenčín 3763 1:24:31 0:06:26
8 312 KUBEK Tomáš CK SKI-BIKE SPORTMED Bratislava 5026 1:25:34 0:07:29
9 308 BUKOVČÁK Jakub CK AB SEREĎ 4014 1:29:36 0:11:31
306 RADOSA Matúš TJ Slávia ŠŠ KELLY S Trenčín 3138 -kolo
Juniorky
1 371 ŠIMOROVÁ Natália ŽP Šport, a.s. 4780 0:58:06
2 374 JANIKOVÁ Iveta TJ TŽ Třinec c18296 1:06:07 0:08:01
3 376 ČAPRNKOVÁ Lucia CK Pravenec 5345 1:09:03 0:10:57
4 375 DEDINSKÁ Lucka BIKE-TEAM Bratislava 2789 -kolo
Ženy Elite
1 101 ŠTEVKOVÁ Janka Cyklistický klub MTB Dohňany 795 1:01:04
2 105 PYRGIES Magdalena GK ZAGLEBIE SOSNOWIEC PL406 1:05:46 0:04:42
3 109 ONDÁŠOVÁ Elena OUTSITERZ - NOVATEC 4712 1:11:54 0:10:50
4 106 MARÁČKOVÁ Pavlína S.K.JIŘÍ TEAM Ostrava c7483 -kolo
5 108 KUBÍKOVÁ Júlia KPHC Turčianske Teplice 2780 -kolo
6 104 POSPÍŠILOVÁ Radka MAIRACING TEAM C12642 -kolo
7 107 VOJTÁŠOVÁ Zuzana CK Banská Bystrica 3654 -kolo
Muži Elite a U23
1 1 LAMI Michal JUMP SPORT KLUB Košice 1487 1:36:10
2 7 BARÉNYI Milan TREK KCK Oslany 11 1:36:11 0:00:01
3 2 HANUS Lukáš MERIDA BIKING TEAM 1172 1:39:00 0:02:50
4 5 KOSTELNIČÁK Martin BIKE-TEAM Bratislava 3199 1:40:26 0:04:16
5 8 BÍROŠ Radovan Klub nadšencov amatérskej cyklistiky Ružombero 1974 1:41:24 0:05:14
6 9 HARING Martin CK Banská Bystrica 3929 1:42:55 0:06:45
7 4 ŠKOPEK Martin BIKE-TEAM Bratislava 2788 1:44:35 0:08:25
8 6 BÁTORA Lukaš OUTSITERZ - NOVATEC 1137 1:45:52 0:09:42
9 12 LEGNAVSKÝ Tomáš OUTSITERZ - NOVATEC 796 -kolo
10 56 KUPEC Peter ŽP Šport, a.s. 4947 -kolo
11 11 TÓTH Július Bez klubovej príslušnosti 4413 -2 kolá
12 54 BAĎURA Karol Cyklistický klub MTB Dohňany 3976 -2 kolá
13 55 BODIŠ Martin CK AB SEREĎ 2891 -2 kolá
14 10 TÓTH Zoltán Cyklo turistický klub BURDA-Štúrovo 3988 -2 kolá
57 ŠIMORA Marián CK Pravenec x28 DNF
Easy 13:00
1 174 GRIGAR Petr Valašské Meziřičí 17,09
2 172 GROS Adam CK Rock Machine Prievidza 18,21
3 175 GLAJZA Andreas Poprad 18,84
4 171 HAAS Christian Banská Bystrica 18,86
5 144 PANÁČEK Andrej Lysá pod Makytou 20,64
6 173 HULOVÁ Daniela SOKOL Topoľčany 38,16
Nábor 13:00
1 146 FRANKO Kristián Pravenec 01:27
2 145 OBERT Peter Pravenec 01:35
3 143 STREČANSKÝ Matúš Pravenec 01:42
4 141 TONHAJZER Ivan Nedožery - Brezany 01:53
5 142 STREČANSKÝ Dominik Pravenec 02:00
6 147 KUTLÁK Martin Pravenec 02:07
Absolútne poradie - 22 km
Por. Št.č Meno Klub/ bydlisko Kat Čas Odstup
1 1 Milan Barényi KCK TREK Oslany D 0:52:37
2 85 Marián Šimora CK PRAVENEC D 0:59:55 0:07:18
3 9 Martin Ranto RCT Martin D 1:01:01 0:08:24
4 12 Róbert Daňo CK ROCK MACHINE BIKESTAR.SK Tužina E 1:01:34 0:08:57
5 26 Tomáš Kubek SKIBIKE SPORTMED Bratislava I 1:01:34 0:08:57
6 77 Ondrej Glajza ŽP Šport a.s. I 1:02:03 0:09:26
7 73 Ondrej Glajza CK PRAVENEC E 1:03:07 0:10:30
8 8 Juraj Meriač KPHC Turčianske Teplice D 1:03:37 0:11:00
9 47 Juraj Karas Bánovce nad Bebravou D 1:04:01 0:11:24
10 2 Lukáš Gebrlín CK PRAVENEC I 1:04:04 0:11:27
11 7 Ivan Haas CK Banská Bystrica E 1:04:51 0:12:14
12 30 Dávid Sitárik Breza ošk I 1:05:51 0:13:14
13 10 Tomáš Višňovský Žilina I 1:05:54 0:13:17
14 86 Natália Šimorová ŽP Šport a.s. G 1:06:09 0:13:32
15 88 Vladimír Grom CK PRAVENEC F 1:08:55 0:16:18
16 6 Matúš Radosa ŠŠ Kellys Trenčín I 1:09:55 0:17:18
17 32 Eduard Kubinec Pod Viničou I 1:10:45 0:18:08
18 35 Júlia Kubíková KPHC Turčianske Teplice G 1:13:10 0:20:33
19 83 Ľubomír Kováč Prievidza D 1:13:38 0:21:01
20 21 Adriána Milotová CK VENDY Senica J 1:14:05 0:21:28
21 48 Ladislav Mariš CTK Viking Bánovce nad Bebravou D 1:14:26 0:21:49
22 25 Peter Švercel ACTION BIKE ROMA D 1:15:25 0:22:48
23 94 Marek Šúň Prievidza D 1:15:38 0:23:01
24 74 Jozef Mečiar Lazany E 1:17:57 0:25:20
25 81 Ivan Petrík CK PRAVENEC E 1:18:23 0:25:46
26 80 Pavol Medera ŠKZP PEGAS REMATA I 1:19:36 0:26:59
27 18 Lukáš Gaži Bratislava D 1:19:44 0:27:07
28 34 Marek Štrenger KPHC Turčianske Teplice I 1:20:47 0:28:10
29 78 Peter Klimant CK PRAVENEC K 1:21:26 0:28:49
30 52 Miloš Vrábel ASPER BUCHEL BnB D 1:21:36 0:28:59
31 71 Roman Huska Partizánske D 1:25:51 0:33:14
32 27 René Putiška Pravenec I 1:29:59 0:37:22
33 93 Ivana Maurerová Pravenec G 1:30:09 0:37:32
34 44 Milan Nemček CPK Žilina E 1:31:10 0:38:33
35 28 Peter Beneda Malé Uherce D 1:31:41 0:39:04
36 54 Ing. Miroslav Čahoj Prievidza D 1:32:10 0:39:33
37 46 Dušan Raček CPK Žilina E 1:32:39 0:40:02
38 31 Mária Stanovičová Partizánske G 1:38:01 0:45:24
39 5 Marcela Igazová Biskupice G 1:41:59 0:49:22
40 36 Elena Kubíková KPHC Turčianske Teplice H 1:41:59 0:49:22
41 59 Jana Dupkalová CPK Žilina G 1:45:08 0:52:31
42 16 Lucia Čaprnková CK PRAVENEC J 1:47:29 0:54:52
43 75 Jana Balážová Lazany H 1:48:27 0:55:50
44 37 Tatiana Vančová ŠKP Banská Bystrica J 1:48:46 0:56:09
45 40 Pavol Williger Cyklopozitiv klub Žilina E 1:51:07 0:58:30
46 51 Lenka Štenclová ASPER BUCHEL BnB G 1:51:26 0:58:49
47 19 Daniel Švolík Martin F 1:53:30 1:00:53
48 53 Matúš Múčka ASPER BUCHEL BnB I 1:58:59 1:06:22
49 41 Alena Bohúňová CPK Žilina H 2:14:58 1:22:21
50 58 Viktória Dupkalová CPK Žilina J 2:41:07 1:48:30
92 Natália Varhaníková Bánovce nad Bebravou J 0:00:00
90 Dagmer Varhaníková Bánovce nad Bebravou H 0:00:00
89 Alžbeta Varhaníková Bánovce nad Bebravou J 0:00:00