Kellys Greenbike Tour 2011

20.08.2011
4. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (40)
ander13bikerka40BonitobukoDANOzPKdocentik19DusoMjamminjana1janci30janoheftyjanovargaJezusJojojurajko1975JuroDkepoktmpatrikmaja148Mamutkomatts41mawosMikeeobororvaqpatoooPeto02petrikproximityR-u-d-eRaverromanxstawovankesWladixxemanpetyojoyurayzuzu3011
Tak sa idem tiež k "svojmu predajcovi" dnes rýchlo zaregistrovať a potom v SO využiť výhody domáceho prostredia (taký je jediný maratón ) a prísť z domu už rozjazdený priamo na štart a tam už čakať na ten správny povel vpred....
21.08.2009 - 07:58:00
00
Nj .. Tebe najlepsie drzia tie najlahsie plaste :DDD ... zatial konstatujem, ze dobre drzi na asfalte a tvrdom podklade a dost zle drzi na podklade, ktory je maks (sotolina ale vyzera dobre, zatial)i. Po skusenostiach z nedele pri zjazdovani v Ruzomberku ale mozem konstatovat, ze ziadne XC (a podobne) plaste nedrzia a su len na to, aby sa na tom dalo jazdit :mrgreen:

to by som vozil furious fredy/twistre supersonic :mrgreen:
21.08.2009 - 07:59:44
00
Bude dobre... :wink:
Maju byt len mierne prehanky do 0,5 mm zrazok za hodinu, a to az poobede...
Ked som pozeral predpovede okolitych stanic, je dot mozne ze BA to obide, alebo len jemne lizne...




vsade pocuvam, ze bude prsat, prehanky a burky :)
21.08.2009 - 08:51:37
00
tiež som obhadzovaná takými info. dá sa na mieste štartu prehlásiť z dlhej na krátku? lebo za túto noc sa dosť zmenila predpoveď...tak isto sa môže zmeniť aj na zajtra. a bajkovať v daždi...jedine ak by mi niekto zaplatil výmenu ložísk etc..
21.08.2009 - 08:53:42
00
tiež som obhadzovaná takými info. dá sa na mieste štartu prehlásiť z dlhej na krátku? lebo za túto noc sa dosť zmenila predpoveď...tak isto sa môže zmeniť aj na zajtra. a bajkovať v daždi...jedine ak by mi niekto zaplatil výmenu ložísk etc..


laco niekde hore pisal, ze by to nemal byt problem (niekto sa to uz pytal), ale asi by bolo lepsie vopred jak tam, asi tam bude riadny zhon... :wink:
21.08.2009 - 08:56:00
00
lebo dnes sa idem prihlásiť do greenbajku na dlhú a čo ak zajtra budú hlásiť slejváky? na dlhú ma fakt nedostanete v daždi alebo ak bude zvýšené riziko, že ma to zastihne niekde na babe. hehe. som si všimla, že tento rok nebol asi jeden maratón bez rizika dažďa :lol:
21.08.2009 - 08:58:58
00
kefrin, ja sa bojim ze to stym odhalenim bude znakom ako malo ludi chodi nakupovat do tak zasitej predajne ;-] ..


tak to neviem, ja som tiez myslela, ze budem hladat, ale zaparkovala som na parkovisku lidl, vyjdem z neho a vravim,si , ze kde to moze byt, a potom kukam a tam rovno predomnou, napis, ze cyklo...takze nakoniec to bolo najdene v podstate hned...a ludi teda chalanov tam dost prichadzalo co som tam bola tie 2 minuty 8)

laco: ale fajn typci to boli, myslim tych tvojich kolegov...

patoo: aaale nie, skor si myslim, ze ste to potom neboli vy :lol:

bubu: no to mas veru pravdu, toto leto mam pocit, ze je naopak, tyzden - horucavy (vsak sa uvar v praci) a ked konecne vikend tak dazd a tak... pocasiu nerozkaze nik :!:
21.08.2009 - 09:02:47
00
To sa radšej uvaríme na trati GB v sobotu!Však Katka?
Nechcem sa hádať :mrgreen:
21.08.2009 - 09:06:25
00
lebo dnes sa idem prihlásiť do greenbajku na dlhú a čo ak zajtra budú hlásiť slejváky? na dlhú ma fakt nedostanete v daždi alebo ak bude zvýšené riziko, že ma to zastihne niekde na babe. hehe. som si všimla, že tento rok nebol asi jeden maratón bez rizika dažďa :lol:



tak si v greenbiku rovno kup aj blatniky :)


ak ma to chyti na babe a bude to moc zle, tak koncim v PK :)

ked som uz isiel sulov, tak nevidim problem, myslim, ze take zle to byt nemoze :)
21.08.2009 - 09:07:02
00
tak to neviem, ja som tiez myslela, ze budem hladat, ale zaparkovala som na parkovisku lidl, vyjdem z neho a vravim,si , ze kde to moze byt, a potom kukam a tam rovno predomnou, napis, ze cyklo...takze nakoniec to bolo najdene v podstate hned...a ludi teda chalanov tam dost prichadzalo co som tam bola tie 2 minuty 8)

laco: ale fajn typci to boli, myslim tych tvojich kolegov...

patoo: aaale nie, skor si myslim, ze ste to potom neboli vy :lol:

bubu: no to mas veru pravdu, toto leto mam pocit, ze je naopak, tyzden - horucavy (vsak sa uvar v praci) a ked konecne vikend tak dazd a tak... pocasiu nerozkaze nik :!:



moc ludi tam uz nebolo, takze sme sa museli vidiet :)
bike si mala aky ?
21.08.2009 - 09:08:29
00
ach ta predpoved stale sa meni :(
vecer podla SHMU uz v sobotu prsat nemalo a teraz rano je predpoved dazda od 12:00-18:00 a celkom dost okolo 0,5 az 1,8mm :/
21.08.2009 - 09:10:27
00
moc ludi tam uz nebolo, takze sme sa museli vidiet :)
bike si mala aky ?


tu skupinku co myslim, sme stretli o 20,00 hore na BK, ja som mala biely bike merida, a co som s nou isla potom mala cierny tiez merida,
a videla som troch a ta vasa kocka bola v strede ste sa rozpravali alebo take nieco...
8)
21.08.2009 - 09:11:14
00
tu skupinku co myslim, sme stretli o 20,00 hore na BK, ja som mala biely bike merida, a co som s nou isla potom mala cierny tiez merida,
a videla som troch a ta vasa kocka bola v strede ste sa rozpravali alebo take nieco...
8)


biela merida tam bola :) a nezdravila si martina nahodou ?
21.08.2009 - 09:21:39
00
ach ta predpoved stale sa meni :(
vecer podla SHMU uz v sobotu prsat nemalo a teraz rano je predpoved dazda od 12:00-18:00 a celkom dost okolo 0,5 az 1,8mm :/




vidim to tak, ze od medvedieho udolia zacne chcaaaaat :)


ber to tak, ze sa tam aspon nespotis :mrgreen:
21.08.2009 - 09:22:53
00
tiež som obhadzovaná takými info. dá sa na mieste štartu prehlásiť z dlhej na krátku? lebo za túto noc sa dosť zmenila predpoveď...tak isto sa môže zmeniť aj na zajtra. a bajkovať v daždi...jedine ak by mi niekto zaplatil výmenu ložísk etc..

ked bude prsat ti budem drzat dazdnik nad bikom.. takze sup na dlhu, cim viac motivacnych zadockov tym sa lahsie pojde :wink:
21.08.2009 - 09:26:37
00
keyboard_arrow_up