Cim viac kopcov hore, tym viac casu na cigaretku pri cakani na ostatnych vysadkarov :mrgreen: :mrgreen:

Okolo somara som nesiel odkedy poznam Mipa :D Mozno sa mylim :D


no niekto musi byt posledny...

tadeas: tak tak, ja som plne za :!:
21.08.2009 - 21:29:04
00
lapaloma: tie tuším 3 stromy tam stále ležia (navyše sepálilo aj strom čo bol za hríbikom na "vrchole" Somára teda tam kde začína zjazd po Č smer Baba) a začínajú sa stabilizovať objížďky, keby som mal motorovú pílu, tak by som tomu bol asi mesiac dozadu pri dogtrekkingu "pomohol", lebo ma to seryeee (a taký haf ti odtiahne aj 500 kg)
21.08.2009 - 21:41:28
00
zo somara uz dali prec tie stromy? lebo inak vyslap je to fakt chutny


Su tam nejake nove stromy ? Lebo uz davno je tam nova cesticka dole (3 metre za rozcestnikom), bez sutrov, pohodovy vyslap hore .. teda 3 tyzdne nazad to tak bolo.

Skalnata dole ak ma clovek slabsie plaste tak je zaujimava :) .. ale da sa. Doporucujem ale vyslap z Pezinskej Baby na Cermakovu luku po cervenej. Velmi pekny les a vyslapy 8) (edit: najprv vyslapy a potom les :D)


Naposledy upravil lto dňa 21.08.2009 - 21:57:15, celkovo upravené 1 krát.

21.08.2009 - 21:53:02
00
Normalne vam zavidim. Tak rad by som vybehol na bike a ked citam navrhovane trasy, mnam...


A neda sa nieco spravit s tym prstom ? Alebo je to palec na nohe ?
21.08.2009 - 21:55:09
00
A neda sa nieco spravit s tym prstom ? Alebo je to palec na nohe ?

mam tyzden zasitu otvorenu triestivu zlomeninu praveho palca na ruke (posledny clanok rozdrteny). Mam to v dlahe a trci mi z neho drot. Toto bude moj spolocnik na 1 az 2 mesiace. :( Ale tak za tyzden sadam na bike a spon sa povozit na hradzu. Do terenu az po odstraneni dlahy....
Normalne teraz trpim, sezona vo vrchole, zacalo sa mi darit aj na maratonoch a potom toto...
21.08.2009 - 22:09:11
00
mam tyzden zasitu otvorenu triestivu zlomeninu praveho palca na ruke (posledny clanok rozdrteny). Mam to v dlahe a trci mi z neho drot. Toto bude moj spolocnik na 1 az 2 mesiace. :( Ale tak za tyzden sadam na bike a spon sa povozit na hradzu. Do terenu az po odstraneni dlahy....
Normalne teraz trpim, sezona vo vrchole, zacalo sa mi darit aj na maratonoch a potom toto...


Aj,aj .. neprijemneee .. ja som po dlhom case zletel z bajku tento rok v aprili, a vyklbil som si palec, 3 mesiace trvalo, nez som mohol zvladal dlhe vyjazdy a zjazdy bez bolesti , stale to nie je v poriadku a obcas boli. Som zistil ake to je, ked sa palec nemoze pouzivat .. nic sa bez neho neda robit :(
21.08.2009 - 22:15:47
00
Aj,aj .. neprijemneee .. ja som po dlhom case zletel z bajku tento rok v aprili, a vyklbil som si palec, 3 mesiace trvalo, nez som mohol zvladal dlhe vyjazdy a zjazdy bez bolesti , stale to nie je v poriadku a obcas boli. Som zistil ake to je, ked sa palec nemoze pouzivat .. nic sa bez neho neda robit :(


jak nic? Fajcit sa da aj bez palca :mrgreen:
21.08.2009 - 22:17:40
00
kackaj, ty si fakt hovado :mrgreen: .
21.08.2009 - 22:20:08
00
Aj,aj .. neprijemneee .. ja som po dlhom case zletel z bajku tento rok v aprili, a vyklbil som si palec, 3 mesiace trvalo, nez som mohol zvladal dlhe vyjazdy a zjazdy bez bolesti , stale to nie je v poriadku a obcas boli. Som zistil ake to je, ked sa palec nemoze pouzivat .. nic sa bez neho neda robit :(

mi hovor, vsetko len lavou. Pravu mam tak ***** "spevnenu" ze s nou nic nezmozem. Naviac musim nosit ruku v zavese, pretoze mam ten palec citlivy na otrasy, tlak. Neustale mi v nom vibruje. No nic, na greenbike pojdem ako divak, budem sa motat v priestoroch startu...Inak by som naozaj rad vybehol na akukolvek z navrhovanych tras (ak by som nebol niekde na maratone). Treba trosku rozbit stereotyp...
21.08.2009 - 22:23:17
00
mi hovor, vsetko len lavou. Pravu mam tak ***** "spevnenu" ze s nou nic nezmozem. Naviac musim nosit ruku v zavese, pretoze mam ten palec citlivy na otrasy, tlak. Neustale mi v nom vibruje. No nic, na greenbike pojdem ako divak, budem sa motat v priestoroch startu...Inak by som naozaj rad vybehol na akukolvek z navrhovanych tras (ak by som nebol niekde na maratone). Treba trosku rozbit stereotyp...


Ak chces nieco fakt rozbit, tak podme na Taricove sklady, eee, skaly .. uz od minuleho roku sa na ne chystam :mrgreen:
21.08.2009 - 22:29:21
00
Tak aspon sa konecne dozvies ako sa zije lavakom. 8)
21.08.2009 - 22:29:41
00
Ak chces nieco fakt rozbit, tak podme na Taricove sklady, eee, skaly .. uz od minuleho roku sa na ne chystam :mrgreen:

to ja mam lepsie lokality na rozbitie. Staci si zbehnut po cervenej nad Strecnom :) Alebo useky v okoli Slame pri liptovskom jane...
21.08.2009 - 22:33:24
00
to ja mam lepsie lokality na rozbitie. Staci si zbehnut po cervenej nad Strecnom :) Alebo useky v okoli Slame pri liptovskom jane...


Tam som nikdy nebol, hmm .. budem musiet potrenovat :shock:
21.08.2009 - 22:35:15
00
Tam som nikdy nebol, hmm .. budem musiet potrenovat :shock:

pre predstavu je tam korenovy usek s 0,5m schodami z korenov, prudko dole, naviac naklone...vyzivne. Robili sme hrebenovku V. Fatry+cast M. Fatry a tato cast stala za to. Na Slovensku je ale kopec lokalit, kde sa da dobre pojazdit. Mam rad okolie Starych hor a Donoval...
21.08.2009 - 22:40:41
00
pre predstavu je tam korenovy usek s 0,5m schodami z korenov, prudko dole, naviac naklone...vyzivne. Robili sme hrebenovku V. Fatry+cast M. Fatry a tato cast stala za to. Na Slovensku je ale kopec lokalit, kde sa da dobre pojazdit. Mam rad okolie Starych hor a Donoval...


To znie velmi dobre 8) .. vidim, ze mame podobne zaujmy (a trochu podobne zranenia :mrgreen: ) ... Stare Hory a Donovaly milujem, aj ked som tam bol len parkrat. Vyslap na Kriznu, zjazd cez Majerove Skaly, cyklochodnik po korenoch nad Donovalmi, Jelenia dolina, atd .. hreben Kozieho chrbta podvecer na jesen .. :arrow:
21.08.2009 - 22:43:40
00
keyboard_arrow_up