Naozaj skvely maraton: rychla prezentacia (s kopou hraciek v taske) :), super znacenie, obcerstvovacky plne, v cieli chutne kolace, prijemne posedenie v cieli, ujo za mikrofonom zabavny, tombola nezvycajna :P a pocasie vyslo skvele, aj ked sa dost prasilo!
Teraz bez defektu a padu :evil:
O rok sa vidime opät!!
jfab, dik za startovne! ;)
23.08.2009 - 14:02:20
00
niekto z miestnych bikerov? co poznal ludi na cielovej obcerstvovacke??? SS
23.08.2009 - 16:05:00
00
saldi, vdaka za hracky pre syna zo startovneho :). Potesil sa.

Neviete co je s muffinom? Ako to napokon skoncilo? Mato, dufam, ze si uz OK.
23.08.2009 - 16:05:15
00
...jfab dík za skvelé fotky, aj nabudúce ti budeme pózovať :oops:
...inak super akcia, perfektné značenie trate aj pre slepých, na záver fantastické vyvaľkanie sa v tráve... :mrgreen: po skvelých haluškách a pivku (že vraj aj guľáš bol perfektný) :P s jedinou chybičkou - bez prejazdu hradom, ale aspoň budeme mať motiváciu na budúci rok :P zo synom sme sa stíhali po trati ešte aj fotiť a kamerovať....paráda, o rok zas :P
...PS: zdravím všetkých fóristov, s ktorými som sa osobne zoznámil na akcií...dúfam, že sa stretneme v Slov. Raji :P
23.08.2009 - 17:03:53
00
Veru nelutujem, aj ked som si na trati zapolemizoval o zmysle tohoto vsetkeho.
Mal by som zacat na reporte.


Vidim, ze si sa hecol ;) Inak s reportom v pohode, lebo admin je teraz aj tak este na dovolenke...
23.08.2009 - 17:16:30
00
Situacia okolo muffina bola podla vsetkeho zbytocne zdramatizovana, ale uzil si svoje, verim ze o tom este napise. Dnes si asi vybera zasluzeny oddych.

A kedze ja som lenivy aj report pisat tak zatim len tolko ze zjazdy boli nadherne, znacenie bezchybne, zabezpecenie vynikajuce. Jedine tie dlhocizne presuny po rozbitych lukach a polnych cestach mi nerobili dobre, tam jedine som si prial fulla.Po stojacky som nevladal a po sediacky som dostaval rany do kostrce. To ale neni vytka skor potvrdenie mojej slabosti. Thudbuster +29ky by to tiez spravili. Halusky v cieli vyborne aj ked rozbity zaludok od tych sladkych gebuzin sa netvaril najstastnejsie ze ich vidi.

edit: Report sa posnazim este dnes inak pozabudam suvislosti, nie ze by som uz s nejakymi nemal problem. Clovek v endorfinovom opojeni nevnima nepodstatne veci.
23.08.2009 - 17:32:51
00
Neviete co je s muffinom? Ako to napokon skoncilo? Mato, dufam, ze si uz OK.


viezol ma lakko do Kosic a prechadzajuc cez Krompachy ho napadlo, ze skocime pacienta pozriet, aj preto, ze mu na obcerstvovacke zabavili vsetky veci aj s mobilom a Djick bol z toho zufaly :)
vosli sme do nemocnicneho dvora a uz na nas pacient maval z okna.
ked som zazvonil a otvorila doktorka zacala na nas pekne zostra, vraj uz myslela, ze sa na kamarata vykasleme.........
niecim ho napumpovali, bo mal zalepenu zilu na predlakti, ale hadam sa docitame podrobnosti v reporte na bikemagazine :)
23.08.2009 - 18:15:57
00
Jedine tie dlhocizne presuny po rozbitych lukach a polnych cestach mi nerobili dobre, tam jedine som si prial fulla.


Ved som sa aj divil ked som Ta videl na HT...
23.08.2009 - 20:30:41
00
to drotar: dakovam :mrgreen:
23.08.2009 - 21:31:35
00
sevas draik no ja si to skusim stiahnôť tie foto ale sa mi vidi že sa dlho čaka kým to všetko stiahne :|
23.08.2009 - 22:43:36
00
Hi!

Did somebody make photos on the race :?: Does somebody know a link where I can find photos of the race :?:
My pictures: http://szepe.debrecenibringasok.fotoalbum.hu/?pageid=0
THX!
23.08.2009 - 22:46:43
00

&
23.08.2009 - 23:01:45
00
ja zatial len tolko, ze som OK, viac bude v reporte na BM...inac paradny maraton s pre mna trochu nestastnym rozuzlenim...snad to bude o rok lepsie a pridem si do ciela po halusky :)
24.08.2009 - 08:49:43
00
tak za mna:
++ organizacia-celkovo,
+ jedlo,
- studena voda v sprchach,
- nebol prejazd hradom,
++ super single, zvlast ten v dolnej polovici zjazdu od Slubice...
- vymyte koryta v strede cesty
:arrow: ja som to zabalil v Dubrave, mal som nejake zdravotne problemy a uz som mal toho fakt dost, takze 1 krat DNF :roll: ,ubijalo ma slnko a vyjazdy, kt sa dali ist akurat na 1-1,1-2....a ze ich bolo :lol:
tak snad o rok...
24.08.2009 - 09:28:33
00
Počasie v sobotu bolo ako na objednávku, organizátorom prialo a samozrejme aj nám...na 20-ke a 50-ke. Na Kráľovskej trati to nevyzeralo na pekný dojazd. Poobednajsie prehánky by aj mne nevyčarovali úsmev na tvary. A moje hodnotenie. Klobúk dole, ozaj som sa cítil Ako na "kráľovskom".
Parkovanie : regulovanie parkovania plusové
Registrácia:prebehla aspoň v mojom prípade rýchlo.(Ak by sa dalo výraznejšie rozlíšenie registrovaný a neregistrovaný .tabuľky na stole je vydno až v prvom rade, ale nieje ani problém sa opýtať tých bikerov pred vami. :-)
Trať:Super značenie.Trošku som bol nazlostený keďže výšľap ku hradu sa dal doslova vyšľapať a nie vytlačiť.A poniektorý aj po poprosení, upozornení mali na "háku"a neuhli na jednu stranu aby tí čo majú na to to švihli.Ale čo už . Snáď tam bude na budúci rok vykosený širší pás. Po prvej občerstvovačke som si dal TURBO GEL a problem bol aktivovaný. Dovod jednoduchý.Moja črevná flóra odmietla energetický prísun a zrazu som mal 5 zastávok navyše.(Srdečná vďaka za vreckovky :-) )Priznávam že som zvažoval aj ústup do cieľa.Dal som niečo pešo a trochu oddychu navyše.Ale keďže som tvrdohlavý jak "..."tak som neustúpil a makal ďalej. Ešte že som mal po ruke banány a zabrali. Ionťáky som pre istotu vynechával a dal si len čistú vodu.Pred stúpaním pod Sľubicu bolesti ustúpili a ja som začal dobiehať, a predbiehať posledných.Výhľad zo Sľubice bol nádherný, ale ten zjazd, niečo úchvatné...moja krvná skupina. :lol:
Strava:Guláš majster...bol v pohode , ale halušky mal lepšie :-)
Keďže ostatné ponuky ako Umyť bike a Sprchu som nevyužil...nehodnotím....
Vyhodnotenie:Bolo vidieť že sa všetci bavili a fandili všetkým...+ 32 tombol tak to je čo povedať.....A pri poďakovaní organizátorom za pomoc, či už materiálnu alebo fyzickú sme poďakovali búrlivým potleskom všetkým čo sa podieľali na príprave tohto Kráľovského maratónu.
Pozdravujem všetkých z CYKLOCAMPU v Poráčskej doline....ktorých som stretol a postrehol aj s rodinkami...
A na záver len toľko. Srdce mi piští už po maratóne č.3. A ešte raz vrelá vďaka .


Naposledy upravil enday dňa 24.08.2009 - 11:00:11, celkovo upravené 1 krát.

24.08.2009 - 10:51:37
00
keyboard_arrow_up