h.imagehost.org
h.imagehost.org
h.imagehost.org
h.imagehost.org
h.imagehost.org


sorry ludia, skor sa nedalo :oops:
23.08.2009 - 16:08:02
00
na prvy pohlad tvoj bike nevyzera az tak hrozne ale kolko vazis???no mozes ju dat vycistit v njakom shope ale ked je to od novoty.....asi smola ......kup si novu ...na mtbikerovi je v bazari dost vidliciek
23.08.2009 - 18:39:49
00
EDIT: xcu existuje, diki patrikL asi som to na tej stranke nenasiel :D
druha vec- je to bike Dynamic? lebo ked hej, tak sry ale je to pekna napodobnenina inej znacky, ktora sa specializuje napriklad na bezretazove bicykle .... kamoska mala taky bike, tiez z metra - vidlicu mala naopak :D ale dalo sa s tym jazdit , aj jej tie bezznackove neviem jake brzdy brzdili az na to ze dnes su uz kotucky uplne hrdzave:D


Naposledy upravil lovi92 dňa 23.08.2009 - 20:24:31, celkovo upravené 1 krát.

23.08.2009 - 20:12:37
00
xcu existuje http://www.srsuntour-cycling.com/SID=si2d33ecdec1d9efe8739de8af40d680/index.php?screen=sh.product_series&tnid=1591
23.08.2009 - 20:17:06
00
ano, presne tak. Je to dynamic.... Mne sa po chvili jazdenia zlomila brzdova packa :/ Vazim od 70-75 dost mi to kolise ale to je jedno :) Neviem ci sa mi oplati investovat do vidlici. Stve ma ze ta moja nebrzdi :/ Chystam sa kupit si nejaku motorku, este neviem aku, mozno jawu 350, tak preto sa mi do bicykli velmi neoplati investovat. Mame doma asi 8 bicyklov aj ked, tento najlepsie z nich vyzera :mrgreen:
24.08.2009 - 01:11:44
00
sak ked myslis ja ti predam moj za 8 a pol :D:D
ale nee, ved az tak zle to nie je. a nemusis moc investovat, tu si najdi nejaku lacnejsiu vidlicu, je ich tu fakt vela :)
24.08.2009 - 10:52:12
00
ano, presne tak. Je to dynamic.... Mne sa po chvili jazdenia zlomila brzdova packa :/ Vazim od 70-75 dost mi to kolise ale to je jedno :) Neviem ci sa mi oplati investovat do vidlici. Stve ma ze ta moja nebrzdi :/ Chystam sa kupit si nejaku motorku, este neviem aku, mozno jawu 350, tak preto sa mi do bicykli velmi neoplati investovat. Mame doma asi 8 bicyklov aj ked, tento najlepsie z nich vyzera :mrgreen:


sorry ale pri vsetkej ucte to co mas doma...teda ten co najlepsie vyzera...nie je bike (ostatne neviem posudit)...len napodobenina na ktorej radsej moc nejazdi lebo sa zabijes...ale to si uz zistil, :( takze nabuduce ziadne metro, tesco a podobne a usetris si prachy, nervy aj cas :) a co sa tyka tej jawy...tak tu schvalujem vsetkymi 10 :) kamarat ju ma a tu motorku milujem...strieka z nej olej, huci jak diva...ale je to proste klasika :)
24.08.2009 - 11:16:36
00
bratranko mal tiez bike z metra...tiez daco na sposob mtb vyzeral celkom v pohode ale ked som sa povozil...pripadalo mi to jak na dedkovej skladacke...ti metrove bcikle su robene jednorazovo a tak aby vyzeraly co najlepsie aby si prilakali zakaznikov...ten bike mal tiez taku vidlu ze som s nou nepohol ani centimeter ako tu aj kolega pred chvilou pisal...jedneho dna sa tak prechadal na bycikli prehodil a odlomilo mu presmikac...brzdy ties absolutne smejdy...no katastrofa...teras je byke odlozeny na balkone a cez net kupuje uz volaco poriadneho...a takto to dopadne ked si kupujeme bike z hypermarketov :mrgreen:
25.08.2009 - 12:05:20
00
keyboard_arrow_up