Lapierre PRO RACE 200 vs. Author Vision
Lapierre PRO RACE 200 86% [ 43 ]
Author Vision 14% [ 7 ]
Celkový počet hlasov : 50
:shock: kua kua .. dostal som odporúčanie na Pellsa aj na LP. Sorry páni, mam cash vrazený do Meridy--- OT :D
taktiež si myslím že ludský faktor zlihať može, je dokázané že strojom obsluhované zváracie sústavy su kvalitné- ak su kvalitne naprogramované- t.j. nastavené.
:wink: ked kamošovi praskol GT na zvare a to kvoli bubline v nom, tak neuznaná reklamácia. Nasral sa a kupil Pellsa :D
24.01.2009 - 21:21:16
00
tak ze zvarenie strojom je sice tzv. dokonale ale ma svoje chyby a to stroj nevidi odchylky v spojoch nemoze sa pohnut ani o stotinu milimetra do prava alebo do lava a tam nastava problem zapaly pory nedokonale stavenie materialu, a vistupna kontrola ked bude po opici tak to neskontroluje poriadne. a rucne zvaranie? no som zvarac dokonca aj statny na potrubia ale to sem nepletme . ked mas naladu a bavi ta praca tak tie zvari sa snazis visperkovat k uplnej dokonalosti ale ked do prace chodis len preto ze musis tak to nestoji za nic. nic proti strojovemu zvaraniu ale ale v kazdom pripade je v kazdom dobrom kusok zleho a v zlom kusok dobreho je to len a len individualne aj stroj sa moze milit. a dufam ze ma NEUKAMENUJETE za to co som napisal
04.09.2009 - 09:58:12
00
keyboard_arrow_up