je u teba 7 a viac m drop hard core,asi ani nie,ale urcite to budem posuvat.
01.09.2006 - 09:48:53
00
ak je to skutocne sedem metrov(a nie ako, ked sa rybari hadali, kto ulovil vacsiu rybu) tak to je dost. respekt! mas aj nejake fotecky?
01.09.2006 - 09:53:58
00
hee tak tomu sa hovori........ :evil:
no nieje to stred ale itak....

-povozi sa na tom este niekto???


:shock: :shock:

Prílohy:

demo.jpg
demo.jpg 103.3 KiB thumb_up0thumb_down

02.09.2006 - 00:12:49
00
hehe, zase sa to tu nejako rozprudilo ..... myslim, ze na tomto fore nieje vela DH, resp. FR jazdcov .... takze 2 kira: radsej by som na tvojom mieste hladal rady niekde inde - tym nechcem povedat, ze tu niesu skuseni bikeri ale ako nazov napoveda je tu viac MTBikerov ako DH a FR.....
2duraj: neviem preco, ale stale mam dojem, ze si tu liecis svoje komplexy .... namiesto toho, aby si sa zapojil do debaty niecim konstruktivnym, len zbytocne prilievas olej do ohna uz vzniknutych nedorozumeni ....
2paliG: netusim, preco si sa vzdal postu moderatora - podla mna to nebolo nutne.... ale je to tvoja vec ....

P.S.: viem, ze som tymto prispevkom nijako neprispel k teme, ale uz davnejsie badam na fore nejake nedorozumenia a vsimam si hlavne duraj-a ... tak som to uz nevydrzal
02.09.2006 - 14:43:13
00
sorry za offtopic ale nedalo mi, bo ma seriete vsetci co sa tu handrukujete kvoli volovinam...

to duraj ak ta sere palig a ak si myslis, ze je to hnup, tak nadavaj na paliga a nie na toto forum ako celok ;) jemu to tu nepatri a aj ked je jeho prispevkov pomerne dost, daju sa urcite jednoducho ignorovat, tak trenuj :P

to flashbang ak to spravne chapem serie ta duraj len preto, ze nadava na paliga...nuz, mrzi ma ze hviezda tvojho idolu trosku zhasla, ale to ze nanho duraj nadava nie je dovod na sirenie nepriatelstva voci nemu

to all sa naucte ignorovat prispevky co vam vadia, (ani mne to nejde, vid tento prispevok, ale snazim sa) :P

to kira o deme toho vela neviem, ale ja by som ram s takou povestou nekupoval, hlavne ak ho nechces na vozenie po meste ;) podla mna je vyber pomerne siroky a nejaka "vyhodna kupa" sa este objavi...
02.09.2006 - 15:32:39
00
to flashbang ak to spravne chapem serie ta duraj len preto, ze nadava na paliga...nuz, mrzi ma ze hviezda tvojho idolu trosku zhasla, ale to ze nanho duraj nadava nie je dovod na sirenie nepriatelstva voci nemu

:D .... nie nie ... nepochopil si ..... ja nesirim nenavist .... ja len prejavujem svoj nazor... ak si vsimnes, tak nepadla na jeho adresu odomna ani jedna nadavka..... hehe a k tomu idolu ... ked si vsimnes, tak duraj ma nieco proti celemu foru, nielen proti palig .... nechcel som, aby to vyznelo, ze si zastavam paliga, ale chcel som len vyjadrit svoj nesuhlas s nazormi duraja, a jemu podobnych individui, kvoli ktorym sa toto forum neustale degraduje ........ tot vsijo z mojej strany....

P.S.: ak mi ma niekto nieco povedat , tak poprosim SS ... nechcem riesit podobne veci na ukor nejakej temy....
02.09.2006 - 15:55:50
00
...nuz, mrzi ma ze hviezda tvojho idolu trosku zhasla,...


diky bobo.

ale uz by to chcelo nejaku reakciu autora temy...ako sa vlastne rozhodol :idea:
02.09.2006 - 19:15:35
00
predom sa ospravedlnujem, napisal som ze sem nebudem chodit a predsa zasa.... ale nebojte sa nebudem vam tu otravovat ovzdusie, napisem nazor a zmiznem.... niektori si budu mysliet za utocim, snad ti ktori sa budu chciet zamysliet sa zamyslia....

2 flashbang: napisal si: "nesuhlas s nazormi duraja, a jemu podobnych individui, kvoli ktorym sa toto forum neustale degraduje". no takze sa zda ze nie som jediny ktori prejavil nespokojnost. a co tak sa zamysliet nad ci chyba nie je niekde inde? kritika fora sa nesmie? este asi vam chyba par rokov chlapci kym pochopite ze kritika je nieco co posuva veci dopredu... a ze som kritizoval okrem paliho ciastocne aj cele forum? no ano kritizoval. a zda sa ze par ludi sa to dotklo. sa to nesmie????? predsa je velmi uzka suvislost medzi ludmi akoje palig a urovnou celeho fora. a este ked ti ludia tvoria v kazdej teme 30-40% prispevkov tak to logicky urcuje uroven celeho fora...

a to ze som sa este s takymto forom nestretol to je fakt. chodim pravidelne na jedno forum o programovani v delphi, jedno o satelitnej pc technike a na dve ohladom fotenia (grafika a photopost). nikde som nic nekritizoval. aj ked som s niektorymi nesuhlasil tak sme daku polemiku


Naposledy upravil duraj dňa 02.09.2006 - 19:44:41, celkovo upravené 1 krát.

02.09.2006 - 19:37:28
00
hodili a nebol problem. a hlavne to nebola nosna tema ako je to tu.... tu je prilis malo skutocnych debat a rad. casto len jalove kecy. vsimnite si tuto temu. co sa z nej mohol zakladatel dozvediet? snad len zigo a audino v jednej odpovedi sa pokusili o nieco. snaha sa ceni a boli to normalne odpovede. sice nic moc nepriniesli ale isto nikoho nepoburili. zvysok boli iba jalove kecy typu "palig".

dalsi moj postreh ohladom tohto fora je, ze tu chyba skutocny odbornik. clovek ktory sa fakt vyzna a dokazenam novacikom poradit. na kazdom s vyssie spominanych for su 2-3 taky odbornici vo svojej oblasti ze ked niekedy citam ich prispevky tak si vravim, ze vas by mali za to zaplatit. totalna odbornost a fundovanost... a tu? zvacsa som zazil len vysmech nad mojimi otazkami.... cest vynimkam samozrejme, tym dakujem a ospravedlnujem sa.... toto je moj pohlad na toto forum. takto to vidim a s tym sa neda nic robit. ak to niekoho uraza tak sorry.... keby toto forum bolo skutocne kvalitne tak moje prispevky zapadnu prachom... tu su temou....
02.09.2006 - 19:42:58
00
radsej na to nebudem reagovat, len napisem jeden udaj...forum ma cca 30000 prispevkov a ja cca 1500. podla pana duraja 30-40%
02.09.2006 - 19:52:01
00
...nuz, mrzi ma ze hviezda tvojho idolu trosku zhasla,...

diky bobo.


palig neviem ako ti setrne vysvetlit, ale ja som sa ta v ziadnom pripade nezastaval, teraz si ty ten co nic nechape a necita poriadne :wink: v podstate suhlasim s durajom aj ked to trochu prehana...

to duraj: vidis to trochu moc cierne...odbornikov je tu dost, ale zase treba priznat, ze je tu ovela ovela viac zacinajucich hobbikov co moc nejazdia, zato vela prispievaju (napr ja ;) )....odbornici tu su, ale zvacsa su to xc-ckari a este k tomu su dost rozumni na to, aby sa vyhybali takymto "jalovym" debatam....(to len na margo toho, ze tu nikto fundovane neporadil k tomu demu :P ) ...no a k tym ospevovanym foram o photoshope atd by som chcel len tolko, ze mas tiez pravdu, su tam profici a zivia sa tym...bikom sa na Slovensku zivi len par ludi a ti sem naozaj nechodia, tak odpust ze nie sme vsetci plateni profici :P
...a ozaj, nepovazuj toto za prispevok typu "palig", toto je prispevok typu "bobo peacemaker" :)
02.09.2006 - 23:07:57
00
chlapici,diki ze ste sa vyjadrili k teme,myslel som si,ze sa dozviem par veci o deme,ale namiesto toho som tostal kurz slusneho spravania,prosim vas dohodnite sa a dajte dajaku uzitocnu radu....chcem davat viac ako len 7m a taktiez aj DH a demo sa mi strasne paci,tak mi prosim este trochu poradte,ake mate s tym bikom skusenosti,alebo co ste o tom poculi,lebo mam z toho chozz,dik...kira
03.09.2006 - 02:31:16
00
kira: ja myslím, že kupovať bike s tým, že 4! ľudom v ČR praskol, tak by som nad tým len mávol rukou, ak má ten rám papiere, znamená to pre teba ďaleko väčšiu šancu v prípade poruchy. Myslím, že z tých čo tu pravidelne prispievajú je tu asi 1-2 čo niekedy dlhšie jazdili na spešli demo. Ja väčšiu šancu pre získanie názoru na tento rám vidím na konkurenčnom fóre bikemagazin.sk - nevidím problém ho spomenúť, ale dám ti jednu radu - otázku polož dôkladnejšie, aby si nepochodil ešte horšie.

nedá mi ešte:

duraj: nechcem ťa osočovať, ale podľa môjho názoru sú témy na fórach, ktoré si spomenul len zrnkom oproti tomu, aká rôznorodá je cyklistika vo všetkých jej formách a ver mi, nepoznám človeka v SR, ktorý by bol takým odborníkom, že by dokázal fundovane odpovedať na všetky otázky z tejto branže.

8)
03.09.2006 - 14:50:46
00
Sak dema to nie je ani bajk..... :lol: to je take na pivo a spat ...
11.09.2006 - 22:12:12
00
Sak dema to nie je ani bajk..... :lol: to je take na pivo a spat ...

Nie Dema, ale Specialized Demo 8) ... sice sa to vola podobne, ale myslim, ze kvalitativne je to niekde uplne inde :twisted: ... ale opravte ma, ak sa mylim :twisted:
11.09.2006 - 22:22:49
00
keyboard_arrow_up