Merida má aj rám XS, ja mám S ROAD 880-24, nie je to síce bomba ale hlavne, že je bomba v nohách :lol: . Mali s nami čo robiť aj majitelia 60 000 tisícovej žiletky :lol:


To odkedy o výkone majiteľa rozhoduje cena stroja?

Nechcem sa dotknúť tvojho ega, akurát mi to prišlo dosť zavádzajúce. ;-)
04.09.2009 - 22:56:09
00
Ano, máš pravdu. Cena stroja nerozhoduje o výkonnosti majiteľa toho názoru som aj ja. Len väčšinou je to tak že vyššia cena vyššia kvalita, niektorí majitelia poriadnych strojov si myslia o sebe, že sú majstri sveta. A to vôbec nehovorím všeobecne ale s jedným konkrétnym prípadom som sa stretla. No to ti poviem, že bol poriadne vytočený, keď som mu túto teóriu vyvrátila :lol:
08.09.2009 - 07:41:14
00
Ano, máš pravdu. Cena stroja nerozhoduje o výkonnosti majiteľa toho názoru som aj ja. Len väčšinou je to tak že vyššia cena vyššia kvalita, niektorí majitelia poriadnych strojov si myslia o sebe, že sú majstri sveta. A to vôbec nehovorím všeobecne ale s jedným konkrétnym prípadom som sa stretla. No to ti poviem, že bol poriadne vytočený, keď som mu túto teóriu vyvrátila :lol:



Tak teraz si nie som isty,ci som sa dobre preklikal.. k spravnej osobe :)..Tvoj stroj je "cierny anjel" (zn.Lapierre)?
08.09.2009 - 16:04:51
00
Šalter, nie som bohvieako dobrý... Aj mňa by si uhnal. Ale strašne sa bavím na batôžkároch, ktorí okolo mňa preletia na hrádzi na najťažšom prevode a tešia sa, že opálili žiletkára. A ja som si po maratóne, so zakyslenými nohami, naordinoval ľahké dve hodinky na vykmihanie maximálne na malej 19...
A aj Chose ma pravdu...
08.09.2009 - 22:02:35
00
ja k tejto debate len tolko ze vzdy sa dobre pobavim na borcoch ktori ma s vyrazom olympijskeho vitaza obiehaju 5km pred domov po nejakom tazkom treningu ked uz iba vytacam nohy :) ...no ale neurob im radost :angel: :D
09.09.2009 - 10:51:03
00
lebo som sa snim rozpraval, isli sme spolu bol z dediny vedla a tiez si vybehol vecer zajazdit :) a druha vec to je potom kazdy vitaz v tieni podozrenia, kedze co ked zrovna porazeny ma natiahnuty sval, prekyselene nohy alebo zaludok :)...nejde oto, ide o ten princip, ze ludia maju bicykle na frajerinu a pritom by im stacil na ich vykony aj o 3triedy slabsi bicykel, ale nikomu nic nezavidim :sun:
a venujme sa radsej teme :!:

Prílohy:

WheelsBike.it.jpg
WheelsBike.it.jpg 143.56 KiB thumb_up0thumb_down

09.09.2009 - 13:50:59
00
nejde oto, ide o ten princip, ze ludia maju bicykle na frajerinu a pritom by im stacil na ich vykony aj o 3triedy slabsi bicykel, ale nikomu nic nezavidim :sun

nieee vooobec :D :rofl: :D :rofl:
09.09.2009 - 16:21:41
00
tak aj jazdcom na tour de france potom stačia lacnejšie bicykle čo skončia na 20 až poslednom mieste.No nie?
09.09.2009 - 16:42:23
00
tak ja mam zacat jazdit opat na ocelovom 13kg favorite ? Bike nemusi odzrkadlovat len vykonnost ale je to zaluba.... niekomu staci ze si pomaly (alebo rychlo) ladi svoju ,,masinku" k dokonalosti atd ... a z takych ,,tunerov" ziju ludia ako Matt atd :) keby kazdy bike odzrkadloval vykonnost majitela tak jazdime na sobi 20 a predajcovia v cyklosportoch by boli na urade prace asi
09.09.2009 - 18:53:42
00
nezente to do extremu a jazdite radsej :rock:
pisem o ludoch co maju peniaze a cyklistika ich zaujimava asi jak mna rybarcenie :) a bicykel si kupia iba preto lebo stal zopar tisic euro a dobre to vyzera a inak mu to je na milu rit a spravi nanom 100km za mesiac napr....a to su taki cyklisti jak blondynky na SUVcakch soferi :) a tym sa dostavame k zenam na ceste :D
09.09.2009 - 19:07:13
00
Fuuuuha tak o blondynkach na SUV by sme mohli zalozit aj temu :D
09.09.2009 - 19:14:20
00
nezente to do extremu a jazdite radsej :rock:
pisem o ludoch co maju peniaze a cyklistika ich zaujimava asi jak mna rybarcenie :) a bicykel si kupia iba preto lebo stal zopar tisic euro a dobre to vyzera a inak mu to je na milu rit a spravi nanom 100km za mesiac napr....a to su taki cyklisti jak blondynky na SUVcakch soferi :) a tym sa dostavame k zenam na ceste :D

tvoja filozofia je prosto oužasná. takže tích čo idú pomaly cyklistika nezaujíma. joko napísal niečo v tom zmysle, že nie je veľmi výkonný. no podľa toho, čo som tu čítal, bol v mladosti dobrý a výkonný cyklista, športovec. keď teraz chodí pomalšie, nezaujíma ho cyklistika? a ty sa cítiš ako Contador, pán cyklista? alebo už nevieš čo máš písať
09.09.2009 - 19:45:20
00
filip, Teba sa to asi osobne dotklo ked sa k tomu musis stale vracat, ze? Tak aby si vedel, mne je jedno, ze nemas vykonnost a mas drahy bicykel. Uz si dufam spokojny.

P.S. Pise sa uzasna a nie ouzasna a tych a nie tich.
09.09.2009 - 20:44:23
00
..a ja som si myslela, že sa v tejto tema dočítam o cestných cyklistkách..kde sa stala chyba? :^) chlapci, neriešite neriešiteľné? ;)

jj, Meradzi, už niečo cez rok sa snažím pochopiť aj tieto úúúzke dve kolesá a musím uznať, že padám menej ako v lese :lol: a neviem prečo, ale niekedy mám pocit že cestná a horská cyklistika sú dva strašne rozdielne športy, ktoré sa navzájom dopĺňajú :P uf, toľko paradoxu na jednom mieste :rock:
09.09.2009 - 21:41:22
00
joko napísal niečo v tom zmysle, že nie je veľmi výkonný. no podľa toho, čo som tu čítal, bol v mladosti dobrý a výkonný cyklista

Dobre som sa zabavil... Je pravda, že som jazdil. Ale nebol som ani dobrý, ani výkonný... Skúšal som dráhu, cestu, cyklokros a všade som bol na konci. Ale bavilo ma to...

Prečo som bol vždy v tabaku som sa dozvedel tak pred piatimi-šiestimi rokmi, keď som bol na športovej funkčnej diagnostike. Nemám dostatok (kua, teraz ktorých - dlhých alebo krátkych?) svalových vlákien, takže nie som výbušný typ - šprintér by so mňa nikdy nebol. Mám nízke VO2max, takže vytrvalostný športovec tiež nie som. Jednoducho povedané, športový antitalent! Ale cyklistiku mám rád a aj rád jazdím na kole.

A teraz k nadhodenej téme. S cyklistikou je to ako s lyžovaním. Sú ľudia, čo lyžujú dobre a sú ľudia, čo lyžujú radi. Z tých druhých sú niektorí pri peniazoch a tak si kupujú špičkovú výstroj, iní majú hlbšie do peňaženky a tak im stačí lacnejšia, prípadne staršia. No a tí prachatejší, ale slabší lyžiari sú viditeľnejší... A niektorí si z nich robia prdel, že si nakúpia výstroj a len sa pretŕčajú...

S cyklistikou je to podobné - niekto je dobrý a iný jazdí rád. Niekto má na drahší bicykel, iný jazdí na lacnejšom. A tak môžeme vidieť dobrého cyklistu na klinkovom favorite s radením na ráme ako opáli niekoho prachatejšieho, ktorý má na najdrahšie kolo, ale jazdí jeden-dva krát do týždňa tak 50 km, lebo nemá viacej voľného času.
09.09.2009 - 21:50:26
00
keyboard_arrow_up