Caute vsetci chcem si kupit vidlu manitou stance flow poradte my je dobra?
19.02.2005 - 11:56:30
00
Nekupuj ju. Kamarat ju kupil a na druhy den zacala tiect a beha otrasne.Celkovo znacka manitou sa od roku 2004 pokazila.Zacali vyrabat komponenty kdesi u rakosnikov (China) a pocul som ze namiesto oleja do vidlic tam davaju obycajny mazaci olej.
27.02.2005 - 11:55:00
00
Co to kto ti povedal ze flow tecie ved ju u nas maju asi 5 chalani a nic im netecie, ten tvoj kamarat ma bud niakeho hybryda alebo je poskodena.Jedina stance ktora tecie je kingpin to je pravda ale flow netecie.A co sa tyka toho oleja to nemas pravdu davaju tam normalny olej.A vies to tecenie to aj mne spravili oni proste ked si kupis novu vidlu okamzite pri namontovani nastriekaju slilikonovy spray na nohy aby sa dobre zabehyli /aj ked je to podla mna sprostost/ a potom ked trochu poskaces tak ti ten silikonovi olej stecie po celej vidle a potom zacnu trepat ze ti tecie.Skus sa pozret tomu kamosvi pozret teraz na tu vidlu ci mu tecie.s pozdravom jano
28.02.2005 - 19:21:33
00
Ja si ju chcem tiez kupit a z mojich doterajsich poznatkov si myslim ze je to vydla do pohody pre jazca ktory sa nechce silou mocou ukazat ostatnym co vie na drahom biku.inak Flowa zarucene netecie aj moji kamosi ju maju a nic.
06.03.2005 - 12:22:14
00
Asi tak flow je fakt dobra a je na extremny freeride to je uplne super!!!
06.03.2005 - 17:54:15
00
keyboard_arrow_up